Kompenzátory – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Rotatechnology s.r.o.

Nádražní 852, Židlochovice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou a prodejem průmyslového těsnění. Zároveň nabízíme komplexní dodavatelské služby v oblasti potrubních systémů, spojovacích materiálů z nerezové oceli a elektroizolantů.

2MMKV s.r.o.1 pobočka

Zaměřujeme se na prodej a služby v oblasti výroby i rozvodu vody, páry, plynu a jiných médií.

3KOMPEL, s.r.o. ,

Provádíme kompenzace účiníku v sítích nízkého a vysokého napětí. Nabízíme inženýrské služby, měření a analýzy. Prodáváme kondenzátory i regulátory.

4Höck Systems s.r.o.

Prodáváme maziva a oleje, odmašťovadla, čističe, těsnění, termoizolace, tkaninové kompenzátory.

5STEMAN Sensors s.r.o.

Hradní 27/37 , Ostrava, Slezská…
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Firma nabízí měřiče průtoku, tepla a chladu, prvky měřící a regulační techniky, průmyslové armatury, ventily pro potravinářský a farmaceutický průmysl, redukční a chladící stanice páry, přímočinné regulační ventily, potrubní kompenzátory ocelové jednovrstvé, vícevrstvé a stoupačkové, gumové tlumiče…

6SAF kovo, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Trávník 1117/30, Přerov

Zabýváme se zakázkovou výrobou a montáží, potrubí, násypek, skluzů, přechodek, klapek, šoupat, kompenzátorů, ocelových konstrukcí podpěrných konstrukcí, plošin, balkonů, zábradlí, bran a oplocení.

7METALFLEX CZ s.r.o.1 pobočka

Nabízíme pryžové, PVC a kovové ochranné odsávací hadice či tepelné ochrany hadic, kovové, pryžové a tkaninové kompenzátory a armatury. Dále zajišťujeme strojírenskou výrobu jako opracování odlitků či svařování kovů.


Firmy v dalších lokalitách


Kompenzátory v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kompenzátory najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.