Měření radonu, odstínění radonu – Brno - město

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1RNDr. Minol Vratislav

Odborná firma pro inženýrskogeologické, hydrogeologické, geotechnické, sanační, ložiskové, vrtné a speciální práce v oblasti zakládání staveb. Soudně-znalecké posudky, měření radonu.

2DSK plan, spol. s r.o.

Za dvacet let úspěšné činnosti atelier realizoval desítky zajímavých projektů a získal bohaté zkušenosti v navrhování a projektování staveb bytových, průmyslových , občanské vybavenosti ,staveb speciálních a dalších. Hlavní důraz klademe na individuální přístup k naším klientům, vysokou kvalitu…

3HIG geologická služba, spol. s r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hlinky 142c, Brno Bezdlužná

Zabýváme se inženýrskou geologií, provádíme průzkumy pro plošně, hloubkově i speciálně zakládané stavby. Hledáme vodu pro studny. Poskytujeme služby z oblasti hydrologie, ochrany podzemních vod, ekologických auditů, skládek, měření radonu, vrtných prací i těžké a velmi těžké penetrace. Provádíme…

4RADONtest s.r.o.2 pobočky

Firma se zabývá měřením radonu. Realizace izolací staveb proti vodě i radonu a hydroizolací plochých střech. Vypracování protokolu o měření.

5GL Radon Monitoring

GL Radon Monitoring, se sídlem Novomoravanská 321/41, 619 00, Brno-Přízřenice, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2019. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

6GEOTOP ROSA s.r.o.

Libušino údolí 215…, Pisárky-Brno
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

GEOTOP ROSA s.r.o., se sídlem Libušino údolí 215/122, 623 00, Pisárky-Brno, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 90805, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

7Rosa Dušan, doc. Ing. CSc.

Nabízíme geodetické práce v katastru nemovitostí, inženýrskou geodézii, vyhledávání podzemních sítí, termovize i měření radonu.

8Kraus Libor, RNDr.

Nabízím geologické, hydrogeologické a inženýrskogeologické práce, měření radonového indexu pozemku.

9GEOMIN, družstvo1 pobočka

Poskytování služeb v oblasti geologie, ekologie i hydrogeologie. Nabídka měření radonu a provádění ložiskového průzkumu.

10RadonStop2 pobočky

Měření radonu v pozemcích a stavbách, pro účely stavebního povolení i kolaudace s výsledným protokolem. Operativní vyhotovení výsledků měření radonu i u větší měřících celků. Zpracujeme a navrhneme účinné protiradonového opatření. Geopatogenní zóny.


Měření radonu, odstínění radonu – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - město


Měření radonu, odstínění radonu v lokalitě Brno - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Měření radonu, odstínění radonu najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Brno - město.