Předizolované potrubí, trubky – Morava

Předizolované potrubí výrazně snižuje tepelné ztráty, emise skleníkových plynů, šetří náklady a čas na výstavbu nebo rekonstrukci tepelných sítí. Přehled firem nabízejících předizolované potrubí v lokalitě Morava.

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o.

U Trati 1387, Vratimov Bezdlužná Ověřená

Nabízíme poskytování služeb v oblasti údržby stávajícího technologického zařízení, ale i při instalaci nového technologického zařízení. Zabýváme se stěhováním strojů, svařováním potrubních rozvodů, stěhováním zařízení, výrobou a montáží ocelových konstrukcí. Dále provozujeme půjčovnu…

2VZV STEEL, spol. s r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Řeky 843 , Ostrava, Hrabová
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem hutního materiálu, především ocelového potrubí s příslušenstvím,tj. ohyby, kolena, příruby, tlaková dna, tvarovky apod. a celých potrubních sítí. Specializujeme se na bezešvé trubky, svařované trubky a potrubní sítě.

3FEBE CRAFT s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Želazného 256/1, Ostrava, Muglinov Ověřená

Zaměřujeme se na prodej potřeb pro energetický, chemický, petrochemický, letecký a lodní průmysl. Vyrábíme především trubky, plechy, dlouhé výrobky, výkovky a potrubní systémy. Provádíme řezání pásovou pilou, ohýbání trubek, tryskání materiálů, úkosování trubek, řezání závitů a vnitřní

4MATEICIUC a.s.

4.8
★★★★★
★★★★★
(34)
Ke Koupališti 370/15, Odry
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma nabízí výrobu a prodej plastových stavebních profilů, ochranných trubek, mikrotrubiček, trubek pro rozvody vzduchu, PVC hadic a vstřikovaných výrobků.

5IZO spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Bořetice 505, Bořetice Bezdlužná

Firma vznikla v roce 1993. Od počátku se zabývá zpracováním polyuretanu, tj. tepelně izolačního materiálu. Sortiment výrobků je velmi rozsáhlý, zahrnuje předizolované potrubní systémy pro teplotní rozsahy 140, 160, 180, 210, 240, 270 a 300 °C. Další výrobní program tvoří desková provedení, tj. PUR…

6Předizolované potrubí Bystřický1 pobočka

Jsme česká firma s dlouholetou tradicí. Nabízíme široký sortiment trubek a potrubí, umožňující hospodárně řešit rozvody tepla, chladu, případně i jiných médií v kompletním provedení. Dodáváme jak předizolované potrubí, tak izateplovací desky a panely, které pomohou zaizolovat Vaše stávající…

7Tecpa s.r.o.

Společnost zaměřená na dodávky komponent pro konečné výrobce přístrojové techniky. Specializujeme se na výrobu náročnějších součástek a jejich spojování, převážně svářením do vakuových sestav.

8ERDING, a.s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Zaoralova 5, Brno-Líšeň

Společnost ERDING ® a.s. je renomovaná inženýrská, projekční a dodavatelská společnost působící v investiční výstavbě na českém trhu od roku 1993. Provádíme komplexní dodávky moderních technologií a zařízení. Zejména v oboru tepelné energetiky, technologického vybavení budov a technologie pro…

9Vlasta Dorazilová

Provozujeme internetový prodej a to vzduchotechnických komponentů. Nabízíme Vám vzduchotechnické komponenty firmy D-Klima s.r.o., a to především tvarovky kruhového průřezu. Naleznete u nás téměř jakoukoliv tvarovou část kruhového vzduchotechnického potrubí.

10STI Stavoizolace s.r.o.

2.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Špitálka 253/6, Brno-Zábrdovice Bezdlužná

Společnost Stavoizolace Brno byla založena v roce 1992 jako veřejná obchodní společnost. Základní myšlenkou, která vedla k založení společnosti bylo poskytovat komplexní služby v oblasti tepelných izolací a prodeje izolačních materiálů. Za dobu své existence prošla určitým vývojem, kdy se postupně…


Firmy v dalších lokalitách


Předizolované potrubí, trubky v lokalitě Morava – detailní popis

Trubky se vyrábí především plastové, měděné a ocelové. Potrubí je určené pro rozvody vody v oblasti vytápění, tepelných čerpadel, teplé vody a chladírenství. Používají se u velkých topných pásů a topných systémů. Předizolované potrubí je už hotový výrobek, který nevyžaduje žádné dodatečné práce při montáži.

Dělení trubek podle materiálu

  • Plastové trubkyodolávají rozsahu teplot od -15 °C do 95 °C a tlaku 8 barů. Využívají se pro zhotovení teplovodů nebo pro rekonstrukce topných kanálů. Výhodou plastového potrubí je jednoduchá projekce a vysoký stupeň flexibility. Jedná se o ideální materiál pro rozvody geotermální vody.
  • Ocelové trubky – předizolované ocelové potrubí bývá opatřené polyuretanovou izolací. Používají se převážně podélně svařované nebo bezešvé ocelové trubky. Hodí se pro teplovodní i horkovodní přípojky. Dnes se také vyrábí předizolované vakuové ocelové potrubí, které má vysoké nároky na bezpečnost a minimální tepelné ztráty. Systém vakuového potrubí je určen nejen pro uložení do země, ale i pro nadzemní použití.
  • Měděné trubky – používají se často ve chladírenství pro rozvody chladiva. Využívají se také pro rozvody topných systémů a rozvodů pitné vody. Trubky jsou odolné vůči UV záření a proti roztržení.

Vlastnosti bezkanálového předizolovaného potrubí

  • Mají menší hloubku a užší profil, tím se snižují náklady na zemní práce.
  • Použitím kvalitní izolace dochází ke snížení tepelných ztrát.
  • Životnost trubek se pohybuje okolo 30 let.
  • Je možné volit tloušťku izolace.
  • Mají nižší provozní náklady a náklady na údržbu.
  • Pomocí monitorovacího systému lze snadno lokalizovat závady instalací.