Strojní omítky – Morava

Strojové omítání je dokonalý a rychlý způsob nanášení omítek na zdi a stropy. Pomocí omítacího stroje se omítky aplikují postřikem a zdi jsou dokonale rovné a hladké. Přehled firem nabízejících strojní omítky v lokalitě Morava.

1–10 firem z 110 nalezených Filtry

1TOVR omítky spol. s r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(10)
Čechyňská 419/14a, Brno-Trnitá Bezdlužná Ověřená

Pokud potřebujete firmu, která Vám zajistí kompletní vnitřní omítky a čistě vymaluje byt, pak jsem tady my. Poskytneme Vám konzultaci, nabídneme širokou škálu materiálů a barev a dotvoříme prostor tak, aby Vám v něm bylo příjemně. Máme rádi preciznost a pocit, že jsme odvedli maximální výkon.

2FASS systém s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(2)
Potoční 1091, Frýdek-Místek Bezdlužná Ověřená

Patříme mezi střední stavební firmy, disponujeme velkou nabídkou stavebních prací. Provádíme výstavbu rodinných domů, rekonstrukce, bednění a izolace, zateplení domů a výstavbu rodinných domů na klíč. Naše stavební firma je zapsána v seznamu odborných dodavatelů v pragramu Zelená úsporám!

3Profiomítky s.r.o.

Specializujme se na provedení vnitřních a venkovních strojních omítek. Nabízíme zednické práce a zateplovací systémy.

4Novosád Antonín

Zabýváme se stavebními a zednickými činnostmi. Specializujeme se hlavně na rekonstrukce interiérů, kompletní rekonstrukce bytů a bytových jader a koupelen na klíč. Samozřejmě vám postavíme dům podle vašeho přání.

5LIKOV s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(67)
Blanenská 1859, Kuřim Bezdlužná

Děláme vývoj a také výroba i prodej stavebních profilů, ale i příslušenství pro zateplovací systémy a suchou stavbu i omítky. Poskytujeme distribuce nopové a střešní fólie.

6STAVBY - Ing. Černá, s.r.o.1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bohatcova 177/17, Brno-Řečkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme sanace zdiva, kanalizace, dodávky na klíč, novostavby, rekonstrukce. Opravy staveb pozemních, vodohospodářské, dopravní, průmyslové, dřevostavby, půdní vestavby, zahradní stavby, bazény. Revitalizace panelových a rodinných domů. Společnost je certifikována dle ISO 9001:2010.

7ŽITNÝ s.r.o.1 pobočka

Nabízíme výstavbu řadových domů včetně projekce a rekonstrukce staveb. Poskytujeme klempířské, pokrývačské, instalatérské i elektroinstalační práce.

8MEGAStav cz. s.r.o.

Dlouhá 29, Blansko-Klepačov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MEGAStav cz s.r.o - Zabýváme se rekonstrukcemi bytových i rodinných domů a jejich zateplováním. Dále prodáváme zateplovací systémy, omítky a fasádní barvy, které Vám můžeme barevně namíchat dle Vašeho přání.

9Spisar Josef

Realizujeme venkovní i vnitřní strojní omítky. Naše firma působí na českém trhu již od roku 1999. Za tu dobu jsme si vybudovali široké portfólio spokojených zákazníků, díky kterým Vám můžeme zaručit profesionální přístup a kvalitu všech našich nabízených služeb.

10PAREA, s.r.o.

Provádíme stavební práce či realizace bytové, nebytové i průmyslové výstavby. U nás najdete komplexní řešení celé stavby. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Firmy v dalších lokalitách


Strojní omítky v lokalitě Morava – detailní popis

Jedná se o rychlý a moderní způsob omítání vnitřních i venkovních stěn a stropů. Pro aplikaci se využívá výkonný stroj na strojní omítky, který míchá suchou maltu s vodou. Vytváří homogenní mokrou směs, kterou automaticky stříká na zeď a stropy. Cena se odvíjí od druhu omítky a velikosti omítaných zdí.

Druhy interiérových omítek pro strojní omítání

  • Štukové omítky – slouží pro povrchové úpravy jádrových podkladních omítek. 
  • Vápenosádrové strojní omítky – jsou to jednovrstvé omítky použitelné převážně pro strojní omítání. Neobsahují cement, a proto jsou velmi oblíbené.
  • Jádrové omítky strojní – jedná se o dvouvrstvé omítky složené z jádra a štuku. Aplikace se provádí omítacím strojem. Suchá maltová směs se přenáší do stroje pomocí přefukového kompresoru ze sila, vytvoří se mokrá směs, která se nanáší pomocí stroje na zdi a stropy.
  • Vápenocementové omítky – jsou to základní omítky cementové, vápenné a vápenocementové, které jsou určené pro povrchovou úpravu jemnou omítkou.
  • Sádrové omítky – neobsahují cement, vytvářejí dokonale hladký povrch, a proto jsou často používány do reprezentačních prostorů.
  • Šlechtěné omítky – dělí se na omítky zatírané a rýhované. Dále se dělí na minerální (pro vrchní omítky, vodoodpudivé), akrylátové (pro finální povrchovou úpravu, vodoodpudivé) a silikonové (pro finální úpravu vnějších zdí, vodoodpudivé).

Druhy venkovních omítek pro strojní omítání

  • Vápenocementové jádrové omítky – vápenocementový štuk pro povrchovou úpravu venkovních stěn.
  • Strojní jádrové omítky se šlechtěnou omítkou – jsou složené z jádra, stěrky, cementového postřiku, síťoviny a šlechtěné povrchové úpravy. Hotová jádrová omítka se aplikuje na předem provedený cementový postřik, poté se oškrábe do roviny a následně se aplikuje tenká stěrková malta s vložením armovací síťoviny. Po vyzrání se stěna penetruje a nanese vrstva šlechtěné omítky.
  • Tepelně izolační omítky – jsou určené především pro omítání cihelných zdí, porobetonu, cementoštěpkových desek a bloků. Aplikují se jako jádrové omítky.