Stropní podhledy – Morava

Objevují se vám v rodinném domě nebo bytě na stropech trhlinky, které se nedaří tmely odstranit? Využijte stropní podhledy, které tento problém vyřeší a navíc zahladí i nerovnosti. Firmy zabývající se realizací stropních podhledů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 103 nalezených Filtry

1Gálik David – stavební servis

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Kyjovická 1106, Ostrava, Krásné Pole
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme stavby dřevěných šop, dřevěných altánů, opravy chat, stavbu dřevěných chat, kryté stání na auta, dřevěné pergoly, dřevěné přístřešky, zahradní domky. Mimo tuto činnost provádíme i Opravy, renovace a zateplení fasád, rekonstrukce bytů, domů a bytových jader, montáže altánů, pergol a…

2ALFA KONSTRUKCE a.s.

Libušino údolí 674…, Brno Bezdlužná Ověřená

Jsme odborníci na dřevostavby a dřevěné střechy. Realizujeme dřevěné střešní konstrukce a příhradové vazníky pro bytové a rodinné domy, nosné konstrukce pro dřevostavby a střešní konstrukce pro hospodářské a halové objekty.

3Miroslav Vavruša

Provádíme veškeré klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Zhotovíme Vám střechu na klíč. Zabýváme se také montáží sádrokartonů a podhledů. Neváhejte nás kontaktovat.

4Kaláb Alois- Sádrokartony1 pobočka

Kozí 322, Blažovice Bezdlužná

Zabýváme se montáží všech druhů sádrokartonových konstrukcí.

5Grulich René- sádrokartonářské práce

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Hlavní 106/27, Kostice Bezdlužná

Provádíme sádrokartonářské práce , minerální podhledy, půdní vestavby, snížení a zateplení stropů. Prodej sádrokartonářského materiálu a nářadí.

6Renovace Surman1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bratislavská 799/9, Hustopeče
Dnes už má zavřeno

Renovace Surman - specialista na renovace dveří a interiérů s dlouholetou tradicí na českém trhu. Zachováváme hodnoty, neboť renovováno bude pouze to, co opravdu musí být obnoveno. Takto šetříme přírodní zdroje a také Vaši peněženku. Již více než milion zákazníků jsme dokázali nadchnout perfektním…

7IDAS CZ s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce a montáže sádrokartonů a podhledů a lití anhydritových podlah.

8Křička Martin

Nabídka tesařských, klempířských, pokrývačských a zednických prací. Vaši střechu jsme schopni zkompletovat od krovu až po sádrokarton, včetně zednického zapravení. Chcete–li pěknou a dobře provedenou střechu Vašeho domu, neváhejte a oslovte nás. Naše bohaté zkušenosti se střechami různého typu Vás…

9Radomír Kohoutek- Stavební firma Kohoutek

Stavební a obchodní firma KOHOUTEK, která má sídlo v Bučovicích zahájila svoji činnost v roce 1994 a poskytuje veškeré služby spojené s dodávkami stavebních prací ať již formou "na klíč" nebo formou "subdodávek". Cílem naší firmy je realizace veškerých staveb k maximální spokojenosti objednavatele.

10STAKK s.r.o.

Nabízíme zateplování fasád, instalace střešních oken Velux, sádrokartonových konstrukcí a stropních podhledů, zkoušky kotev lešení.


Stropní podhledy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Stropní podhledy v lokalitě Morava – detailní popis

Stropní podhledy vynikají řadou výhod. Vylepšují vzhled každé místnosti, jelikož dokážou začistit členitý strop, a tak vytvořit hladký povrch stropu. Lze je využít na snížení příliš vysokých stropů, k ukrytí rozvodů elektřiny a klimatizace. Vynikají akustickými a tepelně izolačními vlastnostmi. Stropní podhledy se vyrábějí z několika materiálů. 

Druhy stropních podhledů 

Sádrokartonové podhledy

Využívají se nejčastěji v rodinných domech a bytech. Jsou vhodné jak do novostaveb, tak i při rekonstrukcích. Vynikají nízkou hmotností, snadnou opracovatelností, neutrálním vzhledem a nízkou cenou. Speciální zelený sádrokarton lze využít i ve vlhčích místnostech, jako jsou koupelny nebo kuchyně. Jsou oblíbeným řešením snižování příliš vysokých stropů, díky kterému lze ušetřit za vytápění. Do sádrokartonového stropu lze snadno řezat, a tak do něj zabudovat světla apod. Sádrokartonové desky se vsazují do dřevěných nebo kovových konstrukcí. 

Kazetové podhledy

Skládají se ze čtvercových dílů neboli kazet. Vyrábějí se nejčastěji z kovu, sádry, dřeva nebo minerálních vláken. Minerální kazety jsou nejvýhodnějším řešením v poměru cena/výkon. 

Minerální podhledy

Představují zajímavé, rychlé a konstrukčně jednoduché řešení. Lze jím nahradit sádrokarton, palubky a další materiály. Hodí se převážně do administrativních a obchodních prostor, jelikož jsou od sebe oddělené mezerami, které by v bytě nepůsobili hezky.