Mobilní domy, domky, mobilheimy – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Úsporné bydlení s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nádražní 1000, Dubňany Bezdlužná

Zabýváme se kompletními službami na úrovni návrhu a dodávky nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb podle individuálních a typových projektů. Součástí je vyřízení dotace nová zelená úspornám. Primárním okruhem zájmu společnosti je poskytování vedle projekčních a poradenských služeb na úrovni…

2BACH International s.r.o. - Mobilní domy

4.7
★★★★★
★★★★★
(13)
Bohuslavice u Zlína , Bohuslavice u Zlína
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Mobilheim je vhodný k trvalému celoročnímu bydlení. Nabízíme zánovní a zachovalé mobilní domy od předních světových výrobců, které pro Vás sami velmi důkladně vybíráme v zemích EU, většinou se jedná o domy po prvních majitelích. Doprava po celé ČR a SK zdarma.Naše firma se zabývá prodejem a dovozem…

3KOMA MODULAR s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(83)
Říčanská 1191, Vizovice Bezdlužná

Naším oborem je výroba, prodej a pronájem obytných a sanitárních kontejnerů (buněk). Výstavba objektů z prostorových modulů. Flexibilní a mobilní budovy, kanceláře, školy, kempy, ubytovny, zařízení staveniště, výrobny, prodejny, benzinové stanice a prodejny. Modulární architektura. Modulární…

4JADRAN REALITY, s.r.o.

Poskytujeme zprostředkování prodeje a koupě nemovitostí v Chorvatsku a Itálii. Nabízíme apartmány, domy, vily i pozemky, hotely a restaurace od Istrie až po Jižní Dalmácii. Dále poskytujeme právní servis, správu nemovitostí a další realitní služby.

5TIP DaS s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Kosmákova 2827/42, Přerov
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Naše společnost je unikátní na trhu dřevostaveb v České republice tím, že staví zásadně čisté přiznané dřevostavby. Veškeré použité prvky v konstrukci domu jsou dřevěné.

6Georgios Dimitriadis- EURO - MOBILNÍDOMY

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Skotnice , Skotnice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme kvalitní mobilní domy - mobilheimy za příznivé ceny. Mobilní domy vybavené kompletní kuchyní, včetně spotřebičů, obývacím pokojem s velkou rozkládací sedačkou, pohodlnou ložnicí, moderním sprchovým koutem a WC.

7CAMP PLÁŽ - Vranovská přehrada s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(2496)
Štítary 149, Štítary

Nabízíme ubytování v centru Vranovské pláže, ve velice komfortním penzionu, dále v luxusně vybavených mobilheimech s vlastní krytou terasou a klimatizací, v chatkách, stání pro karavany a stany.

9STERAUTO s.r.o. - mobilní domy

4.1
★★★★★
★★★★★
(17)
Stará Přerovská , Olomouc Bezdlužná

Nabídka mobilních domů. Mobilní domy vám dají jistotu vlastní střechy nad hlavou a zároveň maximální svobodu.

10Žůr Miroslav - Ekopasiv

Poskytujeme služby v oblasti výroby mobilních domů či výstavby pasivních a nízkoenergetických dřevostaveb.


Mobilní domy, domky, mobilheimy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Mobilní domy, domky, mobilheimy v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Mobilní domy, domky, mobilheimy najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.