Napínané stropy, podhledy – Morava

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1RAVAL INTERIER, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Palackého 525, Holešov, Všetuly Bezdlužná

Kompletní zařízení i rekonstrukce bytů, domů, kanceláří, bytových jader, kuchyní a koupelen. Zajišťujeme zpracování grafických návrhů a vyřízení nezbytných dokumentů pro realizaci zakázky i kompletní dodávku materiálu, půdní vestavby a podhledy.

2ATENA spol. s r.o.

Specializujeme se na provětrávané fasády (Alucobond, Cembonit, Keramika, Max-deska), hliníkové a ocelové a kovové podhledy (mřížkové podhledy, lamelové podhledy, kazetové podhledy), slunolamy, sádrokartony, minerální podhledy.

3RENOVAČNÍ CENTRUM s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jar. Staši 4, Zlín, Malenovice Bezdlužná

Renovace dveří a zárubní, schodů, kuchyní a stropy, metodou Portas. Výroba a montáž nových dveří, zárubní, schodů, zábradlí a stropních podhledů. Obklady schodů Topstep. Porta doors. Stropní podhledy. Napínané stropy. Vestavěné skříně. Zábradlí nerezové i masiv. Vsetín, Kroměříž, Uherské Hradiště. …

4INTERMONT OLOMOUC s.r.o.1 pobočka

Na zákopě 585/2 , Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zabývá hlavně sádrovými konstrukcemi s návazností na akustiku, minerálními podhledy a obklady, dále provádíme i truhlářské práce.

5Šugar Martin- sádrokartony

Jarkovická 85, Opava Bezdlužná

Zabýváme se kompletní dodávkou a montáží suché výstavby, realizacemi a montážemi půdních prostor. Zhotovujeme sádrokartonové a minerální podhledy, stropy či protipožární příčky.

6Bystroň Bolemír - B - Styl

Společnost Bstyl byla vznikla v roce 1998. Naše práce je dodávka suchých staveb. Od roku 2003 jsme přišli na trh s výstavbou montovaných domů s certifikovaným systémem, za použití sadro-vláknitých desek.Realizujeme ekologické a nízkoenergetické stavby.

7TENST,spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Za Červený mlýn 1939, Tišnov Bezdlužná

Provádíme železobetonové monolitické konstrukce, opěrné stěny, stropy i nádrže. Nabízíme dopravu a uložení betonových směsí. Realizujeme rekonstrukce staveb a betonové konstrukce. Provádíme železobetonové monolitické konstrukce v průmyslových objektech, stavbách a bytové výstavbě.

8Ošlejšek Robert

Vyrábíme kazetové napínací stropy, stropní podhledy a systémy.

9Tománková Ivana

Realizujeme napínané stropy a stropní podhledy, kombinace sádrokarton s podsvíceným napínaným podhledem jako osvětlení či velkoplošné obrazy a stěny. Zajišťujeme rychlou a čistou montáž, dlouhou životnost, bez malování, minimální nároky na údržbu a další výhody.

10JPgips s.r.o.

Nabídka realizace sádrokartonových konstrukcí, suché výstavby či skládaných podhledů, podlah a protipožárních konstrukcí.


Napínané stropy, podhledy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Napínané stropy, podhledy v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Napínané stropy, podhledy najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.