Výsekové nástroje – Morava

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Vypalto s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Kolonie 304, Adamov Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se realizacemi návrhů a výrobou grafiky, tiskařskými pracemi a potiskem reklamních předmětů. Specializujeme se na laserové gravírování (gravírování skla, dřeva, kovů), laserové řezání a popis laserem včetně technického popisu laserem. Gravírujeme šperky, dárkové předměty, průmyslové…

2Karel Kaňák, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Tovární 1237/35, Rohatec Ověřená

Zabýváme se výrobou výsekových nástrojů pro výsek obalů z plné lepenky, kašmírové lepenky a vlnité lepenky. Dále pro výsek etiket, pěny a dalších materiálů typu gum, plastů, dýh a těsnicích materiálů. Nabízíme vzorkování a poradenství.

3STEMA-TECH s.r.o.

Svatopetrská 7, Brno Bezdlužná

Výroba a prodej laserů, ohraňovacích lisů, vysekávacích strojů, tabulových nůžek i tvářecích strojů.

4Ing. Petr Zahradník1 pobočka

Činnost naší firmy je spojena s opravou a rekonstrukcí starých a použitých jednonožových a třínožových řezaček papíru evropské provenience. Strojní a elektrické opravy realizujeme na řezačkách následujících značek – ADAST, SEYPA, POLAR, SCHNEIDER, WOHLENBERG, COMO. Návrh a instalace zabezpečovacích…

5Centrum digitálního tisku s.r.o.

Žerotínovo nábřeží…, Židlochovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme produkční laserový výsek, který je vhodný pro malonákladovou výrobu krabiček ze skládačkové lepenky, tvarově složité ozdobné výseky např. svatebních oznámení, tvarový výsek etiket, visaček, vizitek a dalších produktů. Laserem také gravírujeme grafiku na cedulky z plastu a dřeva, různé…

6Těšík Michal

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Samoty 2488/30, Brno Bezdlužná

Zabýváme se distribucí materiálů k výrobě výsekových nástrojů a pomocných materiálů pro kartonáže a polygrafii. Poskytujeme poradenství v oblasti výseku a obalů.

7MARBACH - ČESKÁ REPUBLIKA, spol. s r.o.

Děláme výrobu a také vývoj vysekávacích a vylupovacích a dále i separačních nástrojů pro kartonážní a polygrafický i obalový průmysl.

8PROFIPACK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Květná 167/3, Brno-Pisárky Bezdlužná

Vysekávací nástroja a razidla - jejich výroba a prodej.

9Canmet s.r.o.

Prodej vysekávacích, děrovacích a laserových řezacích strojů a lisů. Zajišťujeme originální náhradní díly ke všem prodaným strojům z naší ucelené nabídky. Nabízíme školení a poradenství při výběru zařízení.

10KALINA industries s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(18)
U Tescomy 255, Zlín Bezdlužná

Specializujeme se na plochá průmyslová těsnění, automobilová těsnění, těsnicí prvky, hliníkové a měděné těsnicí kroužky, metaloplastické kroužky, vymezovací podložky, lisované, vysekávané, vyřezávané průmyslové dílce, nástrojárna, zakázková dílna.


Výsekové nástroje – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Výsekové nástroje v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výsekové nástroje najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.