Čisticí zóny, rohože – Morava

Chcete udržet podlahy ve vaší budově krásně čisté? Pak jsou pro vás čisticí zóny ideálním řešením. Tyto čisticí zóny efektivně odstraní nečistoty z podrážek bot při vstupu do vaší budovy. Přehled prodejců čisticích zón a rohoží v lokalitě Morava.

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1Lubomír Berze – Koberce a PVC

4.5
★★★★★
★★★★★
(52)
Krnovská 1020/16, Bruntál
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na prodej koberců a prodej PVC podlahových krytin. V naší nabídce naleznete širokou škálu metrážových koberců, kusových koberců, zátěžových koberců, běhounů a doplňkového zboží, jako jsou lepidla, lišty nebo kobercové pásky. Dále u nás naleznete vinylové podlahy.

2GAPA MB, s.r.o. - pobočka Brno-Komárov1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(15)
Komárovská 16/26, Brno-Komárov Bezdlužná

Výroba rohoží a čisticích zón. Rohože vstupní, interierové, koupelnové, bazénové, průmyslové. Rozměry rohože dle požadavků. Výroba doplňků k rohožím - dveřní kartáčová lišta, schodová hrana a lišta, protiskluzný pásek. Hliníkové čisticí zóny.

3ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG - organizační složka

Vyrábíme a nabízíme utěrky z netkané textilie, utěrky vlhčené, průmyslové, jednorázové ochranné pracovní oděvy, respirátory, papírové ručníky, toaletní papír, čistící a desinfekční chemii, stojany a zásobníky.

4DIAMANT AK s.r.o.- čistící rohože

4.9
★★★★★
★★★★★
(34)
Malínská 816/40a, Brno Bezdlužná

Předmětem naší činností je zakázková výroba rohoží a čisticích zón v rozměrech dle požadavků zákazníka. Nabízíme vstupní rohože hliníkové, z pryže, textilní, textilní rohože CORAL od společnosti FORBO, s logem, rámy, lemovky a další doplňky k rohožím. Po dohodě provádíme montáže na místě. Nabízené…

5Martinek Vlastislav - DIAMANT

4.9
★★★★★
★★★★★
(34)
Malínská 816/40a, Brno-Tuřany

Vyrábíme, prodáváme a montujeme vstupní čistící zóny, rošty a rohože. Nabízíme protiskluzové, vyhřívací a protiúnavové varianty.

6Francová Dana - KOBERCE, PODLAH. KRYTINY, BYTOVÉ DOPLŇKY2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kvítková 552, Zlín
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na bytový textil. Koberce kusové a celoplošné, PVC podlahoviny, lino, laminátové a dřevěné podlahy, rohože, bytový textil včetně dodávky a pokládky podlah a koberců na míru.Na naší prodejně se kromě podlahových krytin specializujeme na kusové koberce, bytový textil a garnýže.

7HERMÉLY PAVEL1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Tovačovská 3337/2d, Přerov I-Město
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Česká společnost Hermély byla založena již v roce 1998 a její zaměření by se dalo rozdělit na 5 oblastí – čistící a úklidová technika, kompletní sortiment produktů pro osobní hygienu, úklidová a dezinfekční chemie, rohože a zátěžové koberce a jednorázové pracovní pomůcky. Ve všech oblastech…

8VMBal s.r.o.2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(11)
Na Svobodě 3152/80, Ostrava-Martinov Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a on-line nabízíme nástěnné lékárničky a kufry první pomoci včetně náplní pro poskytnutí první pomoci na pracovišti či zdravotnická nosítka, oční výplachy, alkotesty i vybavení budov, schránky, bezpečnostní zábrany, rohože, stojany na kola a další. Dále provádíme protiskluzové…

9PODLAHY Sikora s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(14)
Mostárenská 68/47, Vítkovice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Nabídka renovací podlah, plovoucích laminátových, dřevěných podlah, parket. Dále nabízíme PVC, koberce, linolea, korkové podlahy, marmoleum nebo čistící rohože.

10Blahuta Kamil

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Oty Synka 1854, Ostrava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Naše firma se zabývá nejen dodáním a profesionální montáží plovoucích podlah, ale také poradenstvím o nejvhodnějším výběru krytin v daném prostředí.


Firmy v dalších lokalitách


Čisticí zóny, rohože v lokalitě Morava – detailní popis

Čisticí zóny představují systém rohoží, které se používají k odstranění nečistot z podrážek bot při vstupu do budov. Jejich účelem je chránit podlahy, udržovat čistotu a snížit náklady na úklid. Čisticí zóny jsou užitečné pro různé typy budov, jako jsou např. obchody, restaurace, hotely, školy, úřady nebo průmyslové objekty.

Fáze čisticích zón

Čisticí zóny se skládají z několika druhů rohoží, které mají různé funkce a jsou umístěny za sebou v určitém pořadí. Obvykle se rozlišují tři fáze čisticích zón.

  • První fáze (venkovní čisticí zóna, venkovní rohož) – má za úkol odstranit ty nejhrubší nečistoty, jako jsou kamínky, bláto nebo sníh. Tato rohož by měla být vyrobena z odolného materiálu, jako je přírodní kaučuk, a mít drenážní otvory pro odvod vody.
  • Druhá fáze (vnitřní čisticí zóna, vnitřní rohož) – má za úkol odstranit drobnější nečistoty, jako je písek, prach nebo saze. Tato rohož by měla mít čisticí prstíky, které kartáčují podrážky bot a smetou nečistoty do spodní části rohože.
  • Třetí fáze (dočišťovací rohož) – má za úkol osušit a dočistit obuv. Tato rohožka by měla být vyrobena z absorpčního materiálu, jako je nylon nebo polypropylen, a mít hustý a měkký povrch.

Výhody čisticích zón

  • Chrání podlahy před poškozením a opotřebením způsobeným nečistotami, které by jinak byly zaneseny dovnitř.
  • Snížují náklady na úklid a údržbu podlah, protože je třeba méně často vysávat nebo vytírat.
  • Zlepšují hygienu a snižují riziko šíření bakterií, virů, plísní nebo alergenů.