Podlahové konvektory – Morava

Podlahové konvektory jsou výborní pomocníci pro vytápění prostor a dokáží místnosti nejen účinně vytápět, ale i ochlazovat v letních měsících. Přehled prodejců podlahových konvektorů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1Zbyněk Lhotecký - INSTALO SERVIS1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Lišky 448/21, Troubsko Bezdlužná Ověřená

Provádíme vodoinstalace, topenářské práce a instalatérské práce. Specializujeme se na výměny radiátorů, instalace podlahového topení, čištění topení, úpravu tvrdosti vody, montáže zařízení na změkčování vody a další práce. Provádíme jádrové vrtání do všech stavebních materiálů. Instaloservis

2Atherm s.r.o.

Jiráskova 222/18, Brno-Veveří
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej a montáž plynových kotlů a ohřívačů značek JUNKERS a BAXI, montáž radiátorového a podlahového topení, solárních kolektorů, plynoinstalace, vodoinstalace a kanalizace a servis plynových spotřebičů.

3TERMO KOMFORT, s.r.o.2 pobočky

Dodáváme tepelná čerpadla Dimplex, rekuperační jednotky, úsporné systémy pro snížení energetické náročnosti pro domácnost i průmysl, akumulační kamna, elektrické přímotopné konvektory, elektrické krby a podlahové vytápění. Odborné poradenství, návrhy, montáže a dodávky tepelných čerpadel na klíč.

4ELEKTROCENTRUM, spol. s r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(13)
Jízdárenská 590/2a, Vyškov - Dědice Bezdlužná

Předmětem činnosti jsou montáže, opravy a údržba vyhrazených elektrických zařízení včetně hromosvodů a revizí do 1000 V. Nabízíme veškeré elektroslužby pro rodinné domy, byty, bytové domy, firemní a průmyslové objekty, prodejny, úřady, školy, obchody i komerční objekty a to včetně dodávky veškerého…

5TEPELNÁ ČERPADLA LUDVÍK, s.r.o.9 poboček

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Plešovec 60, Chropyně Bezdlužná

Kompletní dodávky vytápění (podlahové topení apod.) Tepelná čerpadla všech typů (země, voda, vzduch). Větrání a rekuperace. Zajistíme prodej, montáž, servis. Výrobci: Stiebel, Eltron, NIBE, MasterTherm.

6UNITHERM Běhůnek s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Šternberská 503 , Uničov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Velkoobchod, maloobchod zabývající se prodejem topenářského materiálu, sanity, inženýrských sítí a zařízení pro koupelny. Nabízíme tepelná čerpadla, podlahové topení, topenářské armatury, moduly pro wc, potrubí, solární panely, plynové kotle, radiátory, krbová kamna. Půjčovna nářadí.

7UNIVERSA tepelná technika spol. s r.o.1 pobočka

Společnost UNIVERSA tepelná technika se zabývá výrobou a prodejem systémů pro vytápění a chlazení budov. Při vývoji a výrobě využíváme nejmodernějších technologií a jsme profesionály ve svém oboru.

8Lošťák Petr - vodo-topo-plyn

Jsme specialisté na činnosti v oboru voda - topení - plyn. Dále i provádíme rozvody vytápění z materiálů měď a plast, Fe, montujeme plynové kotle, kotle na tuhá paliva a dřevoplyn. Mimo jiné rozvody vody provádíme z materiálů plast - polypropylen, měď, síťované polyethyleny, plynoinstalace, solární…

9Vaněk Miroslav - Ekonomické vytápění Vaněk

Ekonomické vytápění Vaněk zajišťuje dodávku a montáž ekonomických vytápěcích systémů, které pomáhají šetřit náklady na energii. Nabízejí podlahové vytápění, stěnové vytápění, kondenzační kotle, vakuové kolektory a mnoho dalšího.

10SPURNÝ s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
V křovinách 235/17, Olomouc Bezdlužná

Dodáváme a pokládáme podlahové krytiny pro privátní i komerční prostory. Dále i koberce, kobercové čtverce, PVC, linoleum, plovoucí podlahy laminátové i dřevěné, parkety, masivní prkna, renovace parket. Vnitřní i venkovní rohože, rohože s firemním logem. Podlahářství.


Podlahové konvektory – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Podlahové konvektory v lokalitě Morava – detailní popis

Podlahové konvektory jsou ideální pro odstranění nedostatků klasických vytápěcích systémů. Jsou určeny pro zapuštění do podlahy a fungují na principu nasávání chladného vzduchu do výměníku, kde se vzduch ohřívá a vrací zpět do místnosti. Aplikují se s výměníkem co nejblíže k oknu. K estetickému zakrytí větracího otvoru v podlaze se používají podlahové mřížky.

Výhody podlahových konvektorů

 • Efektivní využití topného výkonu
 • Snadná montáž
 • Ekonomický provoz podlahového konvektoru
 • Minimální hlučnost
 • Umožňují i ochlazovat interiér
 • Konstantní teplota, která bude v každé místnosti stejná
 • Prostorová nenáročnost
 • Rychlý ohřev místnosti
 • Nízká hmotnost podlahových konvektorů

Typy podlahových konvektorů podle konstrukce

 • S ventilátorem – jsou o trochu dražší, ale jejich nespornou výhodou je, že v zimních měsících přinášejí důležité teplo a v létě prostor ochlazují.
 • Bez ventilátoru – jsou vhodné s kombinací s jinými topnými tělesy nebo se hodí do prostor s menšími tepelnými ztrátami. Fungují na principu volné konvekce s přirozenou cirkulací vzduchu ve vytápěné místnosti.

Druhy podlahových konvektorů

 • Elektrické konvektory – jedná se o samostatný ohřívač s vysokým tepelným výkonem. Konvektor se skládá z topné spirály a ventilátoru. Vytápění elektrickým proudem je regulováno termostatem.
 • Teplovodní konvektory – jsou zabudované v podlaze a teplý vzduch vyfukují nášlapnou mřížkou. Jsou napojeny na systém ústředního topení a rozvodů tepla. 
 • Teplovzdušné konvektory – jsou konstruovány jako nezávislé elektrické přímotopy, které nepotřebují centrální topidlo a instalace je rychlá oproti teplovodním konvektorům.