Čistírny, čištění peří – Morava

1–10 firem z 39 nalezených Filtry

1Služba družstvo invalidů7 poboček

Zaměstnáváme osoby se zdravotním handicapem. V současné době u nás pracuje 14 takových to zaměstnanců. Můžeme nabídnout služby - lisování plastů, výrobu přikrývek, kadeřnictví či půjčovnu krojů. Dále vyrábíme z plastu těsnící uzávěry, rozlišovače klíčů a další drobné předměty.

2Prádelna a čistírna MANELA

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Tyršova 142/29, Bohdalice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Praní, mandlování, žehlení prádla a oděvů, záclon a závěsů, čištění šatů, outdoorových oděvů, pracovních oděvů, motorkářských oděvů, kůže a kožešin, impregnace, kulmování zavinovačky, čištění peří, opravy oděvů. Dle dohody svoz a rozvoz prádla smluvním partnerům.

3Branč Pavel- Čištění peří

4.3
★★★★★
★★★★★
(24)
Úzká 644, Slavkov u Brna Bezdlužná

Nabízíme čištění peří a výrobky z dutého vlákna. Vyrábíme péřové prošívané deky a polštáře. Pro ubytovací služby hotely,penziony atd. ceník na vyžádání za velkoobchodní ceny.

4Mareš Miloš - Čistírna peří491 poboček

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Malá 92/37, Holešov Bezdlužná

Čistírny peří. Renovace péřových dek a polštářů, čištění peří profesionální technologií. Prodej nových péřových výrobků. Prodáváme péřový pás. Výkup peří. Vyrábíme různé druhy vložek a zavinovaček, polštáře dětské, dekorační, na pohovku, cestovní, těhotenské a kojící i podsedáky na židle.

5Zahradníčková Ivanka - LINA2 pobočky

Husovo náměstí 446, Kroměříž
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Ruční výroba a prodej bytového textilu, polštáře, přikrývky, duchny, povlečení, dětské soupravy a hrací deky. Dále nabízíme zavinovačky, spací pytle a chrániče matrací. Provádíme parní čištění a obnovu použitých péřových výrobků.

6Adámek Jan, čistírna peří

Nabízíme služby čistírny peří a šití přikrývek.

8Dovrtělová Milada

Provádíme čištění peří, výrobu, šití a opravu péřových polštářů, dek a přikrývek. Zabýváme se výrobou prošívaných peřin a souprav na míru z vlastního i dodaného materiálu.

9Mareš Miloš - Čistírna peří (pobočka Uničov)491 poboček

2.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Bezručovo nám. 415, Uničov Bezdlužná

Provoz čistírny peří. Dále i renovace péřových dek a polštářů, čištění peří profesionální technologií. Prodej nových péřových výrobků. Prodáváme i péřový pás. Výkup peří. Vyrábíme i různé druhy vložek a zavinovaček, polštáře dětské, dekorační, na pohovku, cestovní, těhotenské a kojící i podsedáky…

10Clean up s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(8)
Plynárenská 628, Hranice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Firma Clean up s.r.o. navazuje na své počátky v roce 1998 a do dnešní doby zajišťuje údržbu pracovních oděvů ve vlastnictví zákazníka - praní, čištění, redistribuce v šatnách, logistika, opravy všech oděvů pro průmyslové podniky, hotely a gastronomická zařízení, zdravotnická zařízení, vysoce čisté…


Čistírny, čištění peří – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Čistírny, čištění peří v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Čistírny, čištění peří najdete 39 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 35 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 12 firem v regionu Morava.