Svářečské oděvy – Morava

Svářečské oděvy jsou nezbytnou součástí vybavení každého svářeče. Poskytují ochranu před teplem, jiskrami, plameny, horkými kovy a dalšími riziky spojenými se svařováním. Přehled prodejců svářečských oděvů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1Bilíková Blanka – SafeArt – ochranné pracovní pomůcky a oděvy3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(36)
Lesní 3609/25, Hodonín
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem ochranných pracovních pomůcek a pracovních oděvů včetně pracovní obuvi. V našem sortimentu naleznete montérky, zdravotnické oděvy, multinormní oděvy, pracovní rukavice, ochranné pracovní brýle, pomůcky na ochranu dýchacích cest, ochranu proti pádu a mnoho dalšího.

2I & T Svářečská škola - Ing. Tomanová Ivana2 pobočky

Anenská 405/7, Hodonín
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme svářečská škola působící již od roku 1999 a do dnešní doby jsme připravili velké množství svářečů pro výkon povolání svářeče. Naše škola se nachází v areálu na ulici Anenská 7, Hodonín. Svým zákazníkům nabízíme odborné služby mimo jiné výběr z několika variant kurzů. Svou nabídkou chceme…

3POMAX ZL, s.r.o.

Zabýváme se výrobou pracovních rukavic. Pro výrobu používáme useň, hovězí štípenku, umělou useň a textil. Dále prodáváme ochranné pracovní pomůcky jako čepice, přilby, masky, oděvy, ochrany očí, uší a čisticí potřeby.

4WELDTECH v.o.s.- Svářecí technika

Vranovská 21, Brno-Zábrdovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma byla založena v roce 1995 dvěma svářecími technology do té doby působícími ve firmě KRÁLOVOPOLSKÁ a.s. Brno. Hlavní náplní měla být obchodní činnost, ale i technicko poradenské služby vyplývající z předešlého působení obou jejich zakladatelů. Obchodní činnost byla založena především na…

5WELD PROFI s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(16)
Veslařská 329/205, Brno-Pisárky
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Vše pro svařování - Velkoobchodní a maloobchodní prodej potřeb pro svařování, autogenní techniky, včetně ochranných pomůcek a příslušenství.

6Jiří Paděra - Ložiska Boskovice1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(18)
Dukelská 877/21, Boskovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme kovové zboží sériové výroby. Prodáváme klínové řemeny, ložiska, gufery a svařovací materiál. Naše firma se začala zabývat v roce 1993 prodejem ložisek, gufer a klínových řemenů. V průběhu dalších let jsme rozšiřovali sortiment ke spokojenosti a potřebám našich zákazníků až do dnešní podoby.

7K-SVAR1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(13)
U Nemocnice 3372/8c, Břeclav
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Náš e-shop se zaměřuje na prodej svářecí techniky a produktů s tím spojených. Nabízíme širokou škálu produktů do výroby, ale i ochranných pomůcek, které jsou ke sváření potřeba. Na zboží u nás zakoupené poskytujeme záruční i pozáruční servis.

8PROMM s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Stará pošta 751, Rajhrad
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Prodej ochranných pracovních pomůcek. V našem prodejním areálu zakoupíte kvalitní pracovní oděvy a ochranné pomůcky českých i zahraničních značek. Specializujeme se na prodej svářecích materiálů, techniky a technických plynů. Jako doplněk nabízíme výrobky stavební chemie a brusné a řezné kotouče.

9MORAVIA FLOOR, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(13)
Tovární 2013, Staré Město
Otevřeno od 7:15
Bezdlužná

Elektrické nářadí, svářecí technika, brusivo a nářadí na zahradu, pracovní pomůcky, kotvící a spojovací materiál. K dispozici je i půjčovna nářadí a příslušenství.

10BONVARD TRADE s.r.o.

Naše se firma se zabývá především prodejem svařovacích materiálů a to od firmy Kjellberg, Finsterwalde, Lukas, Dratec, Weldas a další. Specializujeme se také na elektrody na řezání, pro nerezové oceli a opravy zemních a stavebních strojů. Vždy se snažíme plnit individuální požadavky našich…


Firmy v dalších lokalitách


Svářečské oděvy v lokalitě Morava – detailní popis

Svařování je důležitým průmyslovým procesem, který vyžaduje zvláštní pozornost v oblasti bezpečnosti a ochrany. Svářečské oděvy jsou speciálním typem pracovních oděvů, které zajišťují svářeči ochranu před různými nebezpečími spojenými se svařováním, jako jsou jiskry, plameny, horké kovy, ultrafialové záření nebo elektrický proud.

Druhy svářečských oděvů

  • Svářečské montérky – skládají se z kalhot a blůzy nebo bundy, které jsou vyrobeny z nehořlavých a antistatických materiálů, jako je bavlna, uhlíkové vlákno nebo hovězí kůže. Musí splňovat příslušné normy, které stanovují požadavky na odolnost proti ohni, teplu a elektrickému proudu.
  • Svářečské kalhoty – tyto kalhoty jsou navrženy tak, aby chránily nohy svářeče před teplem, taveninami a jiskrami. Jsou často vyrobeny z ohnivzdorných tkanin a mohou mít různé střihy a dílčí ochranné prvky, jako jsou zesílená kolena.
  • Svářečské blůzy – poskytují ochranu hrudníku a pažím. Mohou být použity ve spojení s kalhotami či overaly.
  • Svářečská obuv – chrání nohy před teplem a jiskrami. Je konstruována tak, aby byla odolná vůči teplu a mechanickému poškození.

Ochranné pomůcky pro svářeče

Kromě svářečského oblečení existuje mnoho ochranných pomůcek, které svářeči používají k maximalizaci bezpečnosti.

  • Svářečská přilba – chrání hlavu a obličej svářeče před intenzivním svářečským zářením a jiskrami. Mnoho moderních přileb obsahuje automatická stmívající skla pro lepší viditelnost a ochranu očí.
  • Svářečské brýle – brýle s filtrací slouží k ochraně očí před nebezpečným zářením a jiskrami. Mohou být nošeny pod přilbou pro další ochranu.
  • Svářečské rukavice – jsou nezbytným prvkem pro ochranu rukou před teplem, jiskrami a taveninami. Mohou být vyrobeny z kůže nebo ohnivzdorných tkanin.