Výsekové nástroje – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Vypalto s.r.o.

Adamov, Kolonie 304
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Naše společnost zajišťuje komplexní realizaci Vaší zakázky od prvotní myšlenky přes grafický návrh až po konečnou dílenskou výrobu. Součástí tiskařských služeb je gravírujeme, řežeme laserem, popisujeme dřevěné, kovové, papírové, plastové a jiné materiály. Přijímáme jak kusové zakázky, tak i…

2Centrum digitálního tisku s.r.o.

Žerotínovo nábřeží…, Židlochovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme produkční laserový výsek, který je vhodný pro malonákladovou výrobu krabiček ze skládačkové lepenky, tvarově složité ozdobné výseky např. svatebních oznámení, tvarový výsek etiket, visaček, vizitek a dalších produktů. Laserem také gravírujeme grafiku na cedulky z plastu a dřeva, různé…

3Těšík Michal

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Samoty 2488/30, Brno Bezdlužná

Zabýváme se distribucí materiálů k výrobě výsekových nástrojů a pomocných materiálů pro kartonáže a polygrafii. Poskytujeme poradenství v oblasti výseku a obalů.

4Karel Kaňák, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tovární 1237/35, Rohatec

Naším oborem je výroba výsekových nástrojů pro výsek obalů z plné a vlnité lepenky, samolepicích etiket a nástrojů pro výsek gumy. Nabídka vzorkování a poradenství.

5Suchánek Vladimír

Zajišťuji perforace, číslování a ražby z magnetických fólií a plastů. Nabízím výsekové práce a tisk propagačních materiálů.


Výsekové nástroje – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Výsekové nástroje v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výsekové nástroje najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.