Motely – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1DORMOUSE, s.r.o. - Ubytovna Kord

Blanenská 1281/25, Kuřim Bezdlužná Ověřená

Nabízíme ubytování v hotelové ubytovně s kapacitou 103 lůžek ve 48 pokojích. Sociální zařízení je společné vždy pro dva pokoje, vybrané pokoje mají sociální zařízení vlastní. K dispozici je na každém patře kuchyňka, v přízemí je společenská místnost. Součástí je prostorné parkoviště a wifi

2Motel Kobero

4.4
★★★★★
★★★★★
(291)
Brněnská 311, Říčany Bezdlužná

Motel Kobero. 60 lůžek, k dispozici garáž zdarma. Nadstandardně vybavené pokoje s TV a internetem.

3EUROMOT, s.r.o. - Motel Jerry1 pobočka

Provozujeme motel s nabídkou ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Dále k dispozici je připojení k WiFi a parkování. Nabízíme i garáže k pronajmutí.

4Vaculín František - Motel Pepčín1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(2)
Uherský Brod,…, Uherský Brod,…
Otevřeno do 23:00
Bezdlužná

Ubytování v 6 dvoulůžkových a 2 jednolůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a televizí. Wifi připojení, hlídané parkoviště pro 55 vozů. Restaurace přímo v hotelu.

5Šiška Zdeněk-Motel Vojkovice

4.1
★★★★★
★★★★★
(42)
Hlavní 51, Vojkovice Bezdlužná

Motel Vojkovice. Motel se nachází 10minut jižně od Brna v klidné obci Vojkovice. Nabízí optimální pohodlí pro Váš pobyt ve dvou a vícelůžkových nekuřáckých pokojích se sociálním zařízením a Wifi. Motel s kapacitou 30 lůžek má uzavřené nádvoří s relaxačním prostorem a parkovištěm.Umístění motelu je…

6MORAVA CAMP1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(729)
Petra Bezruče 795/13, Mohelnice Bezdlužná

Najdete nás nedaleko srdce Hané - asi 35 km od Olomouce. Celý komplex se rozprostírá na okraji rozsáhlého lesoparku. K areálu je možné přijet po silniční komunikaci č. 35, směr Hradec Králové – Svitavy – Mohelnice – Olomouc.

7NZ Reality a. s.- Ubytovna STARS

3.1
★★★★★
★★★★★
(38)
Novoveská 2011/15, Ostrava - Mariánské… Bezdlužná

Pokud hledáte nejlevnější komfortní ubytování v Ostravě, jste na správném místě. Naše UBYTOVNA STARS nabízí klidné a příjemné ubytování 5 minut od centra Ostravy. Ubytovací kapacita je 170 lůžek, nabízíme možnosti ubytování v pokojích nebo apartmánech.

8ROHLENKA s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Jiříkovice 24, Tvarožná Bezdlužná

Svou polohou, tradicí, komplexností a kvalitou nabízených služeb za velmi příznivé ceny zaujímá odpočívka ROHLENKA AUSTERLITZ přední místo v konkurenci obdobných zařízení u nás i v Evropě.

9BS DEALER, a.s.

2.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Dostihová 520 , Slušovice

Nabízíme služby ubytování v motelu.


Firmy v dalších lokalitách


Motely v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Motely najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.