Odstraňování, ochrana proti graffiti – Morava

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1FAIRA pharmaceuticals s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Zádveřice 128, Vizovice Bezdlužná Ověřená

Nabízíme kompletní služby a práce ve výškách v rámci údržby a opravy staveb. Naše činnost zahrnuje také provedení různých drobných zednických oprav a nátěrů. Specializujeme se na chemické čištění fasád, střech, ochranu povrchů fasád a střech i anti - graffiti servis.

2FAIRA pharmaceuticals, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Zádveřice 128, Zádveřice-Raková Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se čištěním fasád a střech a ochranou povrchu fasád a střech před vlhkostí a znečištěním povrchu. Dále poskytujeme anti-graffiti servis, v rámci kterého nabízíme prevenci graffiti a odstranění graffiti.

3Clarima, s.r.o.3 pobočky

Nabízíme čištění interiérů budov včetně mytí oken a skleněných ploch, čištění koberců i čalounění.

4IP - TRADING, s. r. o.

Společnost IP - TRADING, s. r. o. poskytuje svým zákazníkům komplexní služby úklidové firmy včetně poradenství a snaží se neustále zvyšovat produktivitu práce. Díky tomu jsme schopni nabídnout klientům rozumnou cenu za své služby.

5Kamenictví Brno - Sedlák Radim

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Vídeňská 307/96, Brno-střed -…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zakázkovému kamenosochařství se věnujeme od roku 1992. Vyrábíme nové pomníky ze žuly včetně rytí nápisů, jednohroby, dvojhroby a další kamenické práce. Zabýváme se i renovací starých hrobů, kterým vracíme vzhled a čistotu za využití mechanických prací nebo chemického čištění.

6Vítámvás Martin - výškové práce

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Ondrova 41, Brno Bezdlužná

Provádíme výškové práce jako je kácení a ořezávání stromů, umývání oken, oprava, natírání a pokládka střešní krytiny a ochranu střech proti ptactvu.

7SK FASÁDY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Bořivojova 240/25, Ostrava

Společnost poskytuje služby v oblasti malířských, natěračských či sanačních prací. Jsme specialisté v odstraňování graffiti a prevence povrchu budov proti nim.

8HousePro- myti fasad.cz s.r.o.

Provádíme mytí a čištění fasád, čištění střech. Nátěry fasád a nátěry střech. Zaměřujeme se také na čištění zámkové dlažby, úklid sněhu ze střech, odstranění rampouchů, odstranění plísní z fasád domů.

9Smart Clean s.r.o.

Smart Clean s.r.o., se sídlem Rokycanova 485/69, 615 00, Brno-Židenice, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 80756, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

10Antigraffiti Válek

Antigraffiti Válek, se sídlem Veselá 172/6, 602 00, Brno-město, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2019. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…


Firmy v dalších lokalitách


Odstraňování, ochrana proti graffiti v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Odstraňování, ochrana proti graffiti najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 15 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.