Tapetovací práce, tapetování – Morava

Vytapetovaná stěna dokáže zútulnit a rozzářit každou místnost. Tapety jsou navíc opět trendem, a tak je seženete v nepřeberném množství barev, dekorů i povrchů. Hodí se jak do bytů, tak kanceláří, kaváren, hotelů atd. Přehled tapetářů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 135 nalezených Filtry

1TOVR omítky spol. s r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(22)
Čechyňská 419/14a, Brno-Trnitá Bezdlužná Ověřená

Pokud potřebujete firmu, která Vám zajistí kompletní vnitřní omítky a čistě vymaluje byt, pak jsem tady my. Poskytneme Vám konzultaci, nabídneme širokou škálu materiálů a barev a dotvoříme prostor tak, aby Vám v něm bylo příjemně. Máme rádi preciznost a pocit, že jsme odvedli maximální výkon.

2COLORTOP s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Podstránská 1198/14, Brno-Slatina
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Malířské i natěračské práce včetně úklidu. Vysokotlaké stříkání hal a škol. Provádíme dekorativní úpravy interiérů, italské techniky, štuky, plastické omítky, tapetování. Nezávazné poradenství architektem - výběr barev a technik. Nátěry fasád.

3MALBY NÁTĚRY TAPETOVÁNÍ - HORÁK PAVEL

Provádíme malířské, natěračské a tapetářské práce. Nátěry střech, fasád, dveří a zábradlí. Rekonstrukce interiérů, zednické práce, broušení a lakování parket, stěrkování, pokládáme plovoucí podlahy. Montáž nábytku, úklid, stěhování.

4Slaný Josef

Provádíme tapetování, malování, natírání, umělý mramor a okrasné lišty.

5Juřička Jan - Malíř, natěrač a tapetář

Naše firma se zabývá natěračskými pracemi, nátěry fasád, aplikacemi tapet a zateplováním domů. Práce provádíme v bytech, RD, podnicích a realizujeme také státní zakázky. Pracujeme se všemi typy tapet (vliesové, vinylové, papírové). K výmalbě používáme prověřené značky barev a nátěrových hmot, jako…

6David Halouzka s.r.o.- Natěračské a malířské práce

4.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Cejl 504/38, Brno-Zábrdovice Bezdlužná

Malířské, natěračské a tapetářské práce (tapety textilní, reliéfní, sklovláknovité, vinylové, bordury). Provádíme malování pokojů, bytů a rodinných domů, kanceláří, skladů, hotelů restaurací, administrativních budov a veškerých nebytových prostor. Provádíme nátěry a opravy fasád, reklamní a…

7Ryzý Martin- Servis

Nádražní 239/21, Hustopeče
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Firma Ryzý Servis byla založena v 2006 a po celou dobu se snažíme odvádět co nejkvalitnější praci a naším cílem je vždy spokojený zákazník.Provádění malířských, natěračských, sádrokartonářských, výškových a telekomunikačních prací.

8Radek Rajmic - malířské a natěračské práce1 pobočka

Jsme firma zabývající se kompletní dodávkou malířských a natěračských prací. Firma byla založená roku 1992. Práce provádíme tzv. na klíč i v případě zprostředkovaných služeb. Poskytujeme profesionální a kvalitní služby. Prvořadá je spokojenost zákazníka a proto klademe důraz na čistotu při…

9Šipek Leoš

Nabízíme malířské, natěračské, tapetářské práce, tapetování.

10Danko Pavel - Interiery Danko

Nabízíme kompletní malířské a zednické práce, rekonstrukce bytových jáder, malování bytů, lakýrnické práce, tapetování, malování kanceláří, nátěry fasád, nátěry střech, plotů, lepení ozdobných lišt a uklid pro Znojmo, Brno, Třebíč, Mikulov a okolí.


Tapetovací práce, tapetování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Tapetovací práce, tapetování v lokalitě Morava – detailní popis

Tapety patří k nejpraktičtějším materiálům pro úpravu a vylepšení vzhledu interiérových stěn. Oproti jiným typům obložení stěn jsou už hotovým materiálem, který se dodává v rolích. Po jejich nalepení nepotřebují žádnou speciální péči ani ošetření

Druhy tapet

  • Papírové tapety – patří k nejstarším druhům tapet. Jedná se o tapety z potištěného, raženého a mačkaného papíru. Dvouvrstvé ražené tapety neboli duplexní tapety se považují za obzvlášť kvalitní. Cena papírových tapet je obvykle nižší než u tapet vliesových nebo vinylových.
  • Textilní tapetypatří k nejstarším druhům tapet a nástěnných dekorací. Vyrábějí se spojením systému nití na papírovém nebo vliesovém nosiči. 
  • Vinylové tapety – hodí se do všech typů interiérů na jakýkoliv podklad, např. na zeď, sádrokarton, umakart nebo omyvatelné nátěry. Je možné je využít pro různé účely, např. tapety s označením třech vlnovek lze použít do vlhkých místností jako jsou koupelny. Vynikají výbornou překrývací schopností a jsou tak schopné překrýt popraskané stěny a různé nerovnosti.
  • Vliesové tapetyjsou nejoblíbenějším typem tapet v posledních letech, přičemž se jedná o relativně nový druh. Nanášení lepidla je možné přímo na stěnu nebo na tapetu (ne na oboje), nevyžadují čas na provlhčení a díky tomu je tapetování jednodušší a čistší. Lze je použít i ve vlhkém prostředí. 
  • Samolepící tapety – jsou nepostradatelnou součástí mnoha domácností. Jsou oblíbené pro svůj design, který napodobuje povrchy jako dřevo nebo mramor. Jejich aplikace i následná údržba je velmi snadná. Tyto tapety vynikají i svou nízkou cenou. Lze je umístit na jakýkoliv suchý a hladký povrch, např. na sklo, lakované dřevo, plast, laminát, plech atd.