Čistírny, čištění peří – Morava

Peří je ceněné pro svou přirozenou schopnost poskytovat regulaci tepla a pohodlí během spánku. Jedině s pravidelným a správným čištěním peří docílíte toho, že vaše peří bude vždy čisté, svěží a dlouhověké. Přehled čistíren peří v lokalitě Morava.

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1Služba družstvo invalidů7 poboček

Zaměstnáváme osoby se zdravotním handicapem. V současné době u nás pracuje 14 takových to zaměstnanců. Můžeme nabídnout služby - lisování plastů, výrobu přikrývek, kadeřnictví či půjčovnu krojů. Dále vyrábíme z plastu těsnící uzávěry, rozlišovače klíčů a další drobné předměty.

2Prádelna a čistírna MANELA

4.7
★★★★★
★★★★★
(51)
Tyršova 142/29, Bohdalice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Praní, mandlování, žehlení prádla a oděvů, záclon a závěsů, čištění šatů, outdoorových oděvů, pracovních oděvů, motorkářských oděvů, kůže a kožešin, impregnace, kulmování zavinovačky, čištění peří, opravy oděvů. Dle dohody svoz a rozvoz prádla smluvním partnerům.

3Branč Pavel- Čištění peří

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Úzká 644, Slavkov u Brna Bezdlužná

Nabízíme čištění peří a výrobky z dutého vlákna. Vyrábíme péřové prošívané deky a polštáře. Pro ubytovací služby hotely,penziony atd. ceník na vyžádání za velkoobchodní ceny.

4Mareš Miloš - Čistírna peří491 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Malá 92/37, Holešov Bezdlužná

Čistírny peří. Renovace péřových dek a polštářů, čištění peří profesionální technologií. Prodej nových péřových výrobků. Prodáváme péřový pás. Výkup peří. Vyrábíme různé druhy vložek a zavinovaček, polštáře dětské, dekorační, na pohovku, cestovní, těhotenské a kojící i podsedáky na židle.

5Zahradníčková Ivanka - LINA2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Husovo náměstí 446, Kroměříž
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Ruční výroba a prodej bytového textilu, polštáře, přikrývky, duchny, povlečení, dětské soupravy a hrací deky. Dále nabízíme zavinovačky, spací pytle a chrániče matrací. Provádíme parní čištění a obnovu použitých péřových výrobků.

7Mareš Miloš - Čistírna peří (pobočka Uničov)491 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Bezručovo nám. 415, Uničov Bezdlužná

Provoz čistírny peří. Dále i renovace péřových dek a polštářů, čištění peří profesionální technologií. Prodej nových péřových výrobků. Prodáváme i péřový pás. Výkup peří. Vyrábíme i různé druhy vložek a zavinovaček, polštáře dětské, dekorační, na pohovku, cestovní, těhotenské a kojící i podsedáky…

8Clean up s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(15)
Plynárenská 628, Hranice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Firma Clean up s.r.o. navazuje na své počátky v roce 1998 a do dnešní doby zajišťuje údržbu pracovních oděvů ve vlastnictví zákazníka - praní, čištění, redistribuce v šatnách, logistika, opravy všech oděvů pro průmyslové podniky, hotely a gastronomická zařízení, zdravotnická zařízení, vysoce čisté…

9Volková Martina, Ing.- FIRMA PEŘÍK - ČIŠTĚNÍ PEŘÍ

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
Mexická 103/32 , Ostrava Bezdlužná

Naše společnost, se vznikem již v roce 1990 provádí praní a čištění peří.Vyrábíme deky, spacáky a polštáře z peří, z vlny a z dutého vlákna.

10Bc. Renáta Jakubcová- Madlenka prádelna1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(104)
Družební 925, Kopřivnice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabídka služeb prádelny a čistírny.


Čistírny, čištění peří – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Čistírny, čištění peří v lokalitě Morava – detailní popis

Peří se používá v různých produktech, jako jsou peřiny, polštáře a spací pytle, a nabízí nám přirozenou regulaci tepla a pohodlí. Ale abychom si mohli těchto výhod dlouho užívat, je důležité o peří pečovat správným způsobem. Pravidelné a správné čištění peří má vliv na jeho životnost, hygienu a celkovou kvalitu.

Výhody pravidelného čištění peří

Pravidelné čištění peří přináší mnoho výhod pro vaše zdraví, spánek a životní prostředí.

  • Zlepšení hygieny – čištěním peří se odstraňují odumřelé kožní buňky, pot, nečistoty a bakterie, které se během používání peří hromadí. Díky pravidelnému praní a péči o peří můžete minimalizovat výskyt alergenů a potenciálně škodlivých mikroorganismů, což napomáhá udržovat lepší hygienu vaší postele.
  • Zlepšení kvality spánku – čisté peří zaručuje svěží a zdravé prostředí pro spánek. Když se v noci uložíte na čisté peří, snižuje se pravděpodobnost nepříjemných pachů a alergických reakcí, což podporuje klidnější a hlubší spánek.
  • Snížení alergických reakcí – lidé trpící alergiemi mohou mít přecitlivělou reakci na nečistoty a alergeny v peří. Pravidelným čištěním můžete minimalizovat potenciální alergické reakce.
  • Prodloužení životnosti peří – pravidelné čištění peří přispívá k prodloužení jeho životnosti. Odstraňováním nečistot a prachu se minimalizuje opotřebení a poškození peří a tím se zvyšuje jeho trvanlivost.
  • Ochrana investice – koupě peří a péřových peřin je investicí do kvalitního spánku a pohodlí. Pravidelné čištění pomáhá udržovat vysokou kvalitu peří a peřin, čímž se zajišťuje dlouhověkost a využití vaší investice po dlouhou dobu.
  • Snadnější údržba – čištění peří, ačkoliv může na první pohled vypadat jako náročná úloha, se stává snazší a efektivnější, pokud je prováděno pravidelně. Čisté peří se snadněji udržuje a vyžaduje méně času a úsilí při údržbě.
  • Udržitelnost a ekologie – peří je přírodní materiál a správné čištění umožňuje jeho udržitelné využívání. Zvolením ekologicky šetrných čisticích metod, jako je například sušení na nižší teplotě, minimalizujete svůj ekologický otisk a podporujete udržitelný způsob péče o textilie.