Mobilní domy, domky, mobilheimy – Morava

Rádi cestujete a nechcete utrácet peníze za drahé hotely nebo penziony? Zainvestujte do mobilního domku, který můžete kamkoliv přemístit. Pobývat v něm můžete nejen sezónně, ale i celoročně. Přehled prodejců mobilních domů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 54 nalezených Filtry

1Fresh Air, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Ořechov 193, Ořechov Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na prodej a montáž klimatizační techniky, čerpadel a chladírenské technologie. Našim zákazníkům poskytujeme zpracování cenové nabídky a návrh technického řešení zcela zdarma.

2Študent Josef - autojeřáby Brno1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Komenského 625, Modřice Bezdlužná Ověřená

Zaměřením naší firmy je především jeřábnická činnost, v oboru máme zkušenosti několik desítek let. Jsme spolehlivá firma, a tak s některými zákazníky spolupracujeme dlouhodobě a opakovaně. Provádíme práce se závěsným a montážním košem, výstavbu mostů, rodinných domů a ocelových hal. Kontakty

3Prefa Brno a.s.6 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Kulkova 4231/10, Brno Bezdlužná Ověřená

Jsme přední český výrobce betonových stavebních dílců. Dodáváme kvalitní výrobky z betonu, železobetonu a předpjatého betonu. Provozujeme také e-shop s betonovými výrobky. U nás pořídíte stropní panely Spiroll, betonovou dlažbu, betonové ploty, schody a mnoho dalších betonových výrobků.

4Gazdík Kunyt s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na elektrická zařízení, veřejné osvětlení a domovní telefony. Jako další provozní činností se zabýváme pronájmem zdvihacích plošin. Přijmeme elektro montéra - silnoproud, dle vyhlášky č. 50/1978 Sb §5, řidičský průkaz skupiny B.

5Strkáč Ivan - SUZIN SERVIS - ÚKLIDOVÁ SLUŽBA

Přerovecká 271/1b, Suché Lazce, Opava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme úklidovou službu. Nabízíme služby hodinového manžela. Dále provádíme mytí automobilů a čištění interiérů automobilů. Mezi naše další služby patří kompletní úklidové práce, úklid společných prostor v panelových domech, sekání trávy, ale i čištění všech druhů vozidel. Prodej moderních…

6GRADIOR, spol. s r.o.

GRADIOR, spol. s r.o. je projekční a inženýrsko-dodavatelská organizace. V oblasti divadelní (jevištní) technologie vybavujeme na klíč divadla, kulturní domy, kina, multifunkční sály i televizní studia. Zpracováváme projekty a výrobní dokumentaci. Dodáváme a montujeme strojní technologie,…

7JM Klima s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(7)
Tyršova 258, Modřice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Děláme montáže a dále i servis vzduchotechniky a klimatizačních jednotek a chillerů i také systémy řízení MaR a energeticky úsporná opatření a také děláme modernizace rooftopů.

8A-TECHNOLOGY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Bratislavská 2808, Břeclav Bezdlužná

Konec drahému vytápění. Pomůžeme vám najít úsporné komplexní řešení pro vytápění a chlazení vašeho domova nebo firmy. V naší nabídce naleznete podlahové topení, tepelná čerpadla, ohřívače vody, klimatizace nebo větrání s rekuperací. Pro vinaře nabízíme systémy řízeného kvašení.

9KlimaTechnik s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(11)
Nádražní 887, Strážnice
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Kompletní dodávky, montáž a servis klimatizace a vzduchotechniky včetně projektování pro domy a průmyslové objekty. Provádíme akustické studie - měření hluku, návrh a montáž protihlukových opatření. Prodej komínových vložek, revize klapek. Našim primárním cílem je spokojenost zákazníka a…

10ST mont Kyjov, spol. s r.o. - Instalatérské práce

ST mont Kyjov-Provádíme instalatérské práce včetně projekcí. Vodoinstalační práce, plynoisntalační práce, topenářské práce. Instalace vody, instalace odpadu, instalace klimatizací, výstavba bytových budov, výstavba nebytových budov.


Mobilní domy, domky, mobilheimy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Mobilní domy, domky, mobilheimy v lokalitě Morava – detailní popis

Mobilheimy jsou obytné domky, které je možné přemísťovat z místa na místo. Používají se především k přechodnému bydlení a rekreačnímu bydlení u vody nebo na horách. Mobilní dům může sloužit i k trvalému bydlení, ale je nutné ho zateplit. Firma Marvel nabízí mobilheimy pro celoroční bydlení.

Typy mobilních domů

  • Dřevěné mobilheimy – díky svému zpracování vynikají dlouhou životností a působivým vzhledem. Náklady na provoz jsou velmi nízké a domek se řadí mezi nízkoenergetické stavby.
  • Montované domky – výhodou tohoto typu mobilheimu je nízká pořizovací cena, vysoká životnost, rychlá montáž, variabilita výstavby a nízké náklady na energie. Montovaný domek je možné si navrhnout podle přání nebo zakoupit již hotový nový mobilheim.
  • Dvojité mobilheimy – vznikají spojením dvou mobilních domů. Spojují se odstraněním stěn obou domů v místě, kde budou spojeny. Mezi domy je možné vytvořit průchod s osazenými dveřmi. Aby do spojeného mobilheimu nezatékalo, je nutné zhotovit novou střechu a podlahu.

Vybavení mobilních domů

Mezi standardní vybavení zakoupeného mobilheimu patří kuchyňská linka spolu se sporákem a dřezem, jídelní stůl, sedací souprava, sprchový kout, umyvadlo a WC. Domy mohou být vybaveny i ložnicovým nábytkem, skříněmi, krbovými kamny atd. Domky lze zakoupit i se základním vybavením za nižší cenu nebo prázdné.

Rozměry a cena mobilních domů

Velikostně se domy pohybují v šířce mezi 3 až 4 m a délce 7 až 15 m. Sezónní domy váží okolo 2 až 3 tun a celoroční modely mohou mít až 8 tun. Ceny domů se odvíjejí od jejich velikosti a vybavení.