Těhotenská móda – Morava

Vybíráte těhotenské oblečení? Pak pamatujte na to, že těhotenské oblečení by mělo vypadat nejen skvěle, ale také by vám mělo poskytnout komfort a důvěru během tohoto krásného období. Přehled prodejců těhotenského oblečení v lokalitě Morava.

1–10 firem z 42 nalezených Filtry

1Edita Jelínková

Nabízím zakázkové šití oděvů na běžné nošení a těhotenských oděvů či módních i bytových doplňků. Dále nabízíme po dohodě i expresní šití.

2Rodinné centrum Matáta

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Horácké náměstí…, Brno Bezdlužná

RC MaTáTa je nezávislé sdružení a jeho veškerá činnost, zejména nájem a vybavení, jsou financovány převážně z grantů a dotací. Pro rodinny organizujeme řadu akcí během roku, ale nabízíme i pravidelný program, který zahrnuje dopolední hernu a předporodní přípravu s následujícím cvičením po porodu a…

3Krejčíková Kateřina, Bc. - Krejčovství

5.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Obilní trh 308/2, Brno-Veveří
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provozuji dámské i pánské zakázkové krejčovství. Nabízím opravy všech oděvů, šití společenských šatů, tanečních kostýmů a kožených oděvů.

4Agentura VĚTRNÍK, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(112)
Nerudova 321/7, Brno
Otevřeno od 14:00
Bezdlužná

Naším posláním je poskytnou péči nastávajícím maminkám, porodní asistenci i pomoc v šestinedělí. Zaměstnáváme zkušené porodní asistentky s bohatou praxí, které mají oprávnění vykonávat činnost bez odborného dohledu. Nabízíme kurzy pro maminky i jejich partnery.

5Berková Hana - TEKO,ODBORNÉ PORADENSTVÍ V TĚHOTENSTVÍ

Skandinávská 128/2, Brno - Dolní…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Rádi Vám pomůžeme a poradíme s nákupem novorozenecké výbavičky či s výběrem vhodné velikosti těhotenského oblečení i se správným výběrem těhotenského a kojícího spodního prádla. Jak děti porostou, oceníte oblečení s funkčními střihy a materiály. S oblečením Little Things budou Vaše děti jako v…

6APEX Systems, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Čechova 3216/33, Přerov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Firma se zabývá prodejem zdravotních potřeb. Specializuje se na zdravotní pomůcky pro ženy po operaci prsu. Dále sortiment rozšířili o zboží pro budoucí maminky, pro ženy trpící cukrovkou, pro ženy s nadměrných velikostí podprsenek a mnoho dalšího.

7ALDHABBAAHOVÁ MÁRIA MUDr. gynekologická ambulance

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Č. Drahlovského 472…, Přerov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Ambulance poskytuje komplexní ambulantní gynekologickou péči a péči o těhotné. Lékařka má klinický den na Gynekologicko-porodnickém oddělení v Přerově, čímž je zajištěna kontinuální péče o pacietky ambulance. Ambulance provádí poradenskou službu v oblasti antikoncepce, své dotazy mohou klientky…

8Huňka Tomáš- Dětský ráj1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kostelní ul. 6, Prostějov Bezdlužná

Dětský ráj je firma s tradicí, která se zaměřuje na kompletní sortiment kojeneckých a dětských potřeb. Jsme doslova rájem pro děti. Naleznete u nás vše od kočárků, hraček, dětského textilu až po potřeby pro maminky.

9Krausová Jindřiška- REALITDATA

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
28. října 1044, Ostrava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma prodává zdravotní pomůcky, zabývá se dodávkami zdravotnického materiálu, tiskopisů, kancelářských potřeb a techniky.

10Kawuloková Gabriela, Ing.- Pacipac.cz

3.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Jablunkov 787, Jablunkov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Internetový prodej nového i secondhand kojeneckého a dětského oblečení, těhotenského oblečení, potřeb pro miminka a maminky.


Firmy v dalších lokalitách


Těhotenská móda v lokalitě Morava – detailní popis

Těhotenství je jedinečné období v životě ženy, během kterého se mění nejen její tělo, ale také její styl a preference v oblékání. Dříve byla těhotenská móda spojována s neohrabanými a nevzhlednými kousky, které skrývaly bříško a nedokázaly podpořit sebevědomý vzhled. Nicméně moderní doba přináší novou éru těhotenské módy, která spojuje pohodlí s elegancí a zvýrazňuje krásu těhotných žen.

Jak vybrat správné těhotenské oblečení?

Výběr těhotenského oblečení může být zábavné, ale také pořádnou výzvou. 

1. Pohodlí na prvním místě

Během těhotenství se vaše tělo mění, a proto je důležité zvolit oblečení, které vám poskytne pohodlí a volnost pohybu. Vsaďte na elastické materiály, pružné pasy a oblečení s volnými střihy, které se může přizpůsobit vašemu rostoucímu bříšku.

2. Vyberte si správnou velikost

Mnoho značek těhotenského oblečení nabízí oblečení ve speciálních těhotenských velikostech. Vezměte v úvahu svou běžnou velikost a volbu těhotenské velikosti, která bude odpovídat vašemu těhotenskému bříšku.

3. Všestrannost

Snažte se vybrat oblečení, které můžete snadno kombinovat do různých outfitů. Základní kousky, jako jsou těhotenské legíny, tuniky, trička s krátkým a dlouhým rukávem a cardigany, jsou skvělou volbou pro vytváření různých outfitů. 

4. Funkčnost

Přemýšlejte o tom, jaké oblečení bude vhodné pro různé příležitosti. Budete potřebovat pracovní oblečení, sportovní oblečení, ale také elegantní kousky na speciální události. Vyberte si oblečení, které bude funkční pro váš životní styl.

5. Materiály

Kvalitní materiály jsou důležité pro pohodlí a trvanlivost vašeho těhotenského oblečení. Vyhněte se syntetickým materiálům, které by mohly způsobovat nepříjemné potíže, a raději vsaďte na přírodní tkaniny, jako je bavlna.

6. Personalizace stylu

Vaše těhotenství je jedinečné, takže si vyberte oblečení, které vám bude vyhovovat a které bude odrážet váš osobní styl. Můžete si hrát s barvami, vzory a doplňky, abyste se cítila sebevědomě a krásně.

7. Online nákupy

Pokud nemáte čas chodit po obchodech, zkuste nákupy těhotenského oblečení online. Mnoho e-shopů nabízí široký výběr. Navíc si zde můžete přečíst recenze od zákazníků a podrobné informace o velikostech, což vám může ulehčit výběr.