Dezinfekce, dezinsekce, deratizace – Morava

1–10 firem z 140 nalezených Filtry

1ASANA Control, s.r.o. Zlín1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jílová 4568, Zlín Bezdlužná Ověřená

Naše firma se specializuje na deratizaci, dezinsekci, odborné poradenství, hubení hmyzu a hlodavců. Zajištění hubení mravenců, vos a sršní, krtků, potkanů, štěnic, švábů a škůdců. Využít naše služby můžete v domácnosti, na zahradě, v provozech potravinářských, zemědělských, hotelech a školách.…

2BHV úklid, s.r.o.

2.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Vídeňská třída 707…, Znojmo 2 Bezdlužná Ověřená

Společnost BHV úklid, s.r.o. se zabývá profesionálním úklidem výrobních podniků, restaurací, obchodů, úřadů a dalších objektů v rámci Jihomoravského kraje. Jsme rovněž schopni zajistit i úklid po stavebních pracích. V současné době má společnost 50 stálých zaměstnanců a brigádníky.

3TS-UV, s.r.o. - germicidní dezinfekce

Mlýnská 930/8, Blansko
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma TS-UV s.r.o. vyrábí přístroje na dezinfekci vody, vzduchu a povrchu na bázi účinků UV záření. Díky využití účinku UV záření typu C můžeme spolehlivě likvidovat živé mikroorganismy.

4Labus Tomáš1 pobočka

Nabízíme deratizaci, dezinfekci a dezinfekci moderními aplikační metodou. Vyklízíme sklepy, půdy a odstraňujeme následky povodní a živelných pohrom.

5Jergl Svatopluk

Nabídka komplexních služeb v oblasti deratizace, dezinsekce, plynování obilí. Specializace na potravinářské provozy a sklady zdravotnických materiálů. Zpracování komplexní agendy dle požadavků na HACCAP, IFS a BRC.

6Pařez Jiří- zdravotně technické služby6 poboček

4.9
★★★★★
★★★★★
(10)
Renneská třída 400…, Brno-Štýřice Bezdlužná

Provádíme ochranné deratizace, dezinsekce a dezinfekce. Nabízíme ochranu budov proti holubům. Provádíme hubení nežádoucí vegetace.

7CHAVET s.r.o. Vracov

Lesní 1492, Vracov Bezdlužná

Deratizace, dezinsekce, dezinfekce. Provádění speciální ochranné deratizace měst a obcí a práce v systému HACCP. Jsme držitelem oprávnění pro práci v potravinářském průmyslu, členem sdružení pracovníku DDD ČR a Evropské asociace DDD CEPA.

8ALFACHEM s.r.o.

Společnost ALFACHEM s.r.o. se zabývá výrobou a distribucí mycí, čisticí a úklidové chemie a prodejem hygienického a úklidového materiálu. Společnost je tedy zaměřena na komplexní zásobování sortimentem spojeným s úklidem, čištěním a hygienou. Tradice společnosti sahá až do roku 1990. Přípravky…

9TERRA S Group s.r.o.

Rybkova 948/23, Brno Bezdlužná

Velkoobchod drogistického zboží.

10Ing. Radomír Kopr- KOPR – DDD služby Brno

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sokolova 12/23, Brno Bezdlužná

Deratizace, dezinsekce. Ochrana před škůdci v potravinářství, výrobních i skladových objektech v rámci systému HACCP, zásahy v obytných budovách. Ochrana proti ptactvu, hrotové a síťové systémy. Plynování (fumigace), likvidace dřevokazného hmyzu.


Firmy v dalších lokalitách


Dezinfekce, dezinsekce, deratizace v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Dezinfekce, dezinsekce, deratizace najdete 140 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 126 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 42 firem v regionu Morava.