Měření radonu, odstínění radonu – Jihomoravský kraj

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1RNDr. Minol Vratislav

Odborná firma pro inženýrskogeologické, hydrogeologické, geotechnické, sanační, ložiskové, vrtné a speciální práce v oblasti zakládání staveb. Soudně-znalecké posudky, měření radonu.

2Horák Pavel, Ing. - PIOS

Projektování všech druhů staveb včetně realizace. Inženýrská činnost včetně zajištění stavebního povolení (územní a stavební povolení). Průzkumné a přípravné práce - radon, geologie - průkaz energetické náročnosti budovy (PENB). Odborná technická pomoc, poradenská činnost. Výkazy výměr - položkové…

3FROGGY s.r.o.

Jungmannova 9, Znojmo Bezdlužná

Firma FROGGY s.r.o. vznikla transformací fyzické osoby, zabývající se radonovým programem, izolacemi, montážními a zednickými pracemi od roku 2004. Provádíme izolační a zateplovací práce.

4RADONtest s.r.o.2 pobočky

Firma se zabývá měřením radonu. Realizace izolací staveb proti vodě i radonu a hydroizolací plochých střech. Vypracování protokolu o měření.

5Hrubý Jiří, PhD.

Měření radonu na stavebních parcelách a v objektech.

6Surý Jan, Ing.

Naše firma se zabývá měřením radonu.

7GEOMIN, družstvo1 pobočka

Poskytování služeb v oblasti geologie, ekologie i hydrogeologie. Nabídka měření radonu a provádění ložiskového průzkumu.

8RadonStop2 pobočky

Měření radonu v pozemcích a stavbách, pro účely stavebního povolení i kolaudace s výsledným protokolem. Operativní vyhotovení výsledků měření radonu i u větší měřících celků. Zpracujeme a navrhneme účinné protiradonového opatření. Geopatogenní zóny.

9Valášek Jiří, Dr.

Babičkova 119, Brno Bezdlužná

Nabízíme průzkumy, poradenství a měření radonu pro parcely, pozemky i rodinné domy a radonová měření na stavbách.

10Kučera František, Mgr. Ph.D.

Provádíme měření radonu pro účely stavebního řízení.


Měření radonu, odstínění radonu – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Měření radonu, odstínění radonu v lokalitě Jihomoravský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Měření radonu, odstínění radonu najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jihomoravský kraj.