Výsekové nástroje – Morava

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Vypalto s.r.o.

Adamov, Kolonie 304
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Firma se specializuje na návrhy a výrobu grafiky. Provádíme tiskařské práce, gravírování, řezání laserem, popisujeme dřevěné, kovové, papírové, plastové a jiné materiály. Realizujeme potisk reklamních předmětů. Přijímáme jak kusové zakázky, tak i sériovou výrobu.

2STEMA-TECH s.r.o.

Svatopetrská 7, Brno Bezdlužná

Výroba a prodej laserů, ohraňovacích lisů, vysekávacích strojů, tabulových nůžek i tvářecích strojů.

3Ing. Petr Zahradník1 pobočka

Činnost naší firmy je spojena s opravou a rekonstrukcí starých a použitých jednonožových a třínožových řezaček papíru evropské provenience. Strojní a elektrické opravy realizujeme na řezačkách následujících značek – ADAST, SEYPA, POLAR, SCHNEIDER, WOHLENBERG, COMO. Návrh a instalace zabezpečovacích…

4Centrum digitálního tisku s.r.o.

Žerotínovo nábřeží…, Židlochovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme produkční laserový výsek, který je vhodný pro malonákladovou výrobu krabiček ze skládačkové lepenky, tvarově složité ozdobné výseky např. svatebních oznámení, tvarový výsek etiket, visaček, vizitek a dalších produktů. Laserem také gravírujeme grafiku na cedulky z plastu a dřeva, různé…

5Těšík Michal

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Samoty 2488/30, Brno Bezdlužná

Zabýváme se distribucí materiálů k výrobě výsekových nástrojů a pomocných materiálů pro kartonáže a polygrafii. Poskytujeme poradenství v oblasti výseku a obalů.

6MARBACH - ČESKÁ REPUBLIKA, spol. s r.o.

Děláme výrobu a také vývoj vysekávacích a vylupovacích a dále i separačních nástrojů pro kartonážní a polygrafický i obalový průmysl.

7PROFIPACK s.r.o.

Vysekávací nástroja a razidla - jejich výroba a prodej.

8Karel Kaňák, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Tovární 1237/35, Rohatec

Naším oborem je výroba výsekových nástrojů pro výsek obalů z plné a vlnité lepenky, samolepicích etiket a nástrojů pro výsek gumy. Nabídka vzorkování a poradenství.

9Canmet s.r.o.

Vídeňská , Brno Bezdlužná

Vysekávací, děrovací a laserové řezací stroje a lisy.

10KALINA industries s.r.o.1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(10)
U Tescomy 255, Zlín Bezdlužná

Specializujeme se na plochá průmyslová těsnění, automobilová těsnění, těsnicí prvky, hliníkové a měděné těsnicí kroužky, metaloplastické kroužky, vymezovací podložky, lisované, vysekávané, vyřezávané průmyslové dílce, nástrojárna, zakázková dílna.


Výsekové nástroje – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Výsekové nástroje v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výsekové nástroje najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.