Vyklízecí práce – vyklízení bytů, sklepů, pozůstalostí, půd – Morava

Potřebujete vyklidit váš byt, sklep, půdu nebo pozůstalost po zesnulém, ale nevíte, jak na to nebo nemáte čas? Vyklízení může být náročným úkolem, který ale hravě zvládnete s pomocí vyklízecí firmy. Přehled vyklízecích firem v lokalitě Morava.

1–10 firem z 124 nalezených Filtry

1Pliska Jiří - FORIT-BEZPEČNOSTNÍ A ÚKLIDOVÉ SLUŽBY

U pekárny 687/18, Olomouc, Holice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Úklidová firma FORIT poskytující úklidové služby a bezpečnostní služby v Olomouci a jeho okolí. Zajišťuje pravidelný a jednorázový úklid firem, kanceláří, podniků, bytových domů a domácností.

2Labus Tomáš1 pobočka

3.3
★★★★★
★★★★★
(10)
Čichnova 380/12, Brno-Komín Bezdlužná

Nabízíme deratizaci, dezinfekci a dezinfekci moderními aplikační metodou. Vyklízíme sklepy, půdy a odstraňujeme následky povodní a živelných pohrom.

3Pařez Jiří- zdravotně technické služby6 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(24)
Renneská třída 400…, Brno-Štýřice Bezdlužná

Provádíme ochranné deratizace, dezinsekce a dezinfekce. Nabízíme ochranu budov proti holubům. Provádíme hubení nežádoucí vegetace.

4Krejčí Zbyněk - AKR stěhování4 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Kaštanová 489/34, Brno-Brněnské… Bezdlužná

Nabízíme kompletní stěhovací práce, vyklízecí a dopravní služby po celé ČR i zahraničí. Stěhujeme a vyklízíme firmy, byty, domy, půdy, sklady, piána, trezory, strojní zařízení. Služby jsou pojištěny.

5Weiniger Pavel - Top stěhování

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Kabátníkova 218/6 , Brno Bezdlužná

Nabízíme stěhování rodinných domů i velkých firem. Na Vaše přání Vám dodáme obalový materiál, případně věci zabalíme, převezeme a vybalíme na novém místě. Nepotřebné věci odkoupíme nebo zlikvidujeme. Pozvěte si nás na konzultaci domů, poradíme, odhadneme a ukážeme Vám, že heslo "lepší…

6Stěhování A JE TO1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(32)
Bořetická 4140/1, Brno-Židenice Bezdlužná

Komplexní stěhovací služby. Levné stěhování bytů, rodinných domů a firem. Provádíme stěhování těžkých břemen, pian. Vyklízení všech prostor včetně likvidace odpadu a také montáž a demontáž nábytku, včetně případného uskladnění. Provádíme malování, výkopové, demoliční, bourací práce. Stěhujeme po…

7Habijanič Jan

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Úvoz 52, Brno Bezdlužná

Nabídka vyklízecích i stěhovacích prací, úklidu a čištění. Montáže hrotů, sítí a zábran proti ptactvu.

9Ager, spol. s r.o.2 pobočky

Společnost se zaměřuje na poskytování služeb v oblasti účetnictví a provozně-technické správy nemovitostí. Zpracováváme kompletní účetnictví, předpis úhrad, vyúčtování služeb, daně, sociální a zdravotní odvody.

10Vilém Redek- Autodoprava - Stěhování REDEK1 pobočka

Zajistíme Vám kompletní stěhování a vyklízení pro domácnosti, instituce, úřady a firmy. Zajistíme profesionální stěhování bytů, rodinných domů i větších sídel pro společnosti; stěhujeme všechny typy kanceláří, skladů, zajistíme firmám přepravu předmětů na firemní akce a prezentace a pod., a to po…


Vyklízecí práce – vyklízení bytů, sklepů,… – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Vyklízecí práce – vyklízení bytů, sklepů, pozůstalostí, půd v lokalitě Morava – detailní popis

Vyklízecí práce jsou nedílnou součástí řady situací, které nás mohou potkat v průběhu života. Ať už se jedná o prodej nemovitosti, stěhování, úmrtí blízkého člověka nebo potřebu uvolnit prostor pro nové využití, vyklízení bytu může být náročným úkolem. Je však důležité zmínit, že tuto práci nemusíte zvládnout sami. Existují firmy, které se specializují na vyklízení a které vám rádi pomohou s celým procesem vyklízení. 

Kdy využít služby vyklízecí firmy?

Existuje několik situací, kdy můžete využít služby profesionální vyklízecí firmy.

  • Prodej/pronájem nemovitosti – před prodejem nebo pronájmem bytu či domu můžete potřebovat vyklidit nábytek a nepotřebné věci, aby se prostor lépe prezentoval potenciálním zájemcům.
  • Stěhování – při změně bydlení můžete potřebovat vyklidit starý byt či dům od nepotřebných věcí.
  • Pozůstalosti – po úmrtí blízkého člověka můžete potřebovat vyklidit jeho byt nebo dům.
  • Prodej/pronájem sklepu nebo skladu – pokud prodáváte nebo ukončujete pronájem sklepu nebo skladu, můžete potřebovat pomoct s odstraněním nepotřebných věcí.
  • Rekonstrukce/úklid půdy – před rekonstrukcí nebo úklidem půdy je potřeba ji vyklidit od starých a nepotřebných věcí.

Proč zvolit vyklízecí firmu?

Jedním z hlavních důvodů, proč se vyplatí obrátit na vyklízecí firmu, je jejich profesionální přístup a efektivita. Tito odborníci mají bohaté zkušenosti s vyklízením různých prostor a vědí, jak postupovat efektivně, aby práce byla dokončena co nejrychleji a nejúčinněji. Mají také potřebné vybavení, aby se vypořádali s různými typy nábytku, předmětů a odpadu.

Vyklízení prostor není pouze o odstranění všech věcí z daného místa, ale i o odvozu a likvidaci mnohdy velkoobjemového odpadu. A i o ten se vyklízecí firma odborně postará.