Lesnická lana – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1BALJER-ZEMBROD, spol. s r.o.1 pobočka

Poskytujeme kompletní prodej a servis dřevoobráběcích strojů, příslušenství a náhradních dílů BALJER-ZEMBROD. Zastupujeme firmy HOLTEC - kapovací pily a stanice, ZENZ - pásové pily Wimmer, PAUL- omítací, rozmítací pily, ARTIGLIO - kmenové pásové pily.

2INTERFORST CZ, s.r.o

4.6
★★★★★
★★★★★
(84)
Brněnská 4646/69, Prostějov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodej zahradní a lesní techniky: frézy, štípačky na dřevo a mnohé další. Dále také lišty CARLTON, sněhové řetězy, ocelová lana a řetězy.

3Petr Bartošík

Nabízíme lesnické práce všeho druhu.

4Bystroň - Integrace s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(33)
Podlesí 506, Valašské Meziříčí Bezdlužná

Výroba zemědělské a lesní techniky. Dále nabízíme drtiče větví, půdní vrtáky, zatloukače kůlů, trhače dřevin, štěpkovače, mulčovače, frézy, štípače, radlice, lanové navijáky a nakladače. Mimo jiné dodáváme vázací techniku, ocelová lana, řetězy, textilní úvazky a další.

5Koudelka Vladimír

V Podlesí 314, Grygov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Zajišťujeme prodej a servis lesních strojů. Zabýváme se výrobou příslušenství k lesní technice. Nabízíme lesní navijáky jednobubnové, dvoububnové, vyvážecí přívěsy s technologií Swingtrac i štípací procesor na palivo. Dále dodáváme štěpkovače dřevní hmoty, drtiče odpadu i zalesňovací stroje.


Lesnická lana – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Lesnická lana v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Lesnická lana najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.