Razítka – Morava

Razítka nám usnadňují a urychlují procesy označování a identifikace na různých typech dokumentů i povrchů. Potřebujete rychle nové razítko? Pak využijte výrobu razítek online. Přehled výrobců a prodejců razítek v lokalitě Morava.

1–10 firem z 134 nalezených Filtry

1Iveta Sukupová - copycentrum1 pobočka

Naším oborem je provoz copycentra. Dále nabízíme knihařské zpracování, termotisk (zlacení a výsek), laminování, razítka. Můžete zde nakoupit kancelářské zboží. Ofsetový tisk - ne.

2A.D.M. Reprografické studio

4.5
★★★★★
★★★★★
(25)
Zahradní 1471/1, Moravská Ostrava
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Společnost nabízí ofsetový tisk, vazby, velkoformátový tisk a tisk na plátno.

3Kavka Jiří - výroba razítek

Denisovo náměstí…, Opava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Naše firma Jiří Kavka vyrábí, prodává a zajišťuje servis razítek v Opavě. Nabízí všechny druhy razítek. Mezi námi prodávané značky patří Colop a Trodat. Mimo razítek nabízíme vzdušnou reklamu na padákovém kluzáku.

4Chamber s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Svitavská 872/23, Blansko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Chamber s.r.o. - Internetový prodej vybavení nejen pro školy a školská zařízení. Nabízíme školní nábytek, školní pomůcky, školní tiskoviny, učebnice, široký sortiment diplomů, výtvarné potřeby, hračky, hry, tiskárny a mnoho dalších školních, výtvarných a sportovních potřeb. Vyrábíme také razítka a…

5Graphics Systems, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Unkovice 177, Unkovice Bezdlužná

Provádíme rezání a gravírování plexiskla a plasty i pryž a dále máme výrobu stojánků a jmenovek a výrobních štítků a razítek. Děláme návrhy a výroba atypický výrobků z plexiskla a také i nerozbitné plexisklo a také i velkoplošný tisk na papír a samolepky i bannery a tapety a fotoobrazy a děláme i…

6HTB - Bukovský Jiří, Ing.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Křenová 479/71, Brno Bezdlužná

Výroba i prodej razítek, nově i reliéfních. Reklamní agentura a tiskárna vytváří propagační materiály, vizitky, razítka, novoročenky. Gravírování laserem, reklamní předměty. Tiskneme svatební a promoční oznámení. Tisk, řezaná grafika na plotteru.

7Vodák Karel - Laserový digitální výsek1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Komenského 235, Nosislav Bezdlužná

Děláme laserové gravírování a značení a řezání CO2 laserem a nabízíme prodej a popis reklamních předmětů. Děláme výrobu vizitek a razítek. Jsme malá rodinná firma s osobním přístupem ke každému zákazníkovi. Specializujeme se už deset let na digitální výsek papíru, tedy laserové řezání s vysokou…

8STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s. - COPYcentrum5 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Kounicova 949/67, Brno-Veveří
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Formátový, širokoplošný digitální tisk, kopírování, skenování, černobíle i barevně, on-line tisk z internetu, servis pro projektanty, knihařské práce, vazby diplomových prací, laminování, pozvánky, PF, fotografické služby, rámování obrazů, fullservis reklamní agentury - firemní loga, polepy aut,…

9Křeček Jan

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Bratislavská 2808, Břeclav Bezdlužná

Vyrábíme mapy a atlasy pro obchodní sítě a tiskneme mapy pro cykloturistiku. Vyrábíme razítka klasická i blesková. Dále se zabýváme výrobou reklamních a propagačních předmětů.

10Miroslav Polívka- D-D Reklama

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Tábory 1182/34, Hustopeče u Brna
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme a nabízíme zpracování grafických návrhů.


Razítka – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Razítka v lokalitě Morava – detailní popis

Razítka nám usnadňují každodenní život. Používáme je nejen v kancelářích, obchodech nebo na úřadech, ale i v našich domácnostech. 

Druhy razítek

 • Datumová razítka – obsahují měsíc, den a rok. Často se používají v kancelářích pro označení dokumentů s aktuálním datem.
 • Adresní razítka – slouží k označení adresy nebo názvu firmy na obálce, dopise nebo jiném dokumentu. Běžně se používají v obchodní korespondenci.
 • Firemní razítka – tato razítka obsahují informace o firmě, jako je název, adresa, telefonní číslo a další údaje. Často se používají na oficiálních dokumentech a fakturách.
 • Osobní razítka – obsahují jméno a adresu jednotlivce. Používají se k označení knih, osobních dokumentů nebo jako rychlý způsob podpisu na dopisech a jiných materiálech.
 • Oborová razítka – zahrnují např. lékařská razítka s údaji o lékaři a jeho praxi nebo notářská razítka potvrzující pravost podpisu.
 • Ozdobná razítka – umožňují vytvářet dekorativní vzory, obrázky a designy. Jsou oblíbená u umělců, scrapbookařů a lidí, kteří se věnují ruční práci.
 • Číslicová razítka – obsahují pouze číslice. Často se používají pro číslování nebo označování sériových čísel a identifikačních kódů.
 • Dětská razítka – jsou určena pro děti. Obsahují obrázky a motivy, které jsou atraktivní pro mladší generace. Používají se ve školách a pro zábavné aktivity.
 • Sestavovací razítka – obsahují modulární součásti, které lze kombinovat a sestavovat podle potřeby, což umožňuje vytvářet různé vzory a texty.
 • Digitální razítka – v dnešní době existují i digitální razítka, která umožňují vytvářet a ukládat razítka elektronicky a otiskovat je bez fyzické razicí desky.

Výroba razítek 

Razítka se vyrábějí z několika hlavních komponent, z nichž nejdůležitější je razicí gumová nebo silikonová deska, která obsahuje design nebo text, který má být otisknut na papír nebo jiný materiál. 

Proces výroby razítek 

 1. Návrh – nejdříve se vytvoří grafický návrh, který bude razítka reprezentovat. Tento návrh musí být vytvořen v negativním tvaru, aby vytvořil pozitivní otisk na papíru.
 2. Výroba razicí desky – návrh je přenesen na gumovou nebo silikonovou desku pomocí speciálních nástrojů, jako jsou laserové řezačky nebo ruční vyřezávací nástroje.
 3. Příprava rukojeti – dřevěná nebo plastová rukojeť razítka je upravena, aby byla připravena pro připojení razicí desky.
 4. Spojení desky a rukojeti – razicí deska je připevněna k rukojeti, obvykle pomocí lepidla nebo šroubů.
 5. Testování – nově vytvořené razítko je testováno, aby se zajistilo, že vytváří čisté a čitelné otisky. Pokud je potřeba, provádí se drobné úpravy na razicí desce.
 6. Balení – hotové razítko se zabalí do vhodného obalu. Tím je připraveno k distribuci nebo předání zákazníkovi.