Pracovní oděvy, obuv – Morava

Pracovní oděvy a obuv jsou důležitou součástí mnoha zaměstnání a profesí, které vyžadují ochranu, pohodlí a profesionální vzhled pracovníků. Liší se podle typu práce a podle norem, které musí splňovat. Přehled prodejců pracovních oděvů v lokalitě Morava

1–10 firem z 333 nalezených Filtry

1Bilíková Blanka – SafeArt – ochranné pracovní pomůcky a oděvy3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(36)
Lesní 3609/25, Hodonín
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem ochranných pracovních pomůcek a pracovních oděvů včetně pracovní obuvi. V našem sortimentu naleznete montérky, zdravotnické oděvy, multinormní oděvy, pracovní rukavice, ochranné pracovní brýle, pomůcky na ochranu dýchacích cest, ochranu proti pádu a mnoho dalšího.

2KARS, spol. s r.o.6 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(34)
Koliště 142/49, Brno-Zábrdovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Zaměřujeme se na prodej elektromotorů, převodovek, ventilátorů a elektroinstalace. Nově se také věnujeme prodeji ochranných pomůcek včetně obuvi. Veškerý námi nabízený sortiment naleznete v našich čtyřech prodejnách v Brně.

3CHLEBIŠ s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(95)
Markvartovická 1965…, Hlučín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem profesionální zahradní techniky a komunální techniky. Nabízíme vám širokou škálu strojů STIHL včetně zahradních traktorů, dále ochranné vybavení a oděvy STIHL, ruční nářadí a nástroje STIHL a mnoho dalšího.

4ZETRA - pracovní oděvy s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(115)
Kaštanová 1188/2, Olomouc
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem pracovních oděvů, pracovních obuví a ochranných pracovních pomůcek. Nabízíme pomůcky na ochranu zraku, sluchu, dýchacích cest i na ochranu proti pádu. Součástí našeho sortimentu jsou i ochranné přilby a pracovní rukavice.

5PHARMEA, v.o.s.2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Česká 247/32, Brno-město
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná Ověřená

Naše lékárna v centru Brna nabízí široký sortiment léků na předpis i na volný prodej. Prodáváme také potravinové doplňky, léčebnou kosmetiku, zdravotní obuv a zdravotnický materiál, homeopatii a jiný doplňkový sortiment. Součástí služeb je zdravotnické poradenství.

6Faltus - sítotisk, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(1080)
Kozojídky 181, Kozojídky Bezdlužná Ověřená

Potřebujete profesionálně potisknout nějaký předmět? Pak jsme tu pro vás. Na přání vám zhotovíme potisk textilu, skla, keramiky, kovů nebo potisk plastů. Naší specializací je i reklamní potisk, průmyslový potisk a tisk samolepek.

7VENAMO s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(72)
Zámecká 7, Veselí nad Moravou
Otevřeno do 17:00

Prodáváme náhradní díly na osobní automobily a díly pro tuning vozidel. Provozujeme specializovaný autoservis a pneuservis. Provádíme opravy, diagnostiku a geometrii aut. Dále montujeme klimatizace a prodáváme pracovní oděvy. Obraťte se na nás!

8ZEAS Lysice, a.s. - zemědělství

4.2
★★★★★
★★★★★
(3)
Družstevní 68, Lysice
Otevřeno do 16:00

Vyrábí krmné směsi a produkty živočišné a rostlinné výroby. ZEAS Lysice,a.s. byla založena 30.12.1996 a od 1.1.1998 převzala hospodářskou činnost od Zemědělského družstva Lysice. Společnost zaměstnává 100 pracovníků a hospodaří v katastrech 18 obcí v okrese Blansko a částečně i Brno-venkov na…

9POMAX ZL, s.r.o.

Zabýváme se výrobou pracovních rukavic. Pro výrobu používáme useň, hovězí štípenku, umělou useň a textil. Dále prodáváme ochranné pracovní pomůcky jako čepice, přilby, masky, oděvy, ochrany očí, uší a čisticí potřeby.

10ARTEP výrobní družstvo (Jihomoravský kraj)2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(28)
Korejská 1398/29, Jablonec nad Nisou
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu a prodej pracovních oděvů pro potravinářství, gastronomii a zdravotnictví. Vyrábíme různé zástěry a pracovní oděvy, kuchařské oděvy, zdravotnické oděvy, lékařské košile a haleny, operační oblečení a lékařské pláště.


Pracovní oděvy, obuv – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Pracovní oděvy, obuv v lokalitě Morava – detailní popis

Pracovní oděvy a obuv hrají významnou roli ve všech odvětvích, kde je nutné zajistit nejen pohodlí pracovníků, ale také jejich bezpečnost a efektivitu. Tyto specializované oděvy a obuv chrání před různými pracovními riziky, ale také přispívají k vytváření profesionálního dojmu a firemní identity

Jedním z nejdůležitějších aspektů pracovních oděvů a obuvi je zajištění bezpečnosti pracovníků. Různá povolání a odvětví mohou přinášet různá rizika, jako jsou mechanická nebezpečí, tepelné zátěže, elektrická nebezpečí, chemické expozice nebo biologická rizika. Pracovní oděvy by měly být navrženy tak, aby minimalizovaly tato rizika a chránily pracovníky před možnými úrazovými a zdravotními nebezpečími.

Druhy pracovních oděvů

  • Ochranné pracovní oděvy – tyto oděvy jsou navrženy tak, aby chránily pracovníky před různými nebezpečími, jako jsou mechanická nebezpečí, tepelné zátěže, chemické expozice, plameny a jiná rizika. Mezi ně patří např. oděvy pro hasiče, průmyslové dělníky pracující s chemikáliemi, elektrikáře a záchranáře.
  • Pracovní kombinézy – jsou praktickým řešením pro mnoho pracovníků, protože kombinují kalhoty a horní část oděvu do jednoho kusu. Často se používají ve stavebnictví, zemědělství a jiných odvětvích, kde je potřeba pohyblivost a ochrana.
  • Pracovní uniformy – tyto oděvy se často používají v obchodech, restauracích, hotelích a jiných odvětvích, kde je důležitá firemní identita a profesionální vzhled. Uniformy mohou zahrnovat košile, kalhoty, sukně, šaty a další prvky.
  • Zdravotnické oděvy – ve zdravotnictví jsou tyto oděvy nezbytné pro lékaře, sestry, ošetřovatelky, sanitáře a další zdravotnický personál. Tyto oděvy často zahrnují pláště, kalhoty, halenky a rukavice, které chrání před infekcemi.
  • Outdoorové oděvy – pro pracovníky, kteří pracují venku, jsou vhodné outdoorové oděvy. Ty mohou zahrnovat bundy, kalhoty a další oblečení, které chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami.
  • Reflexní (výstražné) vesty – často se používají na stavbách, v dopravě a jiných odvětvích, kde je důležité zvýšit viditelnost a ochránit se před nehodami. Reflexní prvky na vestách zlepšují viditelnost za různých světelných podmínek.