Sruby, srubové domy, roubenky – Morava

1–10 firem z 52 nalezených Filtry

1SRUBY-POLÁK , s.r.o.2 pobočky

Vyrábíme a dodáváme sruby, srubové domy, roubenky, roubenné domy pro bydlení, rekreaci i komerční účely. Výroba stavebního řeziva, tesařství, finační služby, projektová dokumentace, stavby na klíč. Kompletní servis za příznivé ceny srubových a roubených domů.

2Vaše ROUBENKA cz, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Přemysla Otakara II…, Uherský Brod Bezdlužná

Roubenky projektujeme a stavíme, roubenky, dřevěnice, a srubové dřevostavby. Ruční výroba, poctivé řemeslné zpracování. Vysněné bydlení v souladu s přírodou. Od projektu k realizaci. Kompletní inženýrské služby a poradenství. Co roubenka od nás, to originál.

3Miroslav Sobala- Penzion u bílého koně

4.6
★★★★★
★★★★★
(136)
Rusava 52, Rusava Bezdlužná

Nabízíme ubytování ve 4 čtyřlůžkových pokojích, 3 chatkách a 3 srubech. Naleznete u nás i restauraci, travnaté hřiště, ohniště na klasické táboráky, skluzavky pro děti, houpačky, provazový žebřík a jiné. Možnost využití sauny. Mimo jiné zajišťujeme i školy v přírodě, firemní akce, svatby a oslavy…

4Remeš Luboslav, Ing. - Reality Pohoda

Kostelecká 417/5, Prostějov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabídka kompletních služeb realitní kanceláře. Zprostředkováváme prodej i pronájem bytů, domů, chat, chalup, garáží, pozemků a komerčních prostor. Poskytneme právní i finanční poradenství a bezplatný servis u katastrálního úřadu a zajistíme pojištění nemovitostí.

5WOOD-LIFE CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hnojice 197, Hnojice Bezdlužná

Stavíme nízkoenergetické sruby, srubové domy, srubové chaty, roubenky, vše z lepených profilů. Dále i realizujeme kompletní dodávky atypických dřevěných staveb na klíč, dále víkendové chaty, dřevostavby a terasové systémy Twinson. Dodáváme podlahové vytápění Multibeton. Vše v precizní kvalitě.

6TIP DaS s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Kosmákova 2827/42, Přerov
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Naše společnost je unikátní na trhu dřevostaveb v České republice tím, že staví zásadně čisté přiznané dřevostavby. Veškeré použité prvky v konstrukci domu jsou dřevěné.

7Vácha Michal- Stavební firma Váchawood

Naše firma se sídlem v Rosicích u Brna, kterou založil Michal Vácha, je zde pro Vás již více než 10 let. V současné době probíhají stavby a rekonstrukce rodinných domů nejen v okolí Brna, ale také v okolí Ostravy, Olomouce a Prahy, kde má firma své zastoupení. Také probíhá developerský projekt…

8DŘEVOTES MS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Potůčník 469, Hanušovice Bezdlužná

Naše firma se zabývá realizací dřevostaveb. Dále nabízíme rekonstrukce staveb ze dřeva, roubenek, horských chat a dalších staveb.

9Atelier Abakuk - Jaroslav Pecháček

Vyrábíme nábytek ze dřeva, realizuje práci s kulatinou. Dále se zabýváme stavbou srubů.

10Janovy Roubenky s.r.o.1 pobočka

Lidická 56, Šumperk
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Své zkušenosti jsme převzali od našich předků, kteří žili v souladu s přírodou a dovedli ji velmi dobře využívat. Učili jsme se rozebíráním starých konstrukcí, pečlivým pozorováním všeho, co nám po našich předcích zbylo a pátráním po souvislostech dnešnímu člověku nic neříkajících. Studovali jsme…


Sruby, srubové domy, roubenky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Sruby, srubové domy, roubenky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sruby, srubové domy, roubenky najdete 52 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 47 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 16 firem v regionu Morava.