Pedagogické centrum – Morava

Pedagogická centra jsou zařízení, která se specializují na podporu a rozvoj žáků v oblasti vzdělávání. Pomáhají rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti, aby mohli úspěšně dosahovat svých vzdělávacích cílů. Pedagogická centra v lokalitě Morava.

1–10 firem z 57 nalezených Filtry

1SM RESEARCH,s.r.o.- Americká jazykovka

4.8
★★★★★
★★★★★
(54)
Ponávka 185/2, Brno-Zábrdovice Bezdlužná

Moderní jazyková škola v centru (možnost parkování). Vyučují pouze rodilý mluvčí z USA s pedagogickým vzděláním. Nabídka: kurzy pro veřejnost, víkendové kurzy, prázdninové kurzy, individuální výuka a další.

2Pedagogicko-psychologická poradna Brno4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Zachova 561/1, Brno-Stránice
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Poskytujeme služby v oblasti psychologie a speciální pedagogiky pro děti, dospělé a i pro náctileté. Dále jsou služby určeny pro rodiče a prarodiče.

3Morbacher Jaroslav, Mgr. - Creative Kids - mateřská školka Brno

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Poděbradova 298/127, Brno

Creative Kids je moderní a profesionální centrum pro předškolní výchovu. Pro Vaše děti je připraveno kvalitní pedagogické a cíleně pozitivní zázemí. Aktivity v mateřské školce Creative Kids podporují kreativitu, hravost a chuť objevovat. K růstu intelektuálních a tvůrčích schopností a rozvoji…

4Základní škola a mateřská škola logopedická Brno2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Veslařská 234, Brno Bezdlužná

Provozujeme speciální základní a mateřskou školu s logopedickou péčí.

5Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Herčíkova 2499/19, Brno Bezdlužná

Základní škola Herčíkova vede k úspěšnému rozvoji děti na prvním i druhém stupni s pomocí zkušených učitelů, moderního technického zázemí a pestrého výběrů kroužků a školních projektů. Škola nabízí: plavání od 1.třídy ve školním bazénu, výuku bruslení v zimních měsících v rámci TV, pro zájemce v 1.…

6Základní škola a mateřská škola Brno, nám. 28. října2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí 28. října…, Brno Bezdlužná

Vedeme základní školu pro 450 žáků. K dispozici je školní družina, jídelna a školní klub. Dále mohou děti využít školní knihovny s počítači a wifi připojením. Pořádány jsou sportovní, výtvarné, matematické, hudební a přírodovědné kroužky.

8Montessori Morava

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Ječná 1321/29a, Brno Bezdlužná

V Montessori centru nabízíme vzdělávací služby pro rodiče a děti ve věku 0-12 let. V našich programech se zaměřujeme především na nejmenší děti a jejich rodiče. Také se věnujeme vzdělávání dospělých - rodičů a pedagogických pracovníků v oblasti přirozené výchovy, a to formou akreditovaných kurzů,…

10Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace

Základní škola pro 800 dětí s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů. K dispozici je jídelna, klub a družina.


Pedagogické centrum – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Pedagogické centrum v lokalitě Morava – detailní popis

Pedagogická centra jsou školská poradenská zařízení. Pro žáky a studenty se zdravotním postižením a pro jejich rodiče fungují speciálně pedagogická centra. Své služby poskytují terénně i ambulantně, jednorázově i opakovaně.

Činnost speciálně pedagogických center

 • Vyhledávání žáků a studentů se zdravotním postižením
 • Komplexní speciálně pedagogická a psychologická diagnostika žáků a studentů
 • Tvorba plánu péče o žáka a studenta
 • Individuální a skupinová práce se žákem a studentem 
 • Ucelená rehabilitace s podpůrnými terapiemi
 • Pomoc při integraci žáků a studentů se zdravotním postižením do škol
 • Spolupráce s poradenskými pracovníky škol, pedagogicko-psychologickými poradnami a středisky výchovné péče
 • Tvorba návrhu individuálního vzdělávacího plánu
 • Sociálně právní poradenství
 • Krizová intervence
 • Kariérové poradenství
 • Půjčování rehabilitačních a kompenzačních pomůcek
 • A další činnosti

Typy speciálně pedagogických center

 • SPC pro klienty s tělesným postižením – poskytují služby klientům se všemi typy tělesného postižení, jejich zákonným zástupcům, školám a školským zařízením vzdělávajícím tyto klienty.
 • SPC pro klienty s mentálním postižením – poskytují služby klientům se všemi stupni mentálního postižení, jejich zákonným zástupcům, školám a školským zařízením vzdělávajícím tyto klienty.
 • SPC pro klienty se zrakovým postižením – poskytují služby klientům se všemi typy zrakového postižení, jejich zákonným zástupcům, školám a školským zařízením vzdělávajícím tyto klienty.
 • SPC pro klienty se sluchovým postižením – poskytují služby klientům se všemi typy sluchového postižení, jejich zákonným zástupcům, školám a školským zařízením vzdělávajícím tyto klienty.
 • SPC pro klienty s vadami řeči – poskytují služby klientům s narušenou komunikační schopností, jejich zákonným zástupcům, školám a školským zařízením vzdělávajícím tyto klienty.
 • SPC pro klienty s PAS – poskytují služby klientům s poruchami autistického spektra, jejich zákonným zástupcům, školám a školským zařízením vzdělávajícím tyto klienty.
 • SPC pro klienty s kombinovaným postižením – poskytují služby klientům s vícečetným zdravotním postižením, jejich zákonným zástupcům, školám a školským zařízením vzdělávajícím tyto klienty.