Měření radonu, odstínění radonu – Frýdek - Místek

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1DASPRA BUILDING s.r.o.

Zabýváme se snižováním energetických ztrát objektů, za použití tepelně izolačních materiálů. Nabízíme stříkanou izolační pěnu, stříkanou hydro izolaci, foukanou izolaci, radon bariery. Poskytujeme službu Zelená úsporám a měření termokamerou.

2MK HYDROGEOLOGIE s.r.o.

Nebory 548, Třinec Bezdlužná

MK HYDROGEOLOGIE s.r.o., se sídlem Nebory 548, 739 61, Třinec, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 61827, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

3Zempola

3.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Hnojník 136 , Hnojník
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Firma zaměřená na služby v životním prostředí, hledání vody, projektování studní, vrtů, provádění hydrogeologických posudků. K dalším činnostem patří měření radonu.

4Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě (pobočka Frýdek-Místek)10 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Palackého 122 , Frýdek-Místek Bezdlužná

Nabízíme analýzy vod, zemin, odpadů a ovzduší. Zajišťujeme měření hluku, osvětlení, vibrací, mikroklimatu, kvality medicinálního plynu, měření radonu ve stavbách, kontrolu účinnosti sterilizátorů, stanovení počtu azbestových vláken, testování materiálů pro kontakt s vodou a služby fyziologie práce.


Měření radonu, odstínění radonu – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Měření radonu, odstínění radonu v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Měření radonu, odstínění radonu najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Frýdek - Místek.