Těhotenská móda – Morava

1–10 firem z 44 nalezených Filtry

1Edita Jelínková

Nabízím zakázkové šití oděvů na běžné nošení a těhotenských oděvů či módních i bytových doplňků. Dále nabízíme po dohodě i expresní šití.

2Rodinné centrum Matáta

RC MaTáTa je nezávislé sdružení a jeho veškerá činnost, zejména nájem a vybavení, jsou financovány převážně z grantů a dotací. Pro rodinny organizujeme řadu akcí během roku, ale nabízíme i pravidelný program, který zahrnuje dopolední hernu a předporodní přípravu s následujícím cvičením po porodu a…

3Krejčíková Kateřina, Bc. - Krejčovství

5.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Obilní trh 308/2, Brno-Veveří
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provozuji dámské i pánské zakázkové krejčovství. Nabízím opravy všech oděvů, šití společenských šatů, tanečních kostýmů a kožených oděvů.

4Agentura VĚTRNÍK, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(112)
Nerudova 321/7, Brno
Otevřeno od 14:00
Bezdlužná

Naším posláním je poskytnou péči nastávajícím maminkám, porodní asistenci i pomoc v šestinedělí. Zaměstnáváme zkušené porodní asistentky s bohatou praxí, které mají oprávnění vykonávat činnost bez odborného dohledu. Nabízíme kurzy pro maminky i jejich partnery.

5Veselá Lenka - těhotenská a kojenecká móda

náměstí Svobody 73/9, Brno-město
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme těhotenské, kojenecké, dětské oblečení a těhotenskou módu.

6Berková Hana - TEKO,ODBORNÉ PORADENSTVÍ V TĚHOTENSTVÍ

Skandinávská 128/2, Brno - Dolní…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Rádi Vám pomůžeme a poradíme s nákupem novorozenecké výbavičky či s výběrem vhodné velikosti těhotenského oblečení i se správným výběrem těhotenského a kojícího spodního prádla. Jak děti porostou, oceníte oblečení s funkčními střihy a materiály. S oblečením Little Things budou Vaše děti jako v…

7APEX Systems, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Čechova 3216/33, Přerov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Firma se zabývá prodejem zdravotních potřeb. Specializuje se na zdravotní pomůcky pro ženy po operaci prsu. Dále sortiment rozšířili o zboží pro budoucí maminky, pro ženy trpící cukrovkou, pro ženy s nadměrných velikostí podprsenek a mnoho dalšího.

8ALDHABBAAHOVÁ MÁRIA MUDr. gynekologická ambulance

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Č. Drahlovského 472…, Přerov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Ambulance poskytuje komplexní ambulantní gynekologickou péči a péči o těhotné. Lékařka má klinický den na Gynekologicko-porodnickém oddělení v Přerově, čímž je zajištěna kontinuální péče o pacietky ambulance. Ambulance provádí poradenskou službu v oblasti antikoncepce, své dotazy mohou klientky…

9Huňka Tomáš- Dětský ráj1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kostelní ul. 6, Prostějov Bezdlužná

Dětský ráj je firma s tradicí, která se zaměřuje na kompletní sortiment kojeneckých a dětských potřeb. Jsme doslova rájem pro děti. Naleznete u nás vše od kočárků, hraček, dětského textilu až po potřeby pro maminky.

10Krausová Jindřiška- REALITDATA

4.5
★★★★★
★★★★★
(8)
28. října 1044, Ostrava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma prodává zdravotní pomůcky, zabývá se dodávkami zdravotnického materiálu, tiskopisů, kancelářských potřeb a techniky.


Firmy v dalších lokalitách


Těhotenská móda v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Těhotenská móda najdete 44 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 40 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 13 firem v regionu Morava.