Strojní omítky – Morava

Strojní omítky představují moderní a rychlý způsob omítání stěn a stropů. Hodí se do rodinných domů, bytů i průmyslových prostor. Využívají se pro urychlení výstavby bez snížení její kvality. Přehled prodejců strojních omítek v lokalitě Morava.

1–10 firem z 104 nalezených Filtry

1TOVR omítky spol. s r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(38)
Čechyňská 419/14a, Brno-Trnitá Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na strojní omítky. Realizujeme jak vnitřní strojní omítky, tak i vnější. Nabízíme vám veškeré typy omítek pomocí strojního omítání – sádrové omítky, štukové omítky, stěrkové omítky a sanační omítky.

2FASS systém s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Potoční 1091, Frýdek-Místek Bezdlužná Ověřená

Patříme mezi střední stavební firmy, disponujeme velkou nabídkou stavebních prací. Provádíme výstavbu rodinných domů, rekonstrukce, bednění a izolace, zateplení domů a výstavbu rodinných domů na klíč. Naše stavební firma je zapsána v seznamu odborných dodavatelů v pragramu Zelená úsporám!

3Profiomítky s.r.o.

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Heršpice 274, Heršpice Bezdlužná

Specializujme se na provedení vnitřních a venkovních strojních omítek. Nabízíme zednické práce a zateplovací systémy.

4Novosád Antonín

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Borotice 115, Borotice Bezdlužná

Zabýváme se stavebními a zednickými činnostmi. Specializujeme se hlavně na rekonstrukce interiérů, kompletní rekonstrukce bytů a bytových jader a koupelen na klíč. Samozřejmě vám postavíme dům podle vašeho přání.

5LIKOV s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(128)
Blanenská 1859, Kuřim Bezdlužná

Vyrábíme profily pro vnější kontaktní zateplení, sádrokarton a vnější i vnitřní omítky. Dodáváme příslušenství pro kompletní řešení vnějšího zateplení, jako jsou sklovláknité tkaniny, fasádní hmoždinky, střešní fólie a ostatní doplňkový sortiment.

6STAVBY - Ing. Černá, s.r.o.1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bohatcova 177/17, Brno-Řečkovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provádíme sanace zdiva, kanalizace, dodávky na klíč, novostavby, rekonstrukce. Opravy staveb pozemních, vodohospodářské, dopravní, průmyslové, dřevostavby, půdní vestavby, zahradní stavby, bazény. Revitalizace panelových a rodinných domů. Společnost je certifikována dle ISO 9001:2010.

7ŽITNÝ s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Bratislavská 208/23, Brno-Zábrdovice
Otevřeno od 7:30

Nabízíme výstavbu řadových domů včetně projekce a rekonstrukce staveb. Poskytujeme klempířské, pokrývačské, instalatérské i elektroinstalační práce.

8MEGAStav cz. s.r.o.

Dlouhá 29, Blansko-Klepačov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

MEGAStav cz s.r.o - Zabýváme se rekonstrukcemi bytových i rodinných domů a jejich zateplováním. Dále prodáváme zateplovací systémy, omítky a fasádní barvy, které Vám můžeme barevně namíchat dle Vašeho přání.

9Spisar Josef

Realizujeme venkovní i vnitřní strojní omítky. Naše firma působí na českém trhu již od roku 1999. Za tu dobu jsme si vybudovali široké portfólio spokojených zákazníků, díky kterým Vám můžeme zaručit profesionální přístup a kvalitu všech našich nabízených služeb.

10PAREA, s.r.o.

Provádíme stavební práce či realizace bytové, nebytové i průmyslové výstavby. U nás najdete komplexní řešení celé stavby. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Firmy v dalších lokalitách


Strojní omítky v lokalitě Morava – detailní popis

Strojní omítka je omítka, která se zpracovává a nanáší výhradně pomocí stroje na zdivo. Strojních omítek existuje velké množství. Vždy záleží na tom, zda bude omítka v interiéru nebo v exteriéru a bude jednovrstvá nebo vícevrstvá. Do interiéru se používají výhradně sádrové, vápenosádrové, vápenocementové nebo cementové omítky. Do exteriéru se zase používají výhradně vápenocementové nebo cementové omítky, jelikož vynikají vyšší odolností. Nejhladších povrchů dosahují sádrové nebo vápenosádrové omítky. 

Druhy jádrových strojních omítek

Rozdělují se na tři typy a jsou vhodné nejen pro rodinné domy, ale i veřejné nebo průmyslové prostory. 

  • Vápenocementové jednovrstvé omítky – nanášejí se ve vrstvě 0,5-1,5 cm. Jelikož jejich součástí není štuková omítka, hodí se převážně do neobytných prostor a hal. Nejčastěji se tedy používají ve firmách nebo veřejných prostorách, kde tolik nezáleží na povrchové úpravě. 
  • Vápenocementové dvouvrstvé omítky (strojní štukové omítky) – nanášejí se ve vrstvě 0,5-1,5 cm. Jejich součástí je štuková omítka, která má 1-2 mm. Nejčastěji se používají v domech z cihel, tvárnic nebo betonu. Tento typ omítky je více odolnější než sádrové omítky.
  • Strojní sádrové omítky – vytvářejí jednovrstvé omítky v tloušťce 8-50 mm. Hodí se do každého interiéru včetně kuchyní a koupelen. Jsou velmi oblíbené v rodinných domech pro svou hladkost. Lze je využít u novostaveb i při rekonstrukcích. Oproti vápenocementovým omítkám nejsou tak odolné.