Modernizace, rekonstrukce strojů – Morava

1–10 firem z 131 nalezených Filtry

1INCOT - Vstřikování plastů2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Rakvická 862, Podivín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme malá moderní firma. Zaujímáme individuální přístup ke každé zakázce s důrazem na kvalitní, rychlé a flexibilní splnění požadavků zákazníka. Zabýváme se výrobou forem a plastových výlisků. Neustálá modernizace a rozšiřování výroby v naší nástrojárně je záruka toho, že i v budoucnu budeme…

2VÝTAHY Tempír s.r.o.2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Nemile 154, Nemile Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na výtahy. Zabýváme se servisem výtahů, montážemi výtahů a opravami výtahů. Zajišťujeme také revize výtahů a modernizace výtahů všech typů. V neposlední řadě se věnujeme dodávkám jak osobních, tak i nákladních výtahů.

3Ing. Štěpán Nezbeda – Servis, opravy a repase zemědělských strojů

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Zámečku 595, Újezd u Brna
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se servisem strojů a opravami strojů značky PETKUS. Zajišťujeme i kompletní repase strojů PETKUS na úroveň nového stroje, prodej strojů a náhradních dílů a příslušenství pro celou řadu PETKUS. Kontaktujte nás! Vždy držíme smluvené termíny.

4LABOR machine s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hlavní 424, Otice Ověřená

Prodáváme, dodáváme a kalibrujeme zkušební trhací stroje Testometric, tvrdoměry Rockwel, Brinell, Vickers, Scharpyho kladiva, snímače síly a repasované stroje. Naše společnost vybudovala vlastní kalibrační laboratoř, která splňuje nejpřísnější požadavky.

5D.I.S., spol. s r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Křižíkova 3009/72a, Brno-Královo Pole

Společnost D.I.S., spol. s r.o. patří k nejvýznamnějším středně velkým stavebním firmám v České republice. Byla založena v roce 1992 bývalými pracovníky Dopravních staveb Olomouc, jedné z největších stavebních společností v tehdejším Československu. Díky jejich dlouholetým zkušenostem v dopravním a…

6KONEKTA výtahy, a.s.

Provádíme servis na všech výtazích jak osobních tak i nákladních. Opravy provádíme 24 hodin - NonStop, telefon 541 244 126. Nahlašování oprav je v pracovní době 7.00-15.30 hod. i v odpoledních hodinách na službu konajícího servisního pracovníka.

7RITEK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kotkova 3582/19, Znojmo Bezdlužná

Průmyslová automatizace, opravy a rekonstrukce strojů.

8Beta Control s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(41)
Černého 829/58, Brno-Bystrc Bezdlužná

Výstavba, rekonstrukce, revitalizace, správa a servis výtahů.

9MP LIFTS s.r.o.1 pobočka

Dodáváme, servisujeme a rekonstruujeme výtahy. Realizujeme ocelové konstrukce výtahových šachet pro vnitřní i vnější prostředí. Jsme výrobci výtahů a eskalátorů. Naše společnost poskytuje řešení pro pohyb lidí a nákladů v budovách a ostatních veřejných prostorech.

10VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o.4 pobočky

3.5
★★★★★
★★★★★
(27)
Cejl 825/20, Brno-Zábrdovice

Vyrábíme, servisujeme, montujeme, opravujeme a modernizujeme výtahové zařízení. Prodáváme komponenty.


Firmy v dalších lokalitách


Modernizace, rekonstrukce strojů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Modernizace, rekonstrukce strojů najdete 131 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 118 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 39 firem v regionu Morava.