>

Procesní automatizace - Jihomoravský kraj

1 - 10 firem z 10 nalezených

REMA-pro, s.r.o.

Brno-Přízřenice, Vídeňská 264/120b kontakt +420 515 531 312, (1 pobočka)

Pohybujeme se v oblasti silnoproudé elektrotechniky, automatizaci, výrobě a instalaci rozváděčů. Nabízíme výrobky včetně dodávky a montáže. Klientům zajišťujeme plnohodnotný servis. Naše výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, sami dbáme na to, abychom odvedli dobrou službu a stali se respektovanými a dlouhodobými partnery našich zákazníků.

web www.remapro.cz

AXIMA, spol. s r. o. - elektrotechnika

Brno-Přízřenice, Vídeňská 204/125 kontakt +420 547 424 011, (1 pobočka)

Působíme v oboru vývoj, projektování, výroba. průmyslových napájecích zdrojů, nabíječů akumulátorových baterií.

web obchod.axima.cz

VERSTA s.r.o.

Zlín, areál Svit, 17. budova kontakt +420 577 210 935

Projektujeme a vyrábíme stroje, zařízení a výrobní linky. Dále tvoříme programové vybavení pro systémy PLC a vizualizační systémy. Poskytujeme i servis a revize.

web www.versta.cz

Navrátil Martin - řízení průmyslových procesů

Držovice, Olomoucká 277/1

Kompletní dodej a služby v oblasti automatizace a řízení průmyslových procesů. Výroba rozvaděčů a vážících systémů.

web www.ridicisystemy.com

Process Contact s.r.o.

Olšany, Olšany 97 kontakt +420 583 247 249

Firma Process Contact s.r.o. zajišťuje kompletní dodávky automatizace od vypracování projektů, dodávku komponentu M+R, vlastní realizaci včetně řídícího software a v neposlední řadě servis a potřebné inovace. Firma se zabývá rozsáhlými projekty automatizace celých výrobních systémů na úrovni DCS (distribuovaný řídící systém) zahrnující tisíce vstupů a výstupů. Stejně tak realizuje menší systémy řízení technologií, samostatných strojů a linek s využitím PLC (Programovatelný logický automat)…

web www.processcontact.cz

SCHUNK Intec s.r.o.

Brno, Tuřanka 115 kontakt +420 513 036 213

Společnost nabízí upínací čelisti, sklíčidla, upínače nástrojů, lunety, systémy stacionárního upínání, svěráky, magnetické desky, rotační a lineární moduly a mobilní uchopovací systémy.

web www.upinacitechnika.cz

Strojirna Loučná, a.s.

Šumperk, Vikýřovická 2

Společnost Strojírna Loučná, a.s. se zaměřuje na dřevařské technologie. Technologické celky, rekonstrukce a mechanizace dřevařských provozů, výroba strojů pro zpracování kulatiny a řeziva.

web www.strojirnaloucna.cz

SOUTECH ENGINEERING s.r.o.

Rapotín, Šumperská 438

Společnost Soutech Engineering s.r.o. navázala na dlouholetou výrobní činnost svého zakladatele p. Jaroslava Součka, který si získal svou klientelu především osobním přístupem, vhodným řešením poptávky a kvalitou provedené práce. Založení společnosti SOUTECH ENGINEERING s.r.o. je dalším vývojovým krokem, který bude nástrojem pro další pokračování dynamického růstu podnikatelských aktivit p. Jaroslava Součka. V tomto směru se rozvíjí i současná obchodní politika firmy, kdy kvalita a spolehlivost…

web soutech.cz

VAE CONTROLS, s. r. o.

Ostrava-Slezská Ostrava, náměstí Jurije Gagarina 233/1 kontakt +420 556 204 111

Zaměřujeme se na projekty, dodávky a montáže řídicích systémů pro řízení technologických procesů v petrochemickém, energetickém i vodárenském průmyslu. Projektujeme a vyrábíme čerpací skidy či projektujeme, dodáváme a montujeme čistírny odpadních vod.

web www.vaecontrols.cz

SYBAS Control s.r.o.

Baška, Kunčičky u Bašky 247 kontakt +420 558 431 545, (1 pobočka)

Společnost zaměřená na výrobu softwaru a diagnostických přístrojů, elektroinstalace, návrhy informačních systémů, mikroelektronických obvodů. K dalším činnostem patří školení v oblasti číslicové techniky, automatizace a optimalizace systémů.

web www.sybas.cz