Půjčovna karnevalových, maškarních kostýmů a masek – Morava

1–10 firem z 51 nalezených Filtry

1Chamber s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Svitavská 872/23, Blansko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Chamber s.r.o. - Internetový prodej vybavení nejen pro školy a školská zařízení. Nabízíme školní nábytek, školní pomůcky, školní tiskoviny, učebnice, široký sortiment diplomů, výtvarné potřeby, hračky, hry, tiskárny a mnoho dalších školních, výtvarných a sportovních potřeb. Vyrábíme také razítka a…

2Služba družstvo invalidů7 poboček

Zaměstnáváme osoby se zdravotním handicapem. V současné době u nás pracuje 14 takových to zaměstnanců. Můžeme nabídnout služby - lisování plastů, výrobu přikrývek, kadeřnictví či půjčovnu krojů. Dále vyrábíme z plastu těsnící uzávěry, rozlišovače klíčů a další drobné předměty.

3Bukáček Ivo - Tisíc a jeden fór

4.4
★★★★★
★★★★★
(10)
Tetčická 273/27, Střelice Bezdlužná

Jsme přímí dovozci, máme vlastní sklad a téměř vše skladem a to nejen po kusu. Již od roku 1992 zajištujeme nejširší nabídku zboží pro vaše párty, karnevaly a volný čas. Garantujeme vynikající poměr kvality a ceny. Dodáváme všem od velkých firem až po konečné spotřebitele.

4Fajmonová Monika - svatební a společenské šaty

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Palackého třída…, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Náš salon nabízí netradiční svatební a společenské šaty. Trendy Brno Vám může nabídnout individuální přístup, výpůjční dobu dle dohody a další nadstandardní služby. Svatební i společenské šaty si před zapůjčením můžete vyzkoušet v libovolném počtu.

5Chráněná dílna LIDUMILA s.r.o.2 pobočky

Svativáclavská 433, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz chráněné dílny. Dále výroba a prodej dárkových a žertovných předmětů, dětských polštářků, zástěrek, hracích dek pro batolata a kapsářů. Nabídka i patchworkových přehozů, látkových panenek, karnevalových kostýmů, výšivek a nášivek, chňapek a zástěrek.

6Papp Martin - Půjčovna PartyTrip

Nabízíme zapůjčení cateringového zařízení či nůžkových párty stanů, pivních setů i posezení včetně profi cateringových židlí a barových stolů, topení do stanů, výčepního zařízení, grilů, čokoládových fontán. Dále půjčujeme nosiče na kola, příčníky na auta i střešní boxy, simulátor SKI GYM, laserová…

7Kostymy-brno.cz1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(32)
Zemědělská 1708/56 , Brno - Černá pole Bezdlužná

Půjčovna kostýmů.

8Tomec Zdeněk, Ing.- Duhový skřítek

Prodej hraček a dětského zboží ,půjčovna kostýmů.

10Kulhánek Jiří e-shop

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Molákova 2144, Brno Bezdlužná

Internetový obchod s humorem.


Půjčovna karnevalových, maškarních kostýmů a masek – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna karnevalových, maškarních kostýmů a masek v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Půjčovna karnevalových, maškarních kostýmů a masek najdete 51 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 46 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 15 firem v regionu Morava.