Manažerské kurzy, školení – Morava

Chcete prohloubit své manažerské dovednosti a znalosti, zdokonalit své komunikační dovednosti či zlepšit výkon svého týmu? Přihlaste se na manažerský kurz a posuňte svůj osobní rozvoj. Přehled manažerských kurzů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 183 nalezených Filtry

1Radek Petráš

Drobného 317/58, Brno Bezdlužná Ověřená

Jsem lektor rétoriky. Chceš se naučit, jak se opravdu vyjádřit? Pak jsem tu pro tebe. Nabízím semestrální kurzy rétoriky pro veřejnost, individuální kurzy rétoriky a firemní kurzy komunikace. Mezi mé další služby patří online kurzy rétoriky a přednášky na školách. Vystupuji i jako stand-up…

2ATACHE s.r.o. - kurzy4 pobočky

Nabízíme koučink a motivační kurzy, obchodní a manažerské vzdělávání, BOZP či kurzy první pomoci.

3TSM, spol. s r. o. - Vzdělávací agentura4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Cejl 37/62, Brno-Zábrdovice
Otevřeno do 15:45
Bezdlužná

V naší nabídce najdete otevřené semináře pro širokou veřejnost. Nabídka akcí je rozmanitá s cílem, aby každý z Vás nalezl pro sebe vhodný seminář. Naše aktivity jsou však i v oblasti zakázkových, firemních školení „ šitých“ na míru dle přání zákazníka.

4KORAL, s.r.o., Penzion AK Koral Tišnov1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(77)
U Střelnice 1729, Tišnov Bezdlužná

Nabízíme levné ubytování v jedno až tří lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V penzionu je společná kuchyň a společenský sál a salonek s kapacitou až 80 osob. Prostory jsou vhodné k pořádání rodinných i firemních akcí. V případě zájmu jsme schopni zajistit občerstvení.

5ILC International House Brno1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(30)
Sukova 553/2, Brno-město Bezdlužná

Jazyková škola zaměřená na angličtinu a němčinu, člen mezinárodní sítě jazykových škol International House. Výuka angličtiny, němčiny, češtiny pro cizince. Kurzy pomaturitní, odpolední i večerní, firemní, obchodní a konverzační. Angličtina pro děti.

6Brněnská personalistika, spol. s r.o.

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Údolní 326/11, Brno-město Bezdlužná

Specialisté v oblasti rozvoje lidských zdrojů a akreditovaná vzdělávací společnost s 16letou tradicí. Recruitment, assessment/development centre, Talent Management, Interim HR Management, psychologická diagnostika, personální audit, motivace zaměstnanců, systematické i individuální kurzy a semináře…

7Alfa Agency s.r.o.2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
náměstí Svobody 77…, Brno-město
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Naší specializací je studium v zahraničí. Zajišťujeme jazykové pobyty pro dospělé, mládež i manažery po celém světě. Vysíláme studenty na střední školy do zahraničí. Mezi naše vlajkové programy patří studium v Austrálii s pracovním povolením.

8Josef Martinek

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
nám. 1. května 1306, Kuřim Bezdlužná

Poskytujeme školení i také kurzy požární ochrany a také revize hasicích přístrojů a hydrantů i požárních dveří a nabízíme prodej zboží požární ochrany.

9CERTLINE, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Šalounova 627/3, Brno-Lesná Bezdlužná

Akreditované certifikace, zaškolování pro management jakosti QMS ISO 9001, environmentální management EMS ISO 14001, bezpečnost informací ISMS ISO/IEC 27001, dále management BOZP OHSAS 18001, IT služeb ITSM 20000-1, ISO 13485, 3834-2, HACCP.

10TRIZing, z.s.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Technická 3058/10, Brno-Královo Pole Bezdlužná

Zabýváme se vzděláváním a aplikací metodiky Triz. Zavádění metodického a sw. nástroje do studia techniky a do inovační praxe firem. Teorie řešení inovačních zadání je soubor postupů pro řešení inovačních zadání technických úloh, vycházející ze systémového a procesního přístupu. Pořádáme …


Firmy v dalších lokalitách


Manažerské kurzy, školení v lokalitě Morava – detailní popis

Manažerské kurzy a školení jsou zaměřeny na rozvoj manažerských dovedností a znalostí, které jsou nezbytné pro efektivní vedení týmu. Nabízejí širokou škálu témat – vedení lidí, plánování a řízení projektů, komunikace, rozvoj zaměstnanců a dalších klíčových oblastí. 

Kurzy jsou často strukturovány tak, aby umožňovaly účastníkům získat praktické zkušenosti prostřednictvím simulací a případových studií. Kurzem provádějí kvalifikovaní lektoři a odborníci z oboru. 

Účastníci kurzů se učí nové techniky a nástroje, které mohou použít k řešení reálných problémů. Získávají také přístup k nejnovějším trendům a postupům v oboru.

Manažerské kurzy jsou obvykle interaktivní a poskytují příležitosti k diskuzi s kolegy z různých oborů. Účastníci tak mohou navzájem sdílet své zkušenosti.

Po absolvování manažerského kurzu jsou účastníci schopni lépe porozumět potřebám svého týmu a efektivně řídit a motivovat své podřízené. Všechny tyto nově nabyté dovednosti a znalosti přispívají k růstu a úspěchu jejich organizace.

Kurzy mohou mít formu veřejného kurzu, nebo zakázkového kurzu (kurz na míru). 

Typy manažerských kurzů

  • Vedení lidí
  • Řízení podniku
  • Time management
  • Manažerské dovednosti
  • Manažerská komunikace
  • Krizové řízení
  • Koučink a mentoring
  • ...