Kamenictví a kamenosochařství – Olomouc

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1Kamenosochařství Švec (Olomouc)3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Císařská 296, Brodek u Prostějova
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Vyrábíme na zakázku pomníky, hroby, kuchyňské desky, obklady, parapety, schody nebo schodišťové stupně, obložení krbů a jiné. Prodává hřbitovní doplňky. Renovace památek a reprodukční sochařství. Otervírací doba v období 1.12. - 28.2. po-pá 8 -15h.

2Coufal Mojmír- kamenictví

Libušina 25, Olomouc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Kamenické práce všeho druhu. Hřbitovní architektura, stavební kamenická činnost, práce s pískovcem. Doplnění uražených teracových schodů v panelových a bytových domech. Jde o dvojsložkovou lepící směs s teracovou drtí, po jejíž vytvrdnutí se provede zabroušení.

3Malý Karel - KAMENICTVÍ KAREL MALÝ

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Řepčínská 42, Olomouc Bezdlužná

Provádíme veškeré kamenické práce.

4Petr Švardala – Kamenictví

Kamenictví Švardala - Nabízíme pracovní kuchyňské desky, umyvadlové desky, obkládání krbů, parapetní desky, schody, obklady.

5Kamenosochařství Švec s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Hraniční 177/40, Olomouc
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše kamenosochařství vyrábí zakázkové pomníky, hroby, kuchyňské desky, obklady, parapety, schody, obložení krbů a jiné. Prodáváme hřbitovní doplňky. provádíme renovace památek a reprodukční sochařství.

6Zmeškal Miroslav - kamenictví2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Litovelská 32, Uničov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provozujeme kamenictví a kamenosochařství. Dále i nabízíme výrobu, dodávku, montáž a osazení pomníků, hrbových a nápisových desek a památníků s vybraným druhem písma. Mezi naše služby patří kamenosochařské, restaurátorské a obkladačské práce. Realizujeme výrobu a osazení schodů, parapetů nebo…

7Kámen Morava, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Horní 36, Štěpánov Bezdlužná

Montáž a výroba kamenických prvků (žula, mramor, pískovec, břidlice) pro stavby v interiéru i exteriéru. Dále i hrubá kamenická výroba - žulové kostky, krajníky, obrubníky. Dodávka včetně montáže. Čištění grafitti.

8ING. ZDENĚK TOMEK - STAVEBNÍ FIRMA a.s.

Provádíme projektovou a architektonickou činnost. Provádíme rekonstrukce objektů. Dále i autorský dozor a technický dozor.

9Smolík Jaroslav - kamenictví

Prodávám kameny a kamenné dlažby. Dále i dodáváme pískovec, žulu, břidlici, vápenec, mramor, porfyr, andezit, křemenec, travertin, kvarcit a rulu.

10Krby - Martin Pinta

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Chválkovická 109/14, Olomouc
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zabýváme se stavbou krbů a kachlových kamen, stavbou a montáží zděných i nerezových komínů. Poskytujeme poradenství, návrhy a rozpočty v oboru kamnářství a kamnářských stavebních materiálů. Součástí našeho sortimentu na prodejně jsou krbové vložky, krbová kamna, kachle, obklady, biokrby a další.


Kamenictví a kamenosochařství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Kamenictví a kamenosochařství v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kamenictví a kamenosochařství najdete 25 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Olomouc.