Odstraňování graffiti – Morava

Poškodili vám vandalové fasádu graffiti? Oslovte některou z firem zabývajících se odstraňováním graffiti. Pomůžou vám tento problém vyřešit i předcházet dalším škodám. Přehled firem zabývajících se odstraňováním graffiti v lokalitě Morava.

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1FAIRA pharmaceuticals s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Zádveřice 128, Vizovice Bezdlužná Ověřená

Nabízíme kompletní služby a práce ve výškách v rámci údržby a opravy staveb. Naše činnost zahrnuje také provedení různých drobných zednických oprav a nátěrů. Specializujeme se na chemické čištění fasád, střech, ochranu povrchů fasád a střech i anti - graffiti servis.

2FAIRA pharmaceuticals, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Zádveřice 128, Zádveřice-Raková Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se čištěním fasád a střech a ochranou povrchu fasád a střech před vlhkostí a znečištěním povrchu. Dále poskytujeme anti-graffiti servis, v rámci kterého nabízíme prevenci graffiti a odstranění graffiti.

3ČISTÍRNA FASÁD s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
nám. T. G. Masaryka…, Zlín Bezdlužná Ověřená

Jsme odborníci na čištění fasád a čištění střech. Vaši fasádu a střechu zbavíme všech nečistot. Kromě čištění se zabýváme ochranou povrchu fasád a střech, odstraněním graffiti a prevencí před graffiti.

4Clarima, s.r.o.3 pobočky

3.6
★★★★★
★★★★★
(15)
Okružní 834/29a, Brno-Lesná Bezdlužná

Nabízíme čištění interiérů budov včetně mytí oken a skleněných ploch, čištění koberců i čalounění.

5David Halouzka s.r.o.- Natěračské a malířské práce

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Cejl 504/38, Brno-Zábrdovice Bezdlužná

Malířské, natěračské a tapetářské práce (tapety textilní, reliéfní, sklovláknovité, vinylové, bordury). Provádíme malování pokojů, bytů a rodinných domů, kanceláří, skladů, hotelů restaurací, administrativních budov a veškerých nebytových prostor. Provádíme nátěry a opravy fasád, reklamní a…

6Kamenictví Brno - Sedlák Radim

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Vídeňská 307/96, Brno-střed -…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zakázkovému kamenosochařství se věnujeme od roku 1992. Vyrábíme nové pomníky ze žuly včetně rytí nápisů, jednohroby, dvojhroby a další kamenické práce. Zabýváme se i renovací starých hrobů, kterým vracíme vzhled a čistotu za využití mechanických prací nebo chemického čištění.

7Vítámvás Martin - výškové práce

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Ondrova 41, Brno Bezdlužná

Provádíme výškové práce jako je kácení a ořezávání stromů, umývání oken, oprava, natírání a pokládka střešní krytiny a ochranu střech proti ptactvu.

8OPEN STAR s.r.o. - Čistáfasáda.cz

Řadová 1361, Vracov Bezdlužná

Čistáfasáda.cz - Mytí a čištění fasád a střech od plísní či mechu pomocí moderních technologií.Zbavíme Vás nečistot, graffitů či plísní na fasádě rychle a efektivně. Vyčištěním fasády odstraníme mechy, řasy, plísně a grafitti a to téměř ze všech povrchů. Poskytneme Vám co nejlepší prostředí pro Váš…

9SK FASÁDY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bořivojova 240/25, Ostrava

Společnost poskytuje služby v oblasti malířských, natěračských či sanačních prací. Jsme specialisté v odstraňování graffiti a prevence povrchu budov proti nim.

10HousePro- myti fasad.cz s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Střední 1831/1 , Ostrava, Moravská…
Otevřeno od 8:00

Provádíme mytí a čištění fasád, čištění střech. Nátěry fasád a nátěry střech. Zaměřujeme se také na čištění zámkové dlažby, úklid sněhu ze střech, odstranění rampouchů, odstranění plísní z fasád domů.


Firmy v dalších lokalitách


Odstraňování graffiti v lokalitě Morava – detailní popis

K odstranění graffiti se používají různé chemické prostředky. Graffiti lze odstranit i metodou mokrého tryskání a pískování za pomoci vysokotlakového vodního paprsku s příměsí abrazivních částic. Výhodou této metody je vysoká účinnost, nízká hlučnost a žádná prašnost. Graffiti je ale nejlepší předcházet aplikací preventivních ochranných antigraffiti nátěrů

Služby firem zabývajících se odstraňováním graffiti

Firmy zabývající se odstraňováním graffiti nabízejí širokou škálu služeb. Odstraní vám nejen graffiti, ale i různé spreje, fixy, lepidla, nálepky nebo plakáty. Odstraní vám cokoliv z fasád, zdí, dveří, garážových vrat nebo karoserií aut. Své služby poskytují i městům a odstraňují graffiti z městských mobiliářů jako jsou autobusové zastávky, lavičky, kašny, stojany na kola, odpadkové koše atd. Specializují se i na odstraňování graffiti z uměleckých děl a veškerých památek. 

  • Odstraňování graffiti, sprejů, fixů, lepidel, nálepek, plakátů
  • Odstraňování graffiti z památek
  • Aplikace preventivních antigraffiti nátěrů jako preventivní ochrana povrchů
  • Stavební opravy fasád, fasádních nátěrů, omítek
  • Zpracování návrhů komplexního řešení proti graffiti pro firmy, podniky, družstva a města
  • Školení správců objektů o odstraňování a předcházení graffiti
  • Zajištění přípravků pro odstranění graffiti
  • Zpracování posudku o rozsahu způsobené škody pro pojišťovny