Podlahové konvektory – Morava

Podlahové konvektory jsou výborní pomocníci pro vytápění prostor a dokáží místnosti nejen účinně vytápět, ale i ochlazovat v letních měsících. Přehled prodejců podlahových konvektorů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1Zbyněk Lhotecký - INSTALO SERVIS1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Lišky 448/21, Troubsko Bezdlužná Ověřená

Provádíme vodoinstalace, topenářské práce a instalatérské práce. Specializujeme se na výměny radiátorů, instalace podlahového topení, čištění podlahového topení, úpravu tvrdosti vody, montáže zařízení na změkčování vody atd. Provádíme jádrové vrtání do všech stavebních materiálů.

2Atherm s.r.o.

Jiráskova 222/18, Brno-Veveří
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej a montáž plynových kotlů a ohřívačů značek JUNKERS a BAXI, montáž radiátorového a podlahového topení, solárních kolektorů, plynoinstalace, vodoinstalace a kanalizace a servis plynových spotřebičů.

3TERMO KOMFORT, s.r.o.2 pobočky

Dodáváme tepelná čerpadla Dimplex, rekuperační jednotky, úsporné systémy pro snížení energetické náročnosti pro domácnost i průmysl, akumulační kamna, elektrické přímotopné konvektory, elektrické krby a podlahové vytápění. Odborné poradenství, návrhy, montáže a dodávky tepelných čerpadel na klíč.

4ELEKTROCENTRUM, spol. s r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Jízdárenská 590/2a, Vyškov - Dědice Bezdlužná

Předmětem činnosti jsou montáže, opravy a údržba vyhrazených elektrických zařízení včetně hromosvodů a revizí do 1000 V. Nabízíme veškeré elektroslužby pro rodinné domy, byty, bytové domy, firemní a průmyslové objekty, prodejny, úřady, školy, obchody i komerční objekty a to včetně dodávky veškerého…

5TEPELNÁ ČERPADLA LUDVÍK, s.r.o.9 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Plešovec 60, Chropyně Bezdlužná

Kompletní dodávky vytápění (podlahové topení apod.) Tepelná čerpadla všech typů (země, voda, vzduch). Větrání a rekuperace. Zajistíme prodej, montáž, servis. Výrobci: Stiebel, Eltron, NIBE, MasterTherm.

6UNITHERM Běhůnek s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Šternberská 503 , Uničov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Velkoobchod, maloobchod zabývající se prodejem topenářského materiálu, sanity, inženýrských sítí a zařízení pro koupelny. Nabízíme tepelná čerpadla, podlahové topení, topenářské armatury, moduly pro wc, potrubí, solární panely, plynové kotle, radiátory, krbová kamna. Půjčovna nářadí.

7UNIVERSA tepelná technika spol. s r.o.1 pobočka

Společnost UNIVERSA tepelná technika se zabývá výrobou a prodejem systémů pro vytápění a chlazení budov. Při vývoji a výrobě využíváme nejmodernějších technologií a jsme profesionály ve svém oboru.

8Lošťák Petr - vodo-topo-plyn

Jsme specialisté na činnosti v oboru voda - topení - plyn. Dále i provádíme rozvody vytápění z materiálů měď a plast, Fe, montujeme plynové kotle, kotle na tuhá paliva a dřevoplyn. Mimo jiné rozvody vody provádíme z materiálů plast - polypropylen, měď, síťované polyethyleny, plynoinstalace, solární…

9Vaněk Miroslav - Ekonomické vytápění Vaněk

Ekonomické vytápění Vaněk zajišťuje dodávku a montáž ekonomických vytápěcích systémů, které pomáhají šetřit náklady na energii. Nabízejí podlahové vytápění, stěnové vytápění, kondenzační kotle, vakuové kolektory a mnoho dalšího.

10SPURNÝ s.r.o.

Dodáváme a pokládáme podlahové krytiny pro privátní i komerční prostory. Dále i koberce, kobercové čtverce, PVC, linoleum, plovoucí podlahy laminátové i dřevěné, parkety, masivní prkna, renovace parket. Vnitřní i venkovní rohože, rohože s firemním logem. Podlahářství.


Podlahové konvektory – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Podlahové konvektory v lokalitě Morava – detailní popis

Podlahové konvektory jsou ideální pro odstranění nedostatků klasických vytápěcích systémů. Jsou určeny pro zapuštění do podlahy a fungují na principu nasávání chladného vzduchu do výměníku, kde se vzduch ohřívá a vrací zpět do místnosti. Aplikují se s výměníkem co nejblíže k oknu. K estetickému zakrytí větracího otvoru v podlaze se používají podlahové mřížky.

Výhody podlahových konvektorů

 • Efektivní využití topného výkonu
 • Snadná montáž
 • Ekonomický provoz podlahového konvektoru
 • Minimální hlučnost
 • Umožňují i ochlazovat interiér
 • Konstantní teplota, která bude v každé místnosti stejná
 • Prostorová nenáročnost
 • Rychlý ohřev místnosti
 • Nízká hmotnost podlahových konvektorů

Typy podlahových konvektorů podle konstrukce

 • S ventilátorem – jsou o trochu dražší, ale jejich nespornou výhodou je, že v zimních měsících přinášejí důležité teplo a v létě prostor ochlazují.
 • Bez ventilátoru – jsou vhodné s kombinací s jinými topnými tělesy nebo se hodí do prostor s menšími tepelnými ztrátami. Fungují na principu volné konvekce s přirozenou cirkulací vzduchu ve vytápěné místnosti.

Druhy podlahových konvektorů

 • Elektrické konvektory – jedná se o samostatný ohřívač s vysokým tepelným výkonem. Konvektor se skládá z topné spirály a ventilátoru. Vytápění elektrickým proudem je regulováno termostatem.
 • Teplovodní konvektory – jsou zabudované v podlaze a teplý vzduch vyfukují nášlapnou mřížkou. Jsou napojeny na systém ústředního topení a rozvodů tepla. 
 • Teplovzdušné konvektory – jsou konstruovány jako nezávislé elektrické přímotopy, které nepotřebují centrální topidlo a instalace je rychlá oproti teplovodním konvektorům.