Průmyslové mozaiky, kantovky – Morava

Průmyslové mozaiky neboli kantovky jsou netradičním druhem dřevěné podlahy skládající se z většího množství lamel o malé velikosti. Skvěle se hodí do rodinných domů i bytů. Přehled prodejců průmyslových mozaik v lokalitě Morava.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Uxa Jiří- ADAMOSTAV.CZ

Naše firma nabízí kompletní rekonstrukci bytových jader, obkladačské, podlahářské, truhlářské a jiné stavební práce.

2Ing. Petr Prášek- PPKÁMEN.CZ

Polní 1629, Dubňany Bezdlužná

Hlavní činnosti naší firmy je dodávky velkoformátových dlažeb, obkladů, maloformátových dlažeb a obkladů, mozaik, bordur a listel z konglomerovaného kamene Technistone dodávky pracovních desek, kuchyňských desek, koupelnových desek, stolů, pultů a barů dodávky schodišťových prvků, schodů, parapetů,…

3CD GROUP s.r.o3 pobočky

2.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Příkop 838/6, Brno Bezdlužná

CD Group s.r.o. je přímím dovozcem nabízených materiálů v sortimentu obkladů,dlažeb.lícových cihel přírodního i umělého kamene,což zaručuje kvalitu a exkluzivitu našich výrobků.Také při výběru našich dodavatelů postupujeme velmi obezřetně-spolupracujeme pouze s dodavateli,kteří splňují naše vysoké…

4MOSAIC spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(16)
Kunčice 20, Bělotín Bezdlužná

Výroba, prodej a pokládka mozaikových, klasických a dekorovaných parket z masivu. Na zakázku vyrobíme repliky zámeckých parket celomasivních i třívrstvých.

5ABC barvy, s.r.o.

Bochenkova 2578/2, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma ABC barvy nabízí kompletní sortiment interierových a fasádních barev, emailů, tmelů, laků, vosků, lepidel. Lazurovacích laků na dřevo, probarvených fasádních i mozaikových omítek a průmyslových barev. Míchaní barev na počkání. Odborný personál Vám ochotně poradí jak s výběrem barev, tak se…

6PODLAHY Sikora s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(14)
Mostárenská 68/47, Vítkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka renovací podlah, plovoucích laminátových, dřevěných podlah, parket. Dále nabízíme PVC, koberce, linolea, korkové podlahy, marmoleum nebo čistící rohože.

7Dřevopar s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(10)
Nová 482/23, Loštice
Dnes už má zavřeno

Dřevopar s.r.o. Loštice je dřevařská firma s dlouholetou tradicí. Nachází se na severní Moravě asi 30 km od Olomouce. Vznikla v roce 1927 jako firma Jan Štencl – kolářství, která se zabývala výrobou lyží, saní a dřevěných parket. Po roce 1948 byla znárodněna a do roku 1992 změnila několikrát…

8KONKORD - INVEST s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme parkety, selská prkna a průmyslové mozaiky.

9IBC FLOORING s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Vídeňská 204/125, Brno-Přízřenice

Prodáváme klasické, mozaikové a průmyslové parkety včetně pokládek, broušení či lakování. Provádíme štěrkování betonových podlah.


Firmy v dalších lokalitách


Průmyslové mozaiky, kantovky v lokalitě Morava – detailní popis

Jedná se o dřevěné masivní podlahy obsahující velmi malé lamely bez pera a drážky. Jelikož se vyrábějí ze zbytkového materiálu z výroby standardních parket, vynikají nízkou cenou. I když jsou ze zbytkového materiálu, tak mají stejnou odolnost i životnost jako klasické parkety. Nedrží v sobě zbytečný prach ani nečistoty. Jsou vhodné pro podlahové vytápění. Jelikož vynikají vysokou odolností, hodí se do komerčních prostor s vysokou zátěží, jako jsou např. obchody, restaurace nebo hotely. Využívají se i v administrativních a průmyslových prostorách. Nejčastěji je však najdeme v rodinných domech nebo bytech díky jejich modernímu vzhledu. Podlahy vynikají odolností vůči vodě a vlhkosti, a proto jsou vhodné do míst jako jsou koupelny. Průmyslovou mozaiku lze až několikanásobně obrušovat, a tak udržovat její pěkný vzhled. 

Průmyslové mozaiky se vyrábějí jak z evropských dřevin, tak z exotických dřevin. K oblíbeným dřevinám průmyslových mozaik patří: buk, dub, dub kouřový, javor evropský, jasan, ořech americký, teak, wenge, merbau, palisandr nebo zebrano. 

Výhody průmyslových mozaik

  • Zajímavý a moderní vzhled
  • Možnost kombinovat více dřevin
  • Vysoká odolnost
  • Nízká cena
  • Dlouhá životnost