Ohraňovací lisy – Morava

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1JEŘÁBEK - stroje s.r.o.1 pobočka

Výroba a prodej dřevoobráběcích strojů. Nabízíme CNC frézy, pily, pásové, stolní a válcové brusky, soustruhy, odsavače, lisy, frézy, kolíkokovačky, ruční nářadí, manipulační techniku a související příslušenství.

2Drnholecká strojírna, s.r.o.

Zabýváme se výrobou produktů z plechů a kovového tovaru.

3STEMA-TECH s.r.o.

Svatopetrská 7, Brno Bezdlužná

Výroba a prodej laserů, ohraňovacích lisů, vysekávacích strojů, tabulových nůžek i tvářecích strojů.

4TRYON, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kloboucká 866, Brumov-Bylnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naším oborem je výroba lisovacích nástrojů. Nabídka lisování plechových výlisků, kovoobrábění a kovovýroby. Našimi největšími klienty jsou společnosti ze strojírenského, elektrotechnického, spotřebního i automobilového průmyslu.

5ZAPE, spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
U rybníka 231, Opatovice
Otevřeno do 15:00

Nabízíme plošné tváření (lisování), ohraňování, pálení laserem a vysekávání materiálů na CNC strojích, zámečnickou výrobu a svařování. Naše firma se zabývá ryze zakázkovou výrobu.

6PRESSHYDRAULIKA, s.r.o.

Přemyslovců 41, Opava
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Vývoj, výroba a servis hydraulických lisů a zařízení. Dále i ohraňovacích lisů, hydraulických válců, mechanismů a agregátů.

7Bugel Radim, s.r.o.

Nákup a prodej použitých tvářecích a kovoobráběcích strojů. Nabízíme hydraulické stroje na opracování plechu například hydraulické ohraňovací lisy či tabulové nůžky v provedení NC nebo CNC. Dále dodáváme nové příslušenství k lisům či odvíječky, rovnačky a podavače.

8KwR Kovář, s.r.o.

Specializujeme se na zámečnické práce, kovovýrobu a kovoobrábění. Nabízíme výrobky z pryže a pogumovaná kola. Zabýváme se výrobou kotevních objímek (vrtání a vystružování kuželových děr), opracováním svařenců, výrobou forem pro pryžové či plastové výrobky, výrobou a obnovou kovacích vložek apod.…

9BEN - TECO s.r.o.

CNC stroje na zpracování a tváření plechu, ohraňovací, děrovací lisy a roboti.

10ALTENSO CZ, s.r.o.

Žižkova 1287/43, Nový Jičín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a servisem plechotvářecích strojů, ohraňovacích a vysekávacích nástrojů. Nabízíme trysky a čočky pro lasery a trysky pro plasmové řezání.


Firmy v dalších lokalitách


Ohraňovací lisy v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Ohraňovací lisy najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.