Větrací, ventilační mřížky – Morava

Větrací mřížky se hodí do všech typů budov od rodinných domů až po tovární budovy. Přivádějí čerstvý vzduch zvenku a odvádějí znečištěný a přehřátý vzduch ven. Na trhu se prodávají v několika provedeních. Prodejci větracích mřížek v lokalitě Morava.

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1INCOLL GROUP CZ, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Rebešovice (areál…, Rebešovice Bezdlužná

Zabýváme se velkoobchodním prodejem nábytkového kování a doplňků. Prodáváme odpadkové koše, osvětlení, příborníky, úchytky a vybavení vnitřních skříní s dotlumením. Specializujeme se na značky Teknoline, Danco, Asa Plastici, Volpato, Union Plast, BM, IQL Italia a Inoxa.

2INCOLL FERRAMENTA, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Malé Díly 401, Rebešovice Bezdlužná

INCOLL FERRAMENTA se specializuje na import ověřených asijských produktů, přičemž čerpá z mnohaletých zkušeností přímých dovozů z Číny a přímou spoluprácí s čínskými výrobci. Dále se pak specializuje na dovoz produktů italské výroby, kde neustále rozšiřuje portfolio již zavedených produktů.

3VYTOZ - EKO, spol. s r.o.

Prodáváme ventilační turbíny. Zabýváme se vývojem, výrobou ventilačních turbín Lomanco, instalací automatických závlahových systémů. Nabízíme rotační hlavice, stavitelná hrdla, elektrické ventilátory a mechanické klapky. Turbíny zajistí odvětrání rodinných domů, šachet panelových domů, chalup, chat.

4Kamna Zmeko

Vrbovec 224, Vrbovec Bezdlužná

Zabýváme se návrhy a realizací kachlových a omítaných kamen, krbů, krbových vložek a kuchyňských kamen. Dodáváme i samotný materiál, jako jsou keramické kachle, litinová dvířka, sporákové kování, spárovací tmely, větrací mřížky, kamnářský materiál a krbové vložky. Kromě návrhů a realizací se…

5PCV Alfa s. r. o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(33)
Technologická , Olomouc
Dnes už má zavřeno

Velko a malo obchod s materiály pro výstavbu a opravy inženýrských sítí. Mimo jiné nabízíme materiál pro vodovody, plynovody, kanalizace, drenážní a odvodňovací techniku, potrubí, šachty, vpusti, mříže, gajgry, žumpy, septiky, obrubníky, dlažby, armatury, odpady, kabelové chráničky, větrací hlavice.

6Sochor Karel - Keramika-krby.cz

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jižní 296/118, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme stavby krbů a montáží kamen od roku 1990, stavíme kachlové sporáky a kamna. Dále i prodáváme krbové vložky, krbová kamna a materiál, který ke stavbě krbů a kamen potřebujete. Použité materiály mají atesty a vyhovují normám. Internetový prodej.

7Gereš Petr - Kovářství

Předmostská 162/1, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím kovářské a zámečnické práce. Výroba kovových dekorací a doplňků. Zhotovíme kovové brány, mříže, ploty, zábradlí, postele, nerezové zábradlí a zahradní dekorace.

8ARAKO spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Hviezdoslavova 2897…, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba, prodej a servis průmyslových armatur. Dále i šoupátka, zpětné ventily, klapky, filtry, kulové kohouty a další. ARAKO spol. s r.o. je český výrobce průmyslových armatur pro energetiku, chemii a petrochemii. Staví na více než šedesátileté tradici vývoje a výroby armatur v Opavě, spojené s…

9Šenkeřík Radim - VODO-TOPO

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Široká 146, Brumov-Bylnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma byla založena v roce 1995. Původní předmět podnikání- montážní činnosti ve vodoinstalačních a topenářských pracích na celém území ČR byl v roce 2004 rozšířen o maloobchodní prodej sortimentu vodo-topo. Na zvýšený zájem a rostoucí požadavky stálých a nových zákazníků v posledních letech…

10Střechy VSACKO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Jasenická 778, Vsetín Bezdlužná

Jsme dodavatelé střešních krytin. Nabízíme skládané krytiny, plechové, asfaltové krytiny a PVC folie. Dále prodáváme střešní okna, okapové systémy.


Větrací, ventilační mřížky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Větrací, ventilační mřížky v lokalitě Morava – detailní popis

Větrací mřížky jsou nejen jednoduchým, ale i vkusným řešením všude tam, kde je potřeba přísunu čerstvého vzduchu. Ventilační mřížky předcházejí problémům s plísněmi, jelikož přísun čerstvého vzduchu je jejich nejlepší prevencí. Plísně se často objevují ve starších budovách, kde tyto mřížky chybí. Větrací mřížky se nejvíce hodí do starších domů, sklepů nebo veřejných sprch. Využití najdou i na půdách. Větrací mřížky se vyrábějí plastové, dřevěné a kovové (nerezové). Plastové mřížky se nejvíce hodí do sprch, v interiérech vynikají dřevěné mřížky a ve venkovních prostorách kvůli odolnosti zase nerezové mřížky. Prodávají se v různých variantách, jako např. větrací mřížky se žaluzií, s klapkou nebo s regulací. Co se týká jejich tvaru, tak se prodávají obdélníkové, čtvercové a kulaté. Podle umístění se rozdělují na větrací mřížky stropní, do dveří nebo krbové. Cena větracích mřížek se odvíjí od zvoleného materiálu, designu a vlastností.  

Typy větracích mřížek

  • Větrací mřížky se síťkou proti hmyzu – kromě vzduchu nepropustí nic do větracího systému.
  • Větrací mřížky s regulací – jednoduše se otevírají a zavírají, a tak závisí jen na vás, zda bude vzduch proudit či nikoliv.
  • Větrací mřížky s gravitační žaluzií – vzduch propouštějí pouze ve chvílích, kdy je zapnutý ventilátor.
  • Větrací mřížky se stříškou a zpětnou klapkou – stříšky ochraňují vzduchovod před nečistotami, dešťovou vodou i hlodavci. Zpětné klapky zase slouží k nasávají a větrání vzduchu pouze jedním směrem a jednou zpracovaný vzduch navrací zpět do ventilačního systému.