Napínané stropy, podhledy – Morava

Napínané podhledy jsou moderním architektonickým prvkem, který ozvláštní každý interiér. Váš strop tak může mít jakýkoliv vzor, barvu i strukturu. Navíc získáte řadu nesporných výhod. Firmy zabývající se realizací napínaných stropů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1RAVAL INTERIER, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Palackého 525, Holešov, Všetuly Bezdlužná

Kompletní zařízení i rekonstrukce bytů, domů, kanceláří, bytových jader, kuchyní a koupelen. Zajišťujeme zpracování grafických návrhů a vyřízení nezbytných dokumentů pro realizaci zakázky i kompletní dodávku materiálu, půdní vestavby a podhledy.

2ATENA spol. s r.o.

Specializujeme se na provětrávané fasády (Alucobond, Cembonit, Keramika, Max-deska), hliníkové a ocelové a kovové podhledy (mřížkové podhledy, lamelové podhledy, kazetové podhledy), slunolamy, sádrokartony, minerální podhledy.

3RENOVAČNÍ CENTRUM s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Jar. Staši 4, Zlín, Malenovice Bezdlužná

Renovace dveří a zárubní, schodů, kuchyní a stropy, metodou Portas. Výroba a montáž nových dveří, zárubní, schodů, zábradlí a stropních podhledů. Obklady schodů Topstep. Porta doors. Stropní podhledy. Napínané stropy. Vestavěné skříně. Zábradlí nerezové i masiv. Vsetín, Kroměříž, Uherské Hradiště. …

4INTERMONT OLOMOUC s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Na zákopě 585/2 , Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zabývá hlavně sádrovými konstrukcemi s návazností na akustiku, minerálními podhledy a obklady, dále provádíme i truhlářské práce.

5Šugar Martin- sádrokartony

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jarkovická 85, Opava Bezdlužná

Zabýváme se kompletní dodávkou a montáží suché výstavby, realizacemi a montážemi půdních prostor. Zhotovujeme sádrokartonové a minerální podhledy, stropy či protipožární příčky.

6Bystroň Bolemír - B - Styl

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Smetanovo náměstí…, Ostrava, Moravská… Bezdlužná

Společnost Bstyl byla vznikla v roce 1998. Naše práce je dodávka suchých staveb. Od roku 2003 jsme přišli na trh s výstavbou montovaných domů s certifikovaným systémem, za použití sadro-vláknitých desek.Realizujeme ekologické a nízkoenergetické stavby.

7Soták Michal - PORTAS4 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Na Mlýnici 362/13, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Realizujeme renovace dveří, zárubní, schodů, schodišť, napínané stropní podhledy. Zaručujeme vysokou kvalitu a trvanlivost.

8TENST,spol. s r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Za Červený mlýn 1939, Tišnov Bezdlužná

Provádíme železobetonové monolitické konstrukce, opěrné stěny, stropy i nádrže. Nabízíme dopravu a uložení betonových směsí. Realizujeme rekonstrukce staveb a betonové konstrukce. Provádíme železobetonové monolitické konstrukce v průmyslových objektech, stavbách a bytové výstavbě.

9Napínané stropy UH

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Břestek ev.č. 511, Břestek ev.č.
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Napínané stropy UH, se sídlem Břestek ev.č. 511, 687 08, Břestek ev.č., v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Zemědělský podnikatel - fyzická osoba. Založení v roce 1990. Předmětem podnikání je: Pokrývačství, tesařství Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin Výroba…

10Ošlejšek Robert

Vyrábíme kazetové napínací stropy, stropní podhledy a systémy.


Napínané stropy, podhledy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Napínané stropy, podhledy v lokalitě Morava – detailní popis

Napínané podhledy se uplatňují jak v novostavbách, tak i při rekonstrukcích. Díky nim můžete vytvořit dokonale hladký a rovný strop, který skryje i různé kabely a příslušenství. Napínané podhledy se realizují v široké škále barev, vzorů, v lesklém i matném vzhledu nebo s foto potiskem. 

Výhody napínaných podhledů

 • Jsou ekologické, antialergenní a nehořlavé
 • Montují se na jakýkoliv podkladový materiál
 • Umožňují instalace světelných zařízení, klimatizace a protipožárních systémů
 • Hodí se do domů, bytů, kanceláří, obchodů, restaurací, barů atd. 
 • Jsou barevně stále, nemění ani tvar
 • Nepropustí vodu při zatečení shora
 • Mají dlouhou životnost 
 • Neabsorbují žádné pachy
 • Snadno se udržují
 • Rychle se montují
 • Jejich montáž je čistá
 • Nepraskají

Materiál napínaných podhledů

Stropní podhledy se skládají ze dvou základních prvků – z obvodového profilu a lehké napínané membrány, která se obvykle dodává ve dvou materiálových variantách. 

 • Textilní plátno – vyrábí se z polyesterového vlákna s aditivy. Výsledný stropní podhled je zcela bez svárů a nenarušuje tak výsledný vzhled.
 • Fólie – vyrábí se z měkčeného polyvinylchloridu (PVC). Fólie je na rozdíl od textilního plátna elastičtější a umožňuje širší spektrum povrchových struktur a vytvoření jakýchkoliv geometrických i prostorových podob včetně 3D potisku. Nevýhodou jsou nutné sváry, které jsou ale nepatrné.