Koupelnová studia – Morava

Stavíte novou koupelnu nebo ji zrovna rekonstruujete? Navštivte některé z koupelnových studií a využijte služeb odborníků a designérů. Ušetříte tak čas, peníze i zbytečné nervy. Přehled koupelnových studií v lokalitě Morava.

1–10 firem z 101 nalezených Filtry

1VK - Montera s.r.o. – obklady a dlažby

4.5
★★★★★
★★★★★
(16)
Východní 2215, Staré Město u… Bezdlužná Ověřená

Sháníte kvalitní obklady či dlažbu? Pak jsme tu pro vás. Nabízíme vám prodej a montáž obkladů a dlažeb do koupelny, kuchyně nebo na chodbu. Rádi vám poradíme i s výběrem sanitární keramiky. Ve spolupráci s koupelnovými studii vám postavíme vaši koupelnu snů.

2Volný Antonín, Ing. - AV Market2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Krnovská 11, Opava – Předměstí
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

V našem koupelnovém studiu provádíme 3D vizualizace koupelen a prodáváme kompletní vybavení do koupelen. U nás zakoupíte koupelnový nábytek, sanitární keramiku, obklady a dlažby. V našem sortimentu naleznete značky jako Rako, Ravak, Vagnerplast, Schönox nebo Krajcar. Navštivte nás v Opavě a…

3STAVEX U.H., s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(22)
Hradební 201, Uherské Hradiště –… Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na koupelny. Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodním prodejem obkladů a dlažeb, sprchových koutů a van, sanitární keramiky, vodovodních baterií, koupelnového nábytku, stavební chemie a doplňkového sortimentu. Navštivte naše koupelnová studia.

4Nováková Daniela - N Studio

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Těšínská 2063/77, Opava,Předměstí Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby bytového a interiérového designéra. Vytvoříme pro vás interiér na míru, ať už půjde o moderní koupelnu, kuchyni či obývací pokoj. Realizujeme celkové rekonstrukce i malé změny v interiérech.

5KÁMEN-DEKOR, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(42)
Československé…, Slavkov u Brna
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Zabýváme se kompletním zpracováním přírodního a umělého kamene a v této oblasti Vám nabízíme kompletní servis. Naší specializací jsou především pracovní desky, které vyrábíme již více jak 20 let pro přední interiérová a kuchyňská studia v České republice i zahraničí.

6RIHO CZ, a.s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(62)
Suchý 37, Boskovice

Prodáváme a vyrábíme akrylátové vany a masážní systémy. Nabízíme hydromasážní vany, sprchové vaničky, sprchové i vanové zástěny, parní kabiny, koupelnový nábytek.

7STAVEBNINY VAJBAR s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bořetice 481, Bořetice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Široká nabídka barev na míru, barevné omítky, fasádní, vnitřní nátěry, laky a lazury, nátěry podlah a betonů, zateplovací systémy. Nové koupelnové studio.

8MSO Trade a.s.- MSO koupelny4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Národní třída 369/33, Hodonín

Prodáváme vodovodní baterie, sprchové příslušenství, koupelnové doplňky, sprchové kouty, boxy, vaničky, vany, vanové zástěny, WC sedátka, sanitární keramika i mosazné armatury.

9KOBERCE K + K spol.s.r.o. - koberce1 pobočka

Prodej, maloobchod: záclony a dekorční látky, polštáře, koupelnové rohože a předložky, ubrusy omyvatelné, garnyže, kusové koberce a běhouny, rohožky a schodové nášlapy, lepidla, flokati, PVC, plovoucí podlahy, v prodejně je též Studio zdravého spaní společnosti M-BYT.

10EDEN CZ s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(19)
ul. Rohlenka 260, ul. Rohlenka 260… Bezdlužná

Společnost EDEN CZ s.r.o. je ryze českou společností s dlouhou historií a praxí v oblasti výroby především koupelnového nábytku. V oblasti obchodní komunikace a etiky jednání s klienty si firma zakládá na tradici vlídných a přátelských partnerských vztahů, které jsou vždy založeny na principech…


Koupelnová studia – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Koupelnová studia v lokalitě Morava – detailní popis

Při stavbě nebo rekonstrukci koupelny není vždy jednoduché sladit vše dohromady po stránce organizační, technické a designové, a proto je vhodné oslovit některé z koupelnových studií. K největším koupelnovým studiím patří SIKO, MARO, RAVAK nebo Ptáček

Veškerá koupelnová studia jsou vybavena koupelnovými kójemi, které znázorňují představu reálné koupelny tak, jak by mohla vypadat u vás doma. Naleznete zde sortiment českých i zahraničních výrobců ve všech cenových úrovních. Součástí studií je široká nabídka sanitární keramiky (WC, bidety, umyvadla), obkladů, dlažeb, koupelnového vytápění, sprchových koutů, sprchových vaniček, van, vodovodních baterií, koupelnového nábytku (skříňky s umyvadlem, skříňky pod umyvadlo, desky pod umyvadlo, zrcadla), koupelnová osvětlení a v neposlední řadě různé koupelnové doplňky (police, háčky, dávkovače na mýdlo, držáky na ručníky).

Realizace koupelen na klíč

Pokud se chcete oprostit od všech problémů a starostí, které přináší stavba nové koupelny, renovace nebo rekonstrukce staré koupelny, využijte službu koupelna na klíč. Tato služba zahrnuje veškeré činnosti od zaměření koupelny až po její závěrečný úklid

 • Zaměření koupelny
 • 3D návrh koupelny nebo Panorama 360°
 • Stavební práce
 • Obkladačské práce
 • Instalatérské práce
 • Elektroinstalační práce
 • Rozvody ústředního topení
 • Odvoz suti a odpadu
 • Pokládka podlahové krytiny
 • Dodávka a montáž sanitární keramiky, sprchového koutu nebo vany a koupelnového nábytku
 • Závěrečné úklidové práce