Koleje – Morava

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1EUROZET s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ludkovice 39, Biskupice Bezdlužná

Tlumiče pérování a autodíly na zakázku jsou nosným výrobním programem. Tlumiče pérování, ventily pérování a další sortiment vyrábíme na autobusy, traktory a nákladní automobily české i zahraniční výroby.

2Střední průmyslová škola Otrokovice

Střední průmyslová škola Otrokovice patří mezi největší státní školy ve Zlínském regionu. Její výhodou je široká nabídka vzdělávacích oborů, což umožnuje pružně reagovat na požadavky na trhu práce. Dále škola poskytuje komplexní přípravu v oborech zakončených maturitní zkouškou a výučním listem.…

3REGENA, spol. s r.o.

Provádíme kovářské a zámečnické práce - nabízíme svařování kolejnic a jejich prodej. Provádíme drobnější opravy na železnici.

4Českomoravská železniční opravna, s. r. o.

Kojetínská 358, Přerov
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Provádíme opravy kolejových vozidel, nákladních vozů, brzdových systémů kolejových vozidel. Dále provádíme technické prohlídky a zkoušky UTZ-E a UTZ-VZ včetně dodání protokolů na základě pověření ministerstva dopravy č. j. 18/2012-130-SPR/4, projekční práce v rámci oprav a rekonstrukcí lokomotiv.

5ŘEMESLA s.r.o.

Firma ŘEMESLA s.r.o. v Olomouci vám poskytne pronájem nebytových a přednáškových prostor nebo školících sálů pro pořádání firemních akcí či porad. Také zajistíme příjemné ubytování, které je vhodné nejen pro studenty, ale také pro vyučující a učitele.

8Masarykova univerzita - Správa kolejí a menz33 poboček

Zajišťuje ubytování a stravování pro studenty VŠ i širokou veřejnost, konference, školení, rauty.

9Sedláček Jaroslav - Kolejové tratě

děláme a nabízíme vývoj a výrobu a také dodávky železničních přejezdů i dále přechodů pro pěší.

10Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola, Boskovice

Nabídka ubytování pro studenty o celkové kapacitě 129 lůžek ve dvou a třílůžkových pokojích.


Firmy v dalších lokalitách


Koleje v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Koleje najdete 21 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 19 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Morava.