Úklidové služby – Morava

Nemáte čas na úklid vaší domácnosti? Pak by pro vás mohla být paní na úklid či úklidová firma ideálním řešením. Při výběru dbejte na zkušenosti a reference, abyste měli jistotu, že vaše domácnost bude v dobrých rukou. Úklidové firmy v lokalitě Morava.

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

1TS-UV, s.r.o. - germicidní dezinfekce

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Mlýnská 930/8, Blansko Bezdlužná Ověřená

Působíme v oblasti germicidní dezinfekce – dezinfekce UV zářením. Zabýváme se výrobou zařízení na dezinfekci vody, dezinfekci vzduchu a dezinfekci povrchu na bázi účinků UV záření. Germicidní dezinfekce je lepší a šetrnější technologie oproti dezinfekci chemickými látkami.

2MD ORSUS services s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hraničné Petrovice…, Hraničné Petrovice Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám komplexní služby v oblasti výškových prací. Provádíme školení práce ve výškách, poskytujeme odborné poradenství pro výškové práce, zajišťujeme prodej a revize OOP proti pádu. Sami provádíme práce ve výškách – rizikové kácení, mytí oken, čištění okapů a další práce.

3ASANA Control, s.r.o. Zlín1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Jílová 4568, Zlín Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na deratizace, dezinsekce, dezinfekce, fumigace a HACCP. Provádíme hubení mravenců, vos, sršňů, krtků, potkanů, štěnic, švábů a jiných škůdců v domácnostech, na zahradách, v hotelech, školách, v provozech potravinářských, zemědělských atd.

4FAIRA pharmaceuticals s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Zádveřice 128, Vizovice Bezdlužná Ověřená

Nabízíme kompletní služby a práce ve výškách v rámci údržby a opravy staveb. Naše činnost zahrnuje také provedení různých drobných zednických oprav a nátěrů. Specializujeme se na chemické čištění fasád, střech, ochranu povrchů fasád a střech i anti - graffiti servis.

5FAIRA pharmaceuticals, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Zádveřice 128, Zádveřice-Raková Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se čištěním fasád a střech a ochranou povrchu fasád a střech před vlhkostí a znečištěním povrchu. Dále poskytujeme anti-graffiti servis, v rámci kterého nabízíme prevenci graffiti a odstranění graffiti.

6I AM SOLUTIONS s.r.o., odštěpný závod – Automyčka Mikulov

K Vápence 1284/9, Mikulov
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme moderní samoobslužnou automyčku v Mikulově. Naše automyčka disponuje 7 mycími programy. Součástí myčky jsou doplňkové služby – vysavače, parfémovače, čističe koberečků, černidla pneumatik, myčka kol a elektrokol. Využijte naše cenově dostupné samoobslužné mytí aut. Máme otevřeno…

7Zachar Luděk a syn s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Jateční 169, Zlín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem a servisem čisticích strojů. Nabízíme vám širokou škálu vysokotlakých čisticích strojů, podlahových mycích strojů, zametacích strojů, profesionálních vysavačů, průmyslových vysavačů, bezpečnostních vysavačů a parních čističů. Provozujeme půjčovnu čisticích strojů.

8Drechsler Petr – výškové práce

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Újezd 43, Mohelnice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Provádíme veškeré výškové práce. Zaměřujeme se na čištění střech, čištění fasád, nátěry konstrukcí, čištění průmyslových objektů, čištění průmyslových technologií a servis lakovacích kabin. Dále provádíme montáže, revize a opravy hromosvodů. Klademe důraz na vysoce kvalitní služby a…

9ALFA - BETA servis úklidové služby s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Postřelmovská 2029…, Zábřeh Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám profesionální úklidové práce – úklid firem i domácností. Provádíme pravidelné i jednorázové úklidy včetně výškových prací. Postaráme se o mytí oken a dveří, mytí výloh, čištění koberců a čalouněného nábytku, strojové mytí podlah atd. Součástí našich úklidových služeb je zametání…

10AVIAR cleaning company, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Dr. E. Beneše 1831…, Šumperk Bezdlužná Ověřená

Jsme odborníci na úklid. Nabízíme kompletní úklidové služby pro firmy i speciální úklidové práce. Zajišťujeme jak pravidelné, tak i jednorázové úklidy. Mezi naše další služby patří pronájem vysokozdvižných plošin.


Úklidové služby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Úklidové služby v lokalitě Morava – detailní popis

Profesionální úklidové firmy jsou skvělým řešením pro všechny, kteří nemají čas nebo chuť věnovat se úklidu svého domova. Díky úklidové firmě bude váš domov vypadat skvěle. 

Jaké jsou druhy úklidových prací?

 • Pravidelné úklidy – zahrnují běžné úklidové práce, jako utírání prachu, vysávání, mytí podlah, čištění povrchů v kuchyních, koupelnách a na WC atd.
 • Generální úklidy – jedná se o hlubší a důkladnější úklid, než je pravidelný úklid. Obvykle se provádí 1–2× do roka nebo při změnách ročního období. Zahrnuje mytí oken, čištění koberců, leštění nábytku, obkladů a zrcadel atd.
 • Jednorázové úklidy – jedná se o úklidy např. po stavebních pracích, rekonstrukci, řemeslnících, malování, stěhování nebo úklid novostavby. 
 • Speciální úklidy – zahrnují čištění a dezinfekci mimořádně znečištěných nebo kontaminovaných prostor, např. úklid po povodních, odstraňování graffity, výškové úklidové práce, vyklízení a odvoz odpadů, dezinfekce, deratizace atd. 

Proč zvolit profesionální úklidovou firmu?

 • Úspora času – největší výhodou profesionálních úklidových firem je ušetření času. Místo toho, abyste trávili hodiny úklidem každý týden, můžete si svůj volný čas užít s rodinou, přáteli nebo se věnovat svým zájmům.
 • Kvalita práce – odborníci na úklid mají potřebné znalosti, dovednosti a vybavení k provedení důkladného a efektivního úklidu. Vaše domácnost bude tak dokonale uklizená.
 • Zkušenosti a profesionální přístup – profesionální úklidové firmy mají zkušenosti s různými typy úklidů a ví, jakým způsobem vyčistit i ta nejtěžší místa.
 • Individuální přístup – úklidové služby lze upravit dle vašich potřeb. Můžete si zvolit pravidelný týdenní úklid nebo jen jednorázovou pomoc při výjimečných situacích.

Jak vybrat správnou úklidovou firmu?

 • Hodnocení a reference – zjistěte si, jaké má firma hodnocení od zákazníků a přečtěte si reference. Spokojení zákazníci jsou dobrým znamením kvality služeb.
 • Licence a pojištění – ujistěte se, že firma má potřebné licence k provádění své činnosti a má odpovídající pojištění pro případné škody.
 • Zkušenosti a profesionální personál – zjistěte, jak dlouho firma na trhu působí a zda její zaměstnanci mají odpovídající školení a zkušenosti.