Korkové podlahy – Morava

Korkové podlahy přinášejí do vašeho interiéru ticho díky útlumu kročejového hluku. Povrch je měkký, teplý a odolává prošlápnutí. Materiál je zcela přírodní a udržuje optimální teplotu podlahy. Přehled prodejců korkových podlah v lokalitě Morava.

1–10 firem z 214 nalezených Filtry

1FRANC spol. s r.o. (pobočka Zlín)2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Potoky 552, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Sháníte moderní bytové doplňky do vaší domácnosti? Pak navštivte naši prodejnu ve Zlíně. U nás najdete široký sortiment bytového textilu, záclon, závěsů, koberců, podlahových krytin a mnoho dalšího. Zajišťujeme pokládku podlahových krytin a šití závěsů a záclon.

2Podlahy Kyjov s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nerudova 264/22, Kyjov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zabývá podlahářstvím.Základem je kvalitní a profesionální práce s širokým záběrem činnosti od vyrovnání podkladních podlah po finální pokládku podlahy z PVC, marmolea, korku, koberce, plovoucí podlahy, palubovky, vlysu, montáž dveří, zárubní, žaluzií a sítí proti hmyzu. Nabízíme…

3Schenk - sportovní povrchy, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Minská 132/100, Brno-Žabovřesky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme jak sportovní povrchy pro školní a zájmovou tělovýchovu, tak i speciální povrchy pro vybrané druhy sportů. Nabízíme bezplatné konzultace pro posouzení stávajícího stavu sportovišť, návrhu efektivního způsobu renovace či rekonstrukce, návrhu nové konstrukce a optimalizace cenových nákladů.

4Režný Jaroslav

Montujeme dřevěné fasády, venkovní terasy a vnitřní podlahy. Dřevěné fasády jsou krásným a velmi praktickým řešením dřevěného obkladu fasády. Nejen, že stavbu ozdobí přírodním vzhledem dřeva, ale umožňují stěnám i potřebné provětrávání a přitom je chrání před povětrnostními vlivy.

5FLOOR SERVIS s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Brněnská 232, Tišnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a odbornou pokládkou podlahových krytin. Na českém trhu působíme od roku 1997. Provádíme: Renovace dřevěných podlah, opravy a úpravy podkladů. Prodej podlahových krytin. Pokládka podlahových krytin. Poradenská činnost, Prodej dárkového zboží.

6DEMA DEKOR CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Kotkova 710/3, Znojmo Bezdlužná

Dovážíme a prodáváme stroje a produkty na ošetřování a čištění podlahových krytin. Dále se věnujeme prodeji elastických podlahovin, koberců, dřeva a korků, nářadí, nábytkových kluzáků a podložek. Novinky o našich produktech a kontakty naleznete na našich internetových stránkách.

7Uxa Jiří- ADAMOSTAV.CZ

Naše firma nabízí kompletní rekonstrukci bytových jader, obkladačské, podlahářské, truhlářské a jiné stavební práce.

8M interiéry s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(16)
Jasmínová 188/5, Brno-Medlánky Bezdlužná

Pomocí 3D grafických programů Vám navrhneme novou kuchyň, obývací pokoj, ložnici, kancelář...A vše také zrealizujeme, včetně odborné montáže přímo u Vás doma. Položíme parkety, plovoucí podlahu, vyrobíme masivní dveře i okna. Zrenovujeme Vaši stávající dřevěnou podlahu.

9Kalouda Miroslav - Podlahářství

Dědina 28, Otnice Bezdlužná

Zabýváme se pokládáním a renovací parket a podlahových krytin.Zaměřujeme se na PVC a laminát. Stěrkování.


Korkové podlahy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Korkové podlahy v lokalitě Morava – detailní popis

Korek se řadí mezi jedny z nejlepších tepelných izolantů a získává se loupáním kůry z korkového dubu. Podlahy lze použít do obývacích pokojů, kuchyní nebo do koupelen. Korkové podlahy se vyrábějí plovoucí a lepené. Materiál je zcela přírodní a ekologický, proto jsou podlahy vhodné i pro alergiky.

Výhody korkových podlah

  • Velmi dlouhá životnost (více než 40 let)
  • Výborná tepelná a zvuková izolace
  • Schopnost pohlcovat vibrace
  • Odolný povrch, který nestudí
  • Vysoká konzistence vůči plísním
  • Vhodné i pro alergiky
  • Zdravotně nezávadný a ekologický materiál

Typy korkových podlah

  • Plovoucí korkové podlahy – pokládají se zámkovým systémem s CLICK funkcí. Povrch podlahy je opatřen odolnou vinylovou fólií a díky tomu snesou i vysokou zátěž. Díky systému CLICK je montáž velmi snadná a rychlá.
  • Lepené korkové podlahy – nejčastěji se vyrábějí ve formě obdélníkových nebo čtvercových korkových dlaždic. Oproti plovoucím podlahám mají výhodu v možnosti přesného zařezávání kolem dveřních rámů, trubek apod.
  • Vinylové podlahy s korkem – jsou opatřeny korkovou podložkou, která zajišťuje, aby podlaha nebyla chladná a hlučná. Tento druh podlahy se hodí převážně pro rekonstrukce nebo výměny starých podlah. Odolávají tlaku a trvalým deformacím.

Renovace korkové podlahy

Renovace je složitější, a proto se jedná o hlavní nevýhodu korkových podlah. Celý povrch je nutné přebrousit a následně přelakovat. Pokud by se brousila pouze poškozená část, oprava by byla viditelná.