Čisticí zóny, rohože – Morava

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1Lubomír Berze - Koberce a PVC

4.5
★★★★★
★★★★★
(46)
Krnovská 1020/16, Bruntál
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na prodej koberců a PVC podlahových krytin. V naší nabídce naleznete širokou škálu metrážových koberců, kusových koberců, zátěžových koberců, běhounů a doplňkového zboží, jako jsou lepidla, lišty nebo kobercové pásky. Dále u nás naleznete vinylové podlahy.

2Berendsen Textil Servis s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(41)
Hodonínská 1115/21, Velké Pavlovice

Nabídka komplexního servisu (pronájem i praní) v oblasti pronájmu a servisu pracovních oděvů a hygienických rohoží. Naše služby poskytujeme po celé Evropě.

3ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG - organizační složka

Vyrábíme a nabízíme utěrky z netkané textilie, utěrky vlhčené, průmyslové, jednorázové ochranné pracovní oděvy, respirátory, papírové ručníky, toaletní papír, čistící a desinfekční chemii, stojany a zásobníky.

4DIAMANT AK s.r.o.- čistící rohože

4.9
★★★★★
★★★★★
(32)
Malínská 816/40a, Brno Bezdlužná

Předmětem naší činností je zakázková výroba rohoží a čisticích zón v rozměrech dle požadavků zákazníka. Nabízíme vstupní rohože hliníkové, z pryže, textilní, textilní rohože CORAL od společnosti FORBO, s logem, rámy, lemovky a další doplňky k rohožím. Po dohodě provádíme montáže na místě. Nabízené…

5Martinek Vlastislav - DIAMANT

4.9
★★★★★
★★★★★
(32)
Malínská 816/40a, Brno-Tuřany

Vyrábíme, prodáváme a montujeme vstupní čistící zóny, rošty a rohože. Nabízíme protiskluzové, vyhřívací a protiúnavové varianty.

6Francová Dana - KOBERCE, PODLAH. KRYTINY, BYTOVÉ DOPLŇKY2 pobočky

Kvítková 552, Zlín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na bytový textil. Koberce kusové a celoplošné, PVC podlahoviny, lino, laminátové a dřevěné podlahy, rohože, bytový textil včetně dodávky a pokládky podlah a koberců na míru.Na naší prodejně se kromě podlahových krytin specializujeme na kusové koberce, bytový textil a garnýže.

7Hájek Jan - Podlahy TEPIKO

Družstevní II 520, Hluk
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej a pokládání podlahových krytin. V nabídce PVC, vinylové podlahy, linolea, koberce, dřevěné i laminátové podlahy. Provádíme přípravu podkladu, měření vlhkosti a stěrkování podlah. Dále nabízíme čistící zóny v podobě koberců, rohoží či běhounů.

8HERMÉLY PAVEL1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Tovačovská 3337/2d,…, Přerov I-Město
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Česká společnost Hermély byla založena již v roce 1998 a její zaměření by se dalo rozdělit na 5 oblastí – čistící a úklidová technika, kompletní sortiment produktů pro osobní hygienu, úklidová a dezinfekční chemie, rohože a zátěžové koberce a jednorázové pracovní pomůcky. Ve všech oblastech…

9VMBal s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Svobodě 3152/80, Ostrava-Martinov Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a on-line nabízíme nástěnné lékárničky a kufry první pomoci včetně náplní pro poskytnutí první pomoci na pracovišti či zdravotnická nosítka, oční výplachy, alkotesty i vybavení budov, schránky, bezpečnostní zábrany, rohože, stojany na kola a další. Dále provádíme protiskluzové…

10PODLAHY Sikora s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Mostárenská 68/47, Vítkovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabídka renovací podlah, plovoucích laminátových, dřevěných podlah, parket. Dále nabízíme PVC, koberce, linolea, korkové podlahy, marmoleum nebo čistící rohože.


Firmy v dalších lokalitách


Čisticí zóny, rohože v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Čisticí zóny, rohože najdete 22 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 20 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Morava.