Inspekční orgány – Morava

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1TESYDO, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mariánské náměstí…, Brno-Komárov Bezdlužná

Technická činnost, školící činnost, zkušební činnost, certifikační činnost, inspekční činnost. Poradenství v oblasti technických zařízení a kovových konstrukcí výrobků.

2Strojírenský zkušební ústav, s.p.3 pobočky

Nabídka zkoušení, posuzování shody a certifikaci výrobků pro trhy EU i mimoevropské. Inspekční činnost, certifikace SMJ, certifikace GOST R, UkrSEPRO, služby kalibrační laboratoře, školení, poradenství.

3PKV BUILD s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Šumavská 519/35, Brno Bezdlužná

PKV působí v oblastech stavebnictví a energetiky. Své portfolio služeb je schopná realizovat po celé České Republice s těžištěm společnosti v Brně.

4Krajská hygienická stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně4 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Havlíčkovo nábřeží…, Zlín Bezdlužná

Hodnotíme a řídíme zdravotní rizika z pohledu prevence. Vytváříme programy k prevenci a ochraně veřejného zdraví. Spolupracujeme se správními úřady. Vyhodnocujeme účinnost opatření.

5Bytecheck s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(142)
Holandská 878, Brno Bezdlužná

Jsme inženýři, architekti, techničtí dozoři, znalci a reklamační technici. Naši inspektoři v tomto roce provedli pro klienty již stovky kontrol bytů a domů. Detailně poznáme technický stav nemovitosti a s pomocí vypracované metodiky kontrol, odborností inspektorů a jejich zkušeností hájíme vaše…

6P.Z.S. Group, s.r.o.

Prodáváme práškové nátěrové hmoty značky Ibachemolak a Ibakimya. Dále nabízíme prostředky pro ochranu ocelových konstrukcí. Poskytujeme inspekční a poradenskou činnost při realizaci povrchových ochran.

7Inspektor nemovitostí Ostrava s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Skautská 416, Ostrava, Poruba

Společnost poskytuje služby v oblasti inspekce nemovitostí, reklamace staveb, soudní znalecké posudky, revizní činnost (plyn, elektro, spalinové cesty), kominické práce.

8AD Controls Scientific s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Erbenova 287/71A, Ostrava- Vítkovice Bezdlužná

Nabízíme technicko- inženýrské služby zahrnující poradenství, prodej, instalaci a servis zařízení určených pro zajištění finální kontroly výrobků, výrobního procesu, nebo ochrany technologie před poškozením. Detektory kovů pro průmyslové použití, rentgenová inspekce potravinářských výrobků,…

9Technická inspekce-CZ,s.r.o.

Zabýváme se inspekční činností v oblasti strojírenství.

10Biokont CZ, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Měřičkova 159/34, Brno-Řečkovice Bezdlužná

Nabízíme kontroly ekologického zemědělství a vydáváme certifikáty na biopotraviny a bioprodukty. Pořádáme školení a semináře.


Firmy v dalších lokalitách


Inspekční orgány v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Inspekční orgány najdete 26 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Morava.