Větrací, ventilační mřížky – Morava

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1INCOLL GROUP CZ, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem nábytkového kování a doplňků. Prodáváme odpadkové koše, osvětlení, příborníky, úchytky a vybavení vnitřních skříní s dotlumením. Specializujeme se na značky Teknoline, Danco, Asa Plastici, Volpato, Union Plast, BM, IQL Italia a Inoxa.

2INCOLL FERRAMENTA, s.r.o.

INCOLL FERRAMENTA se specializuje na import ověřených asijských produktů, přičemž čerpá z mnohaletých zkušeností přímých dovozů z Číny a přímou spoluprácí s čínskými výrobci. Dále se pak specializuje na dovoz produktů italské výroby, kde neustále rozšiřuje portfolio již zavedených produktů.

3VYTOZ - EKO, spol. s r.o.

Prodáváme ventilační turbíny. Zabýváme se vývojem, výrobou ventilačních turbín Lomanco, instalací automatických závlahových systémů. Nabízíme rotační hlavice, stavitelná hrdla, elektrické ventilátory a mechanické klapky. Turbíny zajistí odvětrání rodinných domů, šachet panelových domů, chalup, chat.

4Sochor Karel - Keramika-krby.cz

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jižní 296/118, Olomouc
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provádíme stavby krbů a montáží kamen od roku 1990, stavíme kachlové sporáky a kamna. Dále i prodáváme krbové vložky, krbová kamna a materiál, který ke stavbě krbů a kamen potřebujete. Použité materiály mají atesty a vyhovují normám. Internetový prodej.

5Gereš Petr - Kovářství

Předmostská 162/1, Přerov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízím kovářské a zámečnické práce. Výroba kovových dekorací a doplňků. Zhotovíme kovové brány, mříže, ploty, zábradlí, postele, nerezové zábradlí a zahradní dekorace.

6ARAKO spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Hviezdoslavova 2897…, Opava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Výroba, prodej a servis průmyslových armatur. Dále i šoupátka, zpětné ventily, klapky, filtry, kulové kohouty a další. ARAKO spol. s r.o. je český výrobce průmyslových armatur pro energetiku, chemii a petrochemii. Staví na více než šedesátileté tradici vývoje a výroby armatur v Opavě, spojené s…

7Šenkeřík Radim - VODO-TOPO

4.9
★★★★★
★★★★★
(11)
Široká 146, Brumov-Bylnice
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Firma byla založena v roce 1995. Původní předmět podnikání- montážní činnosti ve vodoinstalačních a topenářských pracích na celém území ČR byl v roce 2004 rozšířen o maloobchodní prodej sortimentu vodo-topo. Na zvýšený zájem a rostoucí požadavky stálých a nových zákazníků v posledních letech…

8Střechy VSACKO s.r.o.

Jsme dodavatelé střešních krytin. Nabízíme skládané krytiny, plechové, asfaltové krytiny a PVC folie. Dále prodáváme střešní okna, okapové systémy.

9Rystol technology s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti IT, elektro služby, grafické služby. Provádíme veškeré elektromontážní silnoproudé a slaboproudé práce. Dále se zaměřujeme na správu a údržbu systémů, zabezpečovací, anténní, satelitní techniku, audity a analýzy SW/HW, monitoring vozidel, dopravu zboží. Nabízíme…

10H-tech group. s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(27)
Smetanova 343, Třinec, Staré Město Bezdlužná

Výroba a prodej větracích turbín. Nabízíme ventilační, hybridní, komínové, speciální ventilátory.


Větrací, ventilační mřížky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Větrací, ventilační mřížky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Větrací, ventilační mřížky najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.