Zahradní stavby, zahradní domky - Olomoucký kraj

1 - 9 firem z 9 nalezených

Architektonické a stavební projekty - ALFAPROJEKT OLOMOUC, a.s.

Olomouc, Tylova 1136 kontakt +420 585 206 060

Architektonický a projektový ateliér s projektanty všech profesí pro zajišťování všech stupňů projektových dokumentací. Hlavní činností je zpracovávání projektů průmyslové výstavby, občanské a bytové výstavby ve všech stupních a územních plánů. Firma zajišťuje inženýrskou činnost spojenou se získáním rozhodnutí a povolení staveb, včetně dozorů. Alfaprojekt Olomouc a.s. nositelem certifikátu řízení jakosti ISO 9001, má autorizaci v obou architektura a územní plánování, zahradní architektura,…

web www.alfaprojekt.com

Stolárna Santo, a.s.

Hranice, Družstevní 405 kontakt +420 581 615 151

Od počátku našeho fungování patří mezi hlavní činnost výroba dřevěných kabelových bubnů pro tuzemský i zahraniční trh. Dále máme dlouholeté zkušenosti se zakázkovou výrobou dřevěných oken a dveří, interierů a nábytku z masívu. V poslední době jsme započali výrobu dřevěných zahradních domků.

web www.stolarna-santo.cz

Horák Zdeněk - STAVITELSTVÍ PŘEROV HORÁK

Přerov, Mervartova 3380/4a kontakt +420 607 534 113

Společnost se zabývá modernizací, stavbami a opravami památek, historických staveb, průmyslových objektů, silnic a zpevněných ploch, rodinných domů či zahradní architektury. Požadovanou zakázku je možné realizovat od zpracování projektové dokumentace, a to včetně realizace na klíč.

web www.stavbyhorak.cz, www.itpodporaprerov.cz

BUKRA, s.r.o.

Mohelnice, Vrchlického 418/8 kontakt +420 602 782 290

Specializujeme se od roku 1998 na výstavbu zahradních okrasných i koupacích jezírek. Správně navržená a vybudovaná zahradní okrasná a koupací jezírka mohou poskytnout Vaší zahradě eleganci, která může trvat doslova generace. Jakýkoliv návrh a záměr je však podmíněn precizní a odbornou realizací. Při realizacích používáme vybrané komponenty, které máme díky mnohaletým praktickým zkušenostem ověřené a víme, že díky kvalitě dlouhodobě poslouží i Vám. U námi vybudovaných jezírek klademe důraz na…

web www.bukra.cz

Dřevostav Hanušovice - Karel Svoboda

Hanušovice, Hynčická 56 kontakt +420 583 231 266

Dřevostav Hanušovice - zakázkové truhlářství nabízíme již od roku 1991 a zaměřujeme se na výrobu z masivního materiálu. Zabýváme se stavebně truhlářskými a nábytkářskými pracemi, tj. výroba nábytku na zakázku, výroba oken a dveří. Také nabízíme výrobu EURO oken, plotů a zahradní stavby. Naše truhlářství se zabývá i výrobou kuchyňských linek a vestavěných skříní. Na zakázku jsme schopni vybavit nábytkem i kancelářské prostory a interiéry. Mezi naše další služby patří mimo jiné i zasklívání oken,…

web www.drevostavsvoboda.cz

NAVRÁTIL KRAJINA s.r.o.

Pěnčín, Pěnčín 227 kontakt +420 777 898 310

Provádíme zahradní stavby, altány a suché zídky. Dále nabízíme projekce, realizace a údržbu zahrad, kácení i ořezy stromů, keřů či travnatých ploch.

web www.navratil-krajina.cz

Minář Jaroslav

Loučany, Loučany 601 kontakt +420 737 467 573

Provádíme truhlářské práce. Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku na míru. Specializujeme se na kuchyně. Vyrábíme vestavěné skříně, kancelářský nábytek, zahradní domky, pergoly, altány, garážové stání a obývací pokoje. Dále dodáváme veškerý bytový nábytek na míru ze dřeva, dýhy i lamina.

web www.truhlarstviminar.hys.cz

KROVSTAV, s.r.o.

Hanušovice, Hlavní 425 kontakt +420 583 231 478

Společnost poskytuje služby v oblasti montážních, zámečnických či lešenářských prací, dále stavby pergol, altánů, zahradních domků aj.

web www.krovstav.eu

Grepl Michal- Interiéry

Libina, Libina 829 kontakt +420 608 876 370

Specializujeme se na stolařskou výrobu a montáže interiérů. Zhotovujeme především kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, interiérové dveře a zahradní stavby.

web www.interiery-grepl.cz