Měření radonu, odstínění radonu – Olomoucký kraj

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1PROTON PLUS, spol. s r.o.

Protiradonová opatření. Měření radonu. Radonová diagnostika. Ochrana a opatření proti radonu v podloží, ve stavebních materiálech i ve vodě. Konzultační a poradenská činnost.

2SQZ, s.r.o. (Olomouc)2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(10)
U místní dráhy 939/5, Olomouc Bezdlužná

Provádíme zkoušky kameniva, zemin a zemních vrstev, betonových konstrukcí a asfaltových směsí. Posuzujeme zdroje stavebních hmot. Také nabízíme služby v oblasti zkušebnictví, měření větrání a hygieny práce, systému managementu jakosti a dalších souvisejících činností v oblasti stavebnictví.

3Spurný Jan, Ing. - projekce

Nabízíme zhotovování projektové dokumentace staveb, inženýrskou činnost při vyřízení stavebního povolení a autorizovaný stavební dozor. Dále se zaměřujeme na územně plánovací dokumentace, návrhy a realizace interiérů. Zajišťujeme i geodetické práce a fyzikální měření: radon, zemní odpor a jiné.…

4NejStavby Prostějov, spol. s r.o.

Vrahovická 504, Prostějov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provádíme rekonstrukce bytů i domů a provětrávané fasády. Dále dodáváme a montujeme plastová okna s příslušenstvím. Pokládáme kanadský šindel. Nabízíme demoliční a zemní práce a geometrické zaměření a radonové měření. Zajišťujeme i zpracování podkladů od stavebního řízení až kolaudaci nemovitosti.

5Stavoprojekt Olomouc a.s.

Nabízíme služby investorské a inženýrské i developerské činnosti. Dále i dodáváme projekty, dokumentace a projekce staveb, geologické výzkumy, územně plánovací dokumentace. Zajišťujeme reprografické služby, energetické audity, měření radonu.

6RNDr. Tomáš Rössler, Ph.D. - ALFA - RADON

Kokory 82 , Kokory Bezdlužná

Zabývám se měřením obsahu radonu jak v zemině, tak i stavebních materiálech a stavbách. Poskytuji poradenské služby v oblasti radonu a jeho odstínění.

7Venclů Ivan, RNDr. - PROGEO

Geologie, geologické průzkumy. Měřím koncentrace radonu a dělám rozbory zemin. Hydrogeologické a inženýrskogeologické analýzy.

8Krátký Pavel, RNDr.

Nabídka měření radonu.

9Knápek Petr, Ing. - stavební poradna

Nabízíme měření radonu, stavební konzultace, aj.


Měření radonu, odstínění radonu – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Měření radonu, odstínění radonu v lokalitě Olomoucký kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Měření radonu, odstínění radonu najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Olomoucký kraj.