Větrací, ventilační mřížky – Morava

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1INCOLL GROUP CZ, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem nábytkového kování a doplňků. Prodáváme odpadkové koše, osvětlení, příborníky, úchytky a vybavení vnitřních skříní s dotlumením. Specializujeme se na značky Teknoline, Danco, Asa Plastici, Volpato, Union Plast, BM, IQL Italia a Inoxa.

2INCOLL FERRAMENTA, s.r.o.

INCOLL FERRAMENTA se specializuje na import ověřených asijských produktů, přičemž čerpá z mnohaletých zkušeností přímých dovozů z Číny a přímou spoluprácí s čínskými výrobci. Dále se pak specializuje na dovoz produktů italské výroby, kde neustále rozšiřuje portfolio již zavedených produktů.

3VYTOZ - EKO, spol. s r.o.

Prodáváme ventilační turbíny. Zabýváme se vývojem, výrobou ventilačních turbín Lomanco, instalací automatických závlahových systémů. Nabízíme rotační hlavice, stavitelná hrdla, elektrické ventilátory a mechanické klapky. Turbíny zajistí odvětrání rodinných domů, šachet panelových domů, chalup, chat.

4Kamna Zmeko

Vrbovec 224, Vrbovec Bezdlužná

Zabýváme se návrhy a realizací kachlových a omítaných kamen, krbů, krbových vložek a kuchyňských kamen. Dodáváme i samotný materiál, jako jsou keramické kachle, litinová dvířka, sporákové kování, spárovací tmely, větrací mřížky, kamnářský materiál a krbové vložky. Kromě návrhů a realizací se…

5PCV Alfa s. r. o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(29)
Technologická , Olomouc
Dnes už má zavřeno

Velko a malo obchod s materiály pro výstavbu a opravy inženýrských sítí. Mimo jiné nabízíme materiál pro vodovody, plynovody, kanalizace, drenážní a odvodňovací techniku, potrubí, šachty, vpusti, mříže, gajgry, žumpy, septiky, obrubníky, dlažby, armatury, odpady, kabelové chráničky, větrací hlavice.

6Sochor Karel - Keramika-krby.cz

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jižní 296/118, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme stavby krbů a montáží kamen od roku 1990, stavíme kachlové sporáky a kamna. Dále i prodáváme krbové vložky, krbová kamna a materiál, který ke stavbě krbů a kamen potřebujete. Použité materiály mají atesty a vyhovují normám. Internetový prodej.

7Blaťáková Hana - HYDROPLAST

Jateční 1746/22, Přerov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Dodáváme rozvody z plastu, různá potrubí, trubky, sanita, nábytek do koupelen, vodovodní baterie, zrcadla, ad.

8Gereš Petr - Kovářství

Předmostská 162/1, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím kovářské a zámečnické práce. Výroba kovových dekorací a doplňků. Zhotovíme kovové brány, mříže, ploty, zábradlí, postele, nerezové zábradlí a zahradní dekorace.

9ARAKO spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Hviezdoslavova 2897…, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba, prodej a servis průmyslových armatur. Dále i šoupátka, zpětné ventily, klapky, filtry, kulové kohouty a další. ARAKO spol. s r.o. je český výrobce průmyslových armatur pro energetiku, chemii a petrochemii. Staví na více než šedesátileté tradici vývoje a výroby armatur v Opavě, spojené s…

10Šenkeřík Radim - VODO-TOPO

4.9
★★★★★
★★★★★
(11)
Široká 146, Brumov-Bylnice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma byla založena v roce 1995. Původní předmět podnikání- montážní činnosti ve vodoinstalačních a topenářských pracích na celém území ČR byl v roce 2004 rozšířen o maloobchodní prodej sortimentu vodo-topo. Na zvýšený zájem a rostoucí požadavky stálých a nových zákazníků v posledních letech…


Větrací, ventilační mřížky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Větrací, ventilační mřížky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Větrací, ventilační mřížky najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.