Kamenictví a kamenosochařství – Moravskoslezský kraj

1–10 firem z 70 nalezených Filtry

1Kamenictví - Ručka Svatopluk

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Smetanův okruh 337…, Krnov Bezdlužná

Naše firma provozuje kamenictví v Krnově již od roku 1991. Provádíme veškeré sochařské a kamenické práce. Nabízíme výrobky ze žuly, mramoru, vápence, pískovce a umělého kamene. Vyrábíme pomníky. Více informací získáte na našich internetových stránkách. Kontaktujte nás!

2Martin Badura- Kamenictví

4.5
★★★★★
★★★★★
(5)
Frýdecká 2, Vratimov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Firma se zaměřuje na výrobu a rekonstrukci pomníků, montáž pomníkových doplňků, sekání a opravy písma, opravy starého teraca přímo na místě. K dalším činnostem patří výroba parapetů, schodů, kuchyňských a umyvadlových desek a obkládání krbů.

3Mojmír Zmítko- Kamenictví Zmítko

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Zvěřinská 787/37, Slezská Ostrava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabídka kamenických prací a renovací historických objektů.

4Cihlář René

4.5
★★★★★
★★★★★
(16)
Karla Svobody 179/77, Ostrava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Kamenická činnost - pomníky, nápisy, obklady podezdívek, okenní parapety, kuchyňské a koupelnové desky, sokly, schody a obklady schodů a krbů, epitafní desky, krycí desky, rámy, sokly a vázy, urnové hroby, hroby a hrobky.

5Škrobánek Petr - KAMENICTVÍ

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Slezská 283/79, Opava,Malé Hoštice Bezdlužná

Nabídka kamenických prací - náhrobky, pomníky, schody, kuchyňské desky. Kamenické práce nabízíme ve městě Opava v Moravskoslezském kraji. Nabízíme výrobky z přírodního kamene. Najdete nás na adrese Slezská 77 Malé Hoštice 747 05.

7Zedníček Roman

Otická 334/36, Opava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme kamenictví. Zabýváme se zhotovením nových hrobů a pomníků, opravami, broušením a likvidací stávajících hrobů. Realizujeme výrobu žulových a mramorových schodišť, krbů, parapetů a kuchyňských desek. Zajišťujeme také prodej lamp, váz a jiných hřbitovních doplňků.

8Wollný Pavel- kamenictví Aug-Fred

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dubová 782, Kobeřice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma se zabývá výrobou a zpracováním přírodního i umělého kamene. Zajišťujeme prodej žulových leštěných neformátovaných desek. Disponujeme širokou škálou žul a mramorů z celého světa.

9Zmarzlák Milan- Kamenické práce

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Školní 344/3, Bolatice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zabýváme se stavbou kamenných krbů, zahradních schodů, opěrných zdí, dlažeb.

10Graca Petr, Ing.- STONE SERVICE2 pobočky

Nabízíme kompletní kamenické a dlaždičské práce včetně dodávky materiálu. Stavíme kamenné zdi, podezdívky, schody, dláždíme chodníky, náměstí, terasy. Zákazníky máme nejen v lokalitách Praha, Brno a Ostrava, služby naše kamenictví poskytuje zákazníkům ze všech míst ČR. Jsme profesionální kamenictví…


Kamenictví a kamenosochařství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Kamenictví a kamenosochařství v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kamenictví a kamenosochařství najdete 70 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 63 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 21 firem v regionu Moravskoslezský kraj.