Mopy na podlahu – Morava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Centrální vysavače - Valčík Jaroslav1 pobočka

Vlárská 953/22, Brno-Slatina
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Dodáváme a instalujeme centrální vysavače skupiny ELECTROLUX CENTRAL VACUUM v České republice a na Slovensku. Centrální vysavače a systémy jsme instalovali i v destinacích jako např. Vídeň, Moskva, Ženeva, Oslo a v arktické stanici na jižním pólu - Ross.Naše firma se zabývá dovozem sacích agregátů,…

2Kozáček Jaromír

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Bílanská 1822/1, Kroměříž
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabídka velkoobchodního a maloobchodního prodeje domácích, železářských a kuchyňských potřeb. Nabízíme potravinářské teploměry, venkovní teploměry, speciální teploměry a jiné, kvasné trubičky a lihoměry, potřeby pro úklid i zahradu či hadry, mopy, ochranné pomůcky a folie, drobné nářadí, nádobí,…

3Hnaníčková Marie, Ing. - MOWIS1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kloboucká 1407, Brumov-Bylnice
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Zaobíráme se prodejem a servisem čisticí a úklidové techniky a čisticích prostředků. Dále nabízíme vysokotlaké stroje, vysavače, stroje na čištění podlah, stroje pro dům a zahradu, úklidové vozíky a pomůcky a hygienické programy. Mimo jiné provádíme kompletace výrobků a zaškolení jejich obsluhy.

4Šindler Vlastimil1 pobočka

Jezernice 236, Jezernice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma Šindler začala již v roce 1989 výrobou smetáků z molitanu. Tento výrobek a jeho různé varianty, byl přihlášen jako průmyslový vzor. Postupně se stále vylepšoval (moderní způsob lepení,kvalitní lepidlo i molitan, malá hmotnost smetáku díky plastovému držáku uchycenému ke dřevu čtyřmi vruty).

5Apex systems1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Blučina 627, Blučina Bezdlužná

Prodej kvalitních čistících profesionální prostředků a dalších potřeb pro úklid. Na našem eshopu naleznete vše od mopu, hader, papírových utěrek po čistící prostředky na ruce, podlahy a automobily.

6Pro CleanLife s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(40)
Husova 156, Jeseník

Jsme profesionální a spolehlivá úklidová firma. Provádíme úklid domácností, společných prostor, čištění koberců, matrací. Provozujeme internetový e-shop s nabídkou úklidové techniky, dezinfekcí, čistících prostředků a odpadkových košů. Můžeme Vám nabídnout parní čističe, čističky vzduchu, vozíkové…

7Sonntag Zdeněk2 pobočky

Nádvoří 100, Velehrad
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Nabízíme prodej potřeb pro dům, zahradu a domácnost. V sortimentu naleznete čisticí a úklidové prostředky, smetáky, mopy, hrábě, motyky, rýče i ochranné pracovní pomůcky. Dodáváme kosmetické přípravky pro pleť, tělo i vlasy a nabízíme krmiva pro zvířata, hnojiva, semena a postřiky.

8Bebčák Marek

Nabídka zednických prací a montáží sádrokartonu. Dále provádění podlah, stropů, příček.

9ERDE PROFI, s.r.o.

Nabízíme hygienické potřeby. Prodáváme hygienické potřeby pro kanceláře, školy, průmyslové podniky, hotely, restaurace a zdravotnictví. Provozujeme internetový obchod.

10Fabián Dalibor- CENTRUM SERVICE

Dovoz kvalitního mikrovlákna, čistících mikroutěrek, mopů a úklidových vozíků.


Mopy na podlahu – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Mopy na podlahu v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Mopy na podlahu najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.