Půjčovna, pronájem vysokozdvižných, pracovních plošin - Olomouc

1 - 6 firem z 6 nalezených

OK servis Kaplánek, s.r.o.

Olomouc, Dolní novosadská 516/84 kontakt +420 585 432 344, (1 pobočka)

Naše společnost se specializuje na prodej a servis chladící, mrazící , klimatizační techniky a obchodního vybavení.

web www.okservispv.cz

Pelikán S & D, spol. s r.o. (Olomouc)

Teplice, Novosedlická 1437/3 kontakt +420 602 140 932, (7 poboček)

Naše společnost působí na českém trhu od roku 1994, kdy začínala s prodejem a půjčováním pojízdného lešení Layher. V roce 2001 se pak firma rozšířila o pronájem pracovních plošin značky Haullote. V současné době tak firma nabízí k pronájmu 164 různých pracovních plošin, které do celé České republiky zapůjčuje již ze čtyř provozoven. Z hlavního sídla firmy v Teplicích, ze servisních skladů v Praze, Brně a Olomouci.

web www.plosinypelikan.cz

AVIAR cleaning company, s.r.o. (Olomoucký kraj)

Sudkov, Sudkov 312 kontakt +420 603 588 291, (1 pobočka)

Naše služby zajišťujeme rychle,kvalitně a na požadované odborné úrovni.Aby naše služby byli poskytovány opravdu na odborné úrovni absolvovali jsme školící kurzy u společnosti IP Managering a následně získali certifikát u České společnosti pro jakost (ČSJ). Vždy se snažíme v maximální možné míře vyhovět požadavkům a nárokům našich zákazníků.Naši práci provádíme tak,aby nebyl narušen chod firmy,kanceláře nebo domácnosti. Úklid provádíme po dohodě dle potřeb zákazníka kdykoli, včetně sobot,nedělí…

web www.aviar.cz

Pospíšil Miloš - plošiny

Olomouc, Gogolova 212 kontakt

Nabízím opravy a čištění okapů-svodů, rizikové kácení stromů, elektrikářské, zednické, malířské, klempířské práce ve výškách za pomocí plošiny, instalace reklam a bannerů, mytí oken, zábrany proti holubům. Otevřeno nonstop.

web www.pospisilplosiny.webnode.cz

Jungheinrich (ČR) s.r.o. (pobočka Olomouc)

Olomouc, Hněvotín 445 kontakt +420 585 758 791, (1 pobočka)

V naší firmě se zabýváme prodejem, servisem, bazarem a pronájmem vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků, paletových a systémových vozíků. Nabízíme projekty skladů, regály. Dodáváme náhradní díly, baterie a nabíječe. Zajišťujeme školení řidičů.

web www.jungheinrich.cz

STILL ČR spol. s r.o. (pobočka Olomouc)

Chválkovice, U panelárny 538/1 kontakt +420 274 001 498, (2 pobočky)

V naší firmě hlavní nabídku tvoří skladová a manipulační technika, vysokozdvižné vozíky, regálové systémy STILL. Provádíme kompletní servis techniky STILL, pronájem, rental, leasing, prodej použitých strojů STILL. Poradenská služba a partnerský plán.

web www.still.cz