Žebříky – Morava

Potřebujete nový žebřík, ale nevíte jaký si vybrat? Váháte mezi hobby žebříkem a profi žebříkem? Každý žebřík je určený pro jiný druh práce, a proto si nejdříve ujasněte, k jakým činnostem ho budete využívat. Přehled prodejců žebříků v lokalitě Morava.

1–10 firem z 77 nalezených Filtry

1Techvaco s.r.o.

Libina 148, Libina Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se zpracováním nerezu a výrobou nerezových, žáruvzdorných a hliníkových konstrukcí a dílů. Nabízíme vám nerezové žebříky, sací koše, hliníkové boxy a bedny, zábradlí, nádrže a mnoho dalšího.

2Straka Lubomír

Floraservis - dětská hřiště, skluzavky, houpačky, pískoviště a jiné dětské herní sestavy.

3DS, spol. s r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(387)
Úvoz 466/8, Brno-Staré Brno Bezdlužná

Nabídka lešení a žebříků.

4Chmelík-Trade.cz

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Unkovická 508, Žabčice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Stavebniny online s dopravou po celé ČR. Nabízíme stavební materiál a chemie, OSB desky, sádrokartony, fasády, tepelné izolace, izolační vata, polystyren, mirelon, obklady a dlažby. Elektrické ruční nářadí, řezačky na obklady, žebříky a štafle.

5HROMEK s.r.o.-prodej žebříků a lešení

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Brněnské náměstí…, Hodonín
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Nabízíme prodej žebříků hliníkových, teleskopických, dřevěných v profi i hobby řadě (také žebříky na míru). Schůdky pro domácnost i firmy jak jednostranné tak oboustranné. Pro práci ve výškách nabízíme hliníkové a ocelové lešení - pojízdné, rámové ,trubkové, fasádní, také žebříkové lešení a…

6EURO NÁŘADÍ s.r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Komořany č.p. 281, Komořany

Velkoobchod nářadím. Specializace na stavebnictví a zahradu. Vrtačky, kladiva, kleště, lopaty, metry, brusky, brusné kotouče, žebříky, hadice, zavlažovací systémy, klíče, hladítka, vodováhy... Dodávka zboží zdarma. Výhradní distributor elektronářadí STAYER pro Českou a Slovenskou republiku.

7Zarges CZ, s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Hněvkovského 574/87, Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme žebříky lešení a bedny. Zarges je v celé Evropě synonymem pro špičkovou kvalitu a bezpečnost a to od konstrukce až po konečnou detailní úpravu. Naše výrobky splňují příslušné normy a bezpečnostní předpisy, náš vysoký standard kvality je certifikován podle normy ČSN EN ISO 9001…

8Kv. Řezáč, s.r.o.

U Svratky 780, Tišnov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme výrobu a prodej kvalitních sítí a sportovní sítě pro fotbal a beach a volejbal i tenis a hokej a florbal a badminton a sítě na lyžování, golf, baseball, softball, atletiku a gymnastiku. A dále děláme ochranné sítě i s nehořlavou úpravou a bezpečnostní a záchytné sítě a dále nabízíme…

9SKANTAK s.r.o.

Dovážíme střešní systémy firmy Plannja a děláme prodej lehkých plechových střešních krytin ve tvaru tašek a také i okapových systémů a dále trapézových plechů.

10NERIET s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Nádražní 574/78, Klobouky u Brna
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Máme nabídku designových a také klasických koupelnových radiátorů a to v nerezovém i barevném provedení. Dále i nabídku krbových kamen a děláme dodávky pro velkoobchod i maloobchod. Specializujeme se také na příslušenství k radiátorům. Obraťte se na nás!


Žebříky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Žebříky v lokalitě Morava – detailní popis

Pokud potřebujete žebřík na domácí práce, jako je výměna žárovky nebo věšení záclon, postačí vám pouze schůdky. V případě, že se chystáte malovat, postačí vám štafle. Výhodou štaflí je, že je můžete posouvat, aniž byste z nich museli slézt. Co se týká materiálu, dnes se nejčastěji vyrábějí hliníkové žebříky. Jsou lehké, odolné a umožňují výrobu různých modelů. Kromě hliníkových žebříků se prodávají také žebříky ocelové, plastové a dřevěné

Typy žebříků 

  • Jednoduchý žebřík – jedná se o klasický žebřík s neměnnou délkou. Vždy je potřeba ho o něco opřít.
  • Dvoudílný žebřík – je složený ze dvou žebříků. Lze ho využít jako štafle nebo ho vysunout jako prodloužený jednoduchý žebřík. Některé dvoudílné žebříky mohou disponovat úpravou při práci na schodech.
  • Trojdílný žebříkvelmi oblíbený typ žebříku díky své variabilitě. Můžete ho složit jako klasické štafle, kdy třetí díl použijete zvlášť nebo štafle o jeden díl prodloužit.
  • Kloubový žebřík – jedná se o velmi flexibilní žebřík, který má vestavěné klouby a umožňuje tak měnit tvar žebříku od jednoduchého až po speciální tvary. Ve složeném stavu nezabere příliš mnoho místa.
  • Teleskopický žebříkpředstavuje velmi skladné řešení, jelikož se vejde i do skříně. Lze ho složit a rozložit podle potřeby. Hodí se do každé domácnosti.
  • Stupnicový žebřík – obsahuje široké příčky, podobné těm na schůdcích.