Galanterie – Morava

1–10 firem z 508 nalezených Filtry

1Tradice Slovácka, o.p.s.1 pobočka

Blatnička 98, Blatnička Bezdlužná Ověřená

Vyrábíme, půjčujeme i pereme kroje, prodáváme krojové doplňky, metráže i galanterii a nabízíme dárkové předměty. Krojová šicí dílna se nachází v rekonstruované budově 100 let staré obecné školy v obci Blatnička.

2RAGOS, spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(37)
Skácelova 1193/15, Brno-Královo Pole
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

RAGOS, spol. s r.o. - velkoobchod a maloobchod - zastoupení pro ČR a SR firem KAI-nůžky, PRYM-textilní galanterie, Clover-pomůcky pro patchwork a kreativní práce, Freudenberg-Vliesstoffe AG-vliselíny, Makower-látky, ADDI-pletače. Nabízíme kompletní sortiment pomůcek a látek pro patchwork.…

3OK business, s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(178)
Šumavská 416/15, Brno-Ponava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Šicí stroje, overlocky, coverlocky, mandly, žehlící lisy a další sortiment nejen pro ženy, ale pro všechny, kdo mají rádi šití. Nabízíme šicí stroje, overlocky, coverlocky, příslušenství k šicím strojům, šicí a vyšívací stroje, vyšívací stroje, příslušenství pro starší šicí stroje, galanterii, ale…

4OK business, s.r.o. - šití1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(178)
Šumavská 496/15, Brno-Ponava Bezdlužná

On-line prodáváme šicí stroje, vyšívací stroje, příslušenství pro šicí stroje, overlocky, coverlocky, mandly, žehlící lisy. Nabízíme zboží firem Lucznik, Bernina, Janome, Zetina, Brother, AEG, Singer, Miele.

5YKK Czech spol. s r.o.

Děláme výrobu a také prodej kovové a textilní galanterie.

6BILTEX s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(55)
Gajdošova 1937/38, Brno Bezdlužná

Prodáváme látky, metrový textil, galanterii a šicí stroje.

7PAVES color magic, s.r.o.

Nabízíme prodej kadeřnických potřeb a také galanterie.

8GRANDE s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(18)
Cézavy 627, BLUČINA
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Jsme autodoprava s dlouholetou tradicí působící na trhu více než 23 let. Hlavní náplní naší činnosti je vnitrostátní, mezinárodní a chladírenská doprava: pick-up, dodávková, nákladní, osobní a autobusová autodoprava, dále také, půjčovna a prodej obytných vozů a karavanů, auto-pneu servis, čištění…

9ABORNEO spol. s r.o.

Nabízíme proševy na prošívacím stroji Ecomat v šíři materiálu 240 cm a velikost vzoru až 30 cm a dále nabízíme šití bytového textilu a to na zakázku a vysekávání na mostovém stroji.

10EMIPO, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(23)
Purkyňova 316/14, Mikulov Bezdlužná

Vyrábíme školní pouzdra jako jsou penály a máme ucelenou řadu pro všechny stupně škol a školní aktovky a batohy pro první stupeň základních škol a tento sortiment doplňuje výroba sáčků na cvičky a dále i dívčí kabelky a také dětské batůžky pro děti předškolního věku.


Galanterie – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Galanterie v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Galanterie najdete 508 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 457 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 152 firem v regionu Morava.