Větrací, ventilační mřížky – Morava

Větrací mřížky se hodí do všech typů budov od rodinných domů až po tovární budovy. Přivádějí čerstvý vzduch zvenku a odvádějí znečištěný a přehřátý vzduch ven. Na trhu se prodávají v několika provedeních. Prodejci větracích mřížek v lokalitě Morava.

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1INCOLL GROUP CZ, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem nábytkového kování a doplňků. Prodáváme odpadkové koše, osvětlení, příborníky, úchytky a vybavení vnitřních skříní s dotlumením. Specializujeme se na značky Teknoline, Danco, Asa Plastici, Volpato, Union Plast, BM, IQL Italia a Inoxa.

2INCOLL FERRAMENTA, s.r.o.

INCOLL FERRAMENTA se specializuje na import ověřených asijských produktů, přičemž čerpá z mnohaletých zkušeností přímých dovozů z Číny a přímou spoluprácí s čínskými výrobci. Dále se pak specializuje na dovoz produktů italské výroby, kde neustále rozšiřuje portfolio již zavedených produktů.

3VYTOZ - EKO, spol. s r.o.

Prodáváme ventilační turbíny. Zabýváme se vývojem, výrobou ventilačních turbín Lomanco, instalací automatických závlahových systémů. Nabízíme rotační hlavice, stavitelná hrdla, elektrické ventilátory a mechanické klapky. Turbíny zajistí odvětrání rodinných domů, šachet panelových domů, chalup, chat.

4Kamna Zmeko

Vrbovec 224, Vrbovec Bezdlužná

Zabýváme se návrhy a realizací kachlových a omítaných kamen, krbů, krbových vložek a kuchyňských kamen. Dodáváme i samotný materiál, jako jsou keramické kachle, litinová dvířka, sporákové kování, spárovací tmely, větrací mřížky, kamnářský materiál a krbové vložky. Kromě návrhů a realizací se…

5PCV Alfa s. r. o.1 pobočka

Technologická , Olomouc
Otevřeno do 16:00

Velko a malo obchod s materiály pro výstavbu a opravy inženýrských sítí. Mimo jiné nabízíme materiál pro vodovody, plynovody, kanalizace, drenážní a odvodňovací techniku, potrubí, šachty, vpusti, mříže, gajgry, žumpy, septiky, obrubníky, dlažby, armatury, odpady, kabelové chráničky, větrací hlavice.

6Sochor Karel - Keramika-krby.cz

Jižní 296/118, Olomouc
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provádíme stavby krbů a montáží kamen od roku 1990, stavíme kachlové sporáky a kamna. Dále i prodáváme krbové vložky, krbová kamna a materiál, který ke stavbě krbů a kamen potřebujete. Použité materiály mají atesty a vyhovují normám. Internetový prodej.

7Blaťáková Hana - HYDROPLAST

Jateční 1746/22, Přerov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Dodáváme rozvody z plastu, různá potrubí, trubky, sanita, nábytek do koupelen, vodovodní baterie, zrcadla, ad.

8Gereš Petr - Kovářství

Předmostská 162/1, Přerov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízím kovářské a zámečnické práce. Výroba kovových dekorací a doplňků. Zhotovíme kovové brány, mříže, ploty, zábradlí, postele, nerezové zábradlí a zahradní dekorace.

9ARAKO spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Hviezdoslavova 2897…, Opava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Výroba, prodej a servis průmyslových armatur. Dále i šoupátka, zpětné ventily, klapky, filtry, kulové kohouty a další. ARAKO spol. s r.o. je český výrobce průmyslových armatur pro energetiku, chemii a petrochemii. Staví na více než šedesátileté tradici vývoje a výroby armatur v Opavě, spojené s…

10Šenkeřík Radim - VODO-TOPO

Široká 146, Brumov-Bylnice
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Firma byla založena v roce 1995. Původní předmět podnikání- montážní činnosti ve vodoinstalačních a topenářských pracích na celém území ČR byl v roce 2004 rozšířen o maloobchodní prodej sortimentu vodo-topo. Na zvýšený zájem a rostoucí požadavky stálých a nových zákazníků v posledních letech…


Větrací, ventilační mřížky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Větrací, ventilační mřížky v lokalitě Morava – detailní popis

Větrací mřížky jsou nejen jednoduchým, ale i vkusným řešením všude tam, kde je potřeba přísunu čerstvého vzduchu. Ventilační mřížky předcházejí problémům s plísněmi, jelikož přísun čerstvého vzduchu je jejich nejlepší prevencí. Plísně se často objevují ve starších budovách, kde tyto mřížky chybí. Větrací mřížky se nejvíce hodí do starších domů, sklepů nebo veřejných sprch. Využití najdou i na půdách. Větrací mřížky se vyrábějí plastové, dřevěné a kovové (nerezové). Plastové mřížky se nejvíce hodí do sprch, v interiérech vynikají dřevěné mřížky a ve venkovních prostorách kvůli odolnosti zase nerezové mřížky. Prodávají se v různých variantách, jako např. větrací mřížky se žaluzií, s klapkou nebo s regulací. Co se týká jejich tvaru, tak se prodávají obdélníkové, čtvercové a kulaté. Podle umístění se rozdělují na větrací mřížky stropní, do dveří nebo krbové. Cena větracích mřížek se odvíjí od zvoleného materiálu, designu a vlastností.  

Typy větracích mřížek

  • Větrací mřížky se síťkou proti hmyzu – kromě vzduchu nepropustí nic do větracího systému.
  • Větrací mřížky s regulací – jednoduše se otevírají a zavírají, a tak závisí jen na vás, zda bude vzduch proudit či nikoliv.
  • Větrací mřížky s gravitační žaluzií – vzduch propouštějí pouze ve chvílích, kdy je zapnutý ventilátor.
  • Větrací mřížky se stříškou a zpětnou klapkou – stříšky ochraňují vzduchovod před nečistotami, dešťovou vodou i hlodavci. Zpětné klapky zase slouží k nasávají a větrání vzduchu pouze jedním směrem a jednou zpracovaný vzduch navrací zpět do ventilačního systému.