Úklid, odstraňování sněhu, ledu – Morava

Zima je kouzelné období, zvláště když padá krásně bílý sníh. Jeho úklid už však tak kouzelný není. I přesto je důležité ho pravidelně odklízet, abyste zajistili bezpečnost vašich venkovních prostorů. Firmy zabývající se úklidem sněhu v lokalitě Morava.

1–10 firem z 79 nalezených Filtry

1ALFA - BETA servis úklidové služby s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Postřelmovská 2029…, Zábřeh Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám profesionální úklidové práce – úklid firem i domácností. Provádíme pravidelné i jednorázové úklidy včetně výškových prací. Postaráme se o mytí oken a dveří, mytí výloh, čištění koberců a čalouněného nábytku, strojové mytí podlah atd. Součástí našich úklidových služeb je zametání…

2JASPA s.r.o.

3.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Hlavní 69/75, Opava 6
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Provádíme úklidové a čisticí práce. Nabízíme také zahradnické práce, společností, zabývající se službami v oblasti správy a údržby nemovitostí.

3Šíbl Jan

Realizace zahrady - trávníky, zavlažovací systémy, chodníky, zemní práce, odstraňování sněhu a další zahradnické práce.

4GARDEN Studio, s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(71)
U zoologické…, Brno-Bystrc

Nabídka zahradní, lesní a komunální techniky. Prodej sekaček, traktorů, malotraktorů, křovinořezů, motorových pil, vertikutátorů, drtičů, štěpkovačů, sněhových fréz, mulčovačů, elektrocentrál, štípačů na dřevo, vysavačů odpadku a exkremetnů. Nabízíme značky Stihl, Viking, Honda, Stiga, Brill, Vari,…

5Waressan cz s.r.o.

Likvidace azbestu. Nabízíme nakládání s nebezpečnými odpady, odstraňování azbestových střešních krytin, demontáž azbestocementových stoupacích rozvodů a poradenství. Dále nabízíme čištění a nátěry průmyslových hal. Provádíme výškové práce.

6ÚKLIDOVÝ SERVIS HUDEČEK

4.1
★★★★★
★★★★★
(24)
Mášova 733/17, Brno-Veveří Bezdlužná

Úklidová firma provádí pravidelné i jednorázové úklidy bytových i komerčních prostor včetně mytí oken, strojového čištění koberců, čalounění, garáží a výrobních hal. Vyklízení objektů, služby hodinového manžela, dodání, opravy i montáž žaluzií.

7DARB s.r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Maříkova 1899/1, Brno-Řečkovice Bezdlužná

Nabízíme ostrahu objektů a osob. Ostraha bank, obchodních domů a průmyslových objektů, osobní ochrana osob, detektivní služba, recepční a hotelová služba, pěší hlídky, pořadatelská služba, ostraha bank, obchodních domů a průmyslových objektů.

8IP - TRADING, s. r. o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vídeňská 291/89, Brno-Štýřice

Společnost IP - TRADING, s. r. o. poskytuje svým zákazníkům komplexní služby úklidové firmy včetně poradenství a snaží se neustále zvyšovat produktivitu práce. Díky tomu jsme schopni nabídnout klientům rozumnou cenu za své služby.

10FLEXISTAV s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Stavební 162/5, Brno-Trnitá Bezdlužná

Zajišťujeme veškeré výškové práce. Provádíme nátěry a opravy fasád, mytí oken výškových budov, nátěry a rekonstrukce střech, malbu či montáže reklam. Dále se specializujeme na ochranu objektů před negativními vlivy ptactva. V zimních měsících nabízíme úklid sněhu z cest i střech.


Úklid, odstraňování sněhu, ledu – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Úklid, odstraňování sněhu, ledu v lokalitě Morava – detailní popis

Zima je nádherné období plné sněhu a ledu, ale současně nám přináší i několik výzev, zejména pokud jde o úklid sněhu nebo ledu. 

Jak na úklid sněhu a ledu?

1. Začněte plánem

Začněte tím, že si vytvoříte plán na úklid sněhu a ledu. Zima je nevyzpytatelná a sněhu může napadnou různé množství, takže je dobré mít předem jasný postup. Rozhodněte, kdy budete provádět úklid a jak často. Pokud očekáváte silné sněhové bouře, je vhodné se připravit a mít dostatek času na úklid.

2. Zajistěte si správné vybavení

Před tím, než sníh začne padat, si zajistěte správné nářadí na úklid sněhu a ledu – hrablo na sníh, lopatu na sníh, koště na sníh, sněhovou frézu, škrabku na led. Nezapomeňte na posypový materiál, jako písek nebo sůl. Správné vybavení vám usnadní a urychlí úklid a sníží riziko úrazů.

3. Sníh odstraňujte pravidelně

Pravidelně odstraňujte sníh z chodníků a cest, aby byly bezpečné pro pěší. Nečekejte, až se sníh nashromáždí do vysoké vrstvy, protože bude těžší ho odstranit. Snažte se chodníky udržovat co nejčistší, abyste minimalizovali nebezpečí uklouznutí.

4. Odstraňujte i led

Led je mnohem nebezpečnější než sníh, zejména pokud jde o chodníky a schody. Pokud máte na chodníku nebo schodech led, použijte škrabku na led nebo posypejte cestu solí či pískem

5. Nezapomínejte na odvodňovací otvory

Během zimy je snadné, aby se odvodňovací otvory na chodnících a veřejných prostranstvích zaplnily sněhem nebo ledem. Ujistěte se, že tyto otvory jsou volné a neblokuje je sníh, protože by mohly způsobit záplavy a další potíže během oblevy.

6. Sledujte množství sněhu na střechách

Pokud jste majitelem domu, buďte opatrní ohledně hmotnosti sněhu na vaší střeše. Těžká návějová vrstva sněhu může způsobit poškození střechy a zvýšit riziko jejího zřícení. Pokud je to možné, odstraňte nadměrný sníh ze střechy nebo požádejte odborníka, aby to provedl.

7. Buďte ohleduplní k ostatním

V zimních měsících jsou všichni vystaveni nástrahám sněhu a ledu. Buďte ohleduplní k ostatním a snažte se uklízet nejen své vlastní předzahrádky, ale i části chodníků, které sousedí s vaším pozemkem. Přispějete tak k bezpečnějšímu prostředí pro všechny.