Mobilní operátoři, služby – Zlínský kraj

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Partnerská prodejna T-Mobile (pobočka Bystřice pod Hostýnem)165 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(81)
6. května 74, Bystřice pod…

Mobilní a fixní služby, ale také širokou nabídku IT služeb i řešení systémové integrace.

2T-Mobile Czech Republic a.s. (pobočka Zlín)165 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(81)
Rašínova 70, Zlín

Mobilní operátor obsluhující v současnosti více než 5,8 milionu zákazníků. Poskytujeme nejen kvalitní mobilní a fixní služby, ale také širokou nabídku IT služeb a řešení systémové integrace. V roce 2012 nás časopis World Finance vyhlásil za Nejlepšího mobilního operátora ve východní Evropě.

3ChargeBox

Dolní Valy 655, Uherský Brod
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

ChargeBox, se sídlem Dolní Valy 655, 688 01, Uherský Brod, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 79826, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání…

4Connectum, s.r.o.

Connectum, s.r.o., se sídlem Hulínská 2352/28d, 767 01, Kroměříž, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 86212, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

5O2 Prodejna - mediaport s.r.o.1 pobočka

Telekomunikační služby pro domácnosti i firmy, mobilní tarify, volání z pevné linky, ADSL i mobilní internet, datové služby a programy digitální televize. Zakoupíte zde také mobilní telefony, modemy a další zařízení.

6Vodafone Czech Republic a.s. (pobočka Kroměříž)146 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(489)
Vodní 93/14, Kroměříž Bezdlužná

Předplacené karty i tarify, dále internet v mobilu, v notebooku či tabletu a internet na doma. Poskytujeme také tarify na míru pro živnostníky a firmy. Možnost zakoupení mobilních telefonů, tabletů a modemů. Vydáváme měsíčník ČiliChili a vyvíjíme mobilní aplikace.

7Lišaník Norbert

Nabízíme aktivní telemarketingové služby. Dále i zákaznický servis.

8HLAVÁČ CZ s.r.o.

Naše firma se specializuje na prodej mobilních telefonů od operátorů T-Mobile, O2, MOBIL.CZ, BLESK mobil, UFON.

9IPEX, a.s. (pobočka Zlín)4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
náměstí Práce 2512, Zlín Bezdlužná

Poskytovatel kompletních komunikačních řešení pro firmy a organizace. Kombinuje vlastní volání, připojení k Internetu a telefonní ústřednu formou služby. Garantuje dostupnost (SLA), poskytujeme servis a zabezpečení.


Mobilní operátoři, služby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Mobilní operátoři, služby v lokalitě Zlínský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Mobilní operátoři, služby najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Zlínský kraj.