Kamenictví a kamenosochařství – Brno - venkov

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1Oškrdal Zdeněk- Kamenictví

4.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Palackého 356, Tetčice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zpracováváme a prodáváme deskovinu i výrobky z přírodního kamene. Zhotovujeme pomníky, nápisy, obklady podezdívek, okenní parapety, kuchyňské a koupelnové desky, stolky, schody a obklady schodů a krbů.

2Daniel Petr - Kamenictví

Výroba, opravy a likvidace pomníků. Prodej a montáž hřbitovních doplňků. Firma se zabývá výrobou pomníků z řady zahraničních materiálů dle přání, opravami a likvidací pomníků, prodejem hřbitovních doplňků, výrobou schodů, obkladů, stolů a parapetů z kamene.

3KAMENICTVÍ - Holeček Vítězslav

Brněnská 213, Židlochovice
Otevřeno od 8:00

Kamenictví-Vítězslav Holeček,nabízím služby kamenictví a kamenosochařství. Pomníky, nápisy, urny, vázy, mísy, lucerny, parapety, schody, obklady, kuchyňské desky a další kamenné zboží.

4Kamenictví Brno - Sedlák Radim (pobočka Kuřim)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Otevřená 553, Kuřim Bezdlužná

Zakázkovému kamenosochařství se věnujeme od roku 1992. Vyrábíme nové pomníky ze žuly včetně rytí nápisů, jednohroby, dvojhroby a další kamenické práce. Zabýváme se i renovací starých hrobů, kterým vracíme vzhled a čistotu za využití mechanických prací nebo chemického čištění.

5STAVBY ŠMÍD Šmíd Tomáš

Stavby Šmíd je firma zabývající se všestrannými službami v oblasti stavebních prací. Stavební práce provozujeme již několik let a nabízíme svým zákazníkům spolehlivé, rychlé a kvalitní služby.

6Martin Lupač - Caggiati

Zastupujeme Italskou uměleckou slévárnu Caggiati. Dodáváme nářadí a bronzové doplňky pro kameníky.

7TIPSTONE s.r.o.

Hledáte vhodný povrch na zahradu? Přemýšlíte o volbě nové podlahové krytiny? Naše společnost nabízí přírodní kamenné koberce. Rádi vám dodáme elegantní kamenný koberec do interiéru nebo exteriéru. Zajistíme dodávku materiálu a v případě vašeho zájmu provedeme také kompletní pokládku.

8Kamenictví Oškrdal s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Palackého 356, Tetčice Bezdlužná

Provozujeme rodinné kamenictví. Zajišťujeme výrobu pomníků, kuchyňských a koupelnových desek, parapetů a další kamenné výrobky. Dále přisekáváme nové nápisy a opravujeme stávající přímo na hřbitově, dodáváme svítilny, vázy, mísy, čistíme pomníky a obruby.

9UMĚLÝ KÁMEN, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme široký sortiment výrobků z umělého kamene. Nabízíme velký výběr výroků pro dům a zahradu dle katalogu, nebo na zakázku. V naší nabídce najdete sloupy, balustrády, zábradlí, fontány, kašny, schody, plotové sloupy, sloupky, obklady, lemy k bazénům, zahradní nábytek, krby a grily,…

10Zahradník Josef

Děláme výrobu a také máme prodej uměleckých předmětů ze dřeva i kovu a dále i kamene.


Kamenictví a kamenosochařství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Kamenictví a kamenosochařství v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kamenictví a kamenosochařství najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Brno - venkov.