Investiční celky – Morava

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Dukát spol. s r.o.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Orlí 516/20, Brno-město
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná Ověřená

Nakupujeme, prodáváme a pořádáme aukce mincí. Prodáváme Mince zlaté, Československé mince, České mince, Mince ostatní, mince Habsburské monarchie, mince Investiční.

2ŠTARHA ENGINEERING s.r.o.

Nabízíme projekty pro větší investiční celky.

3MARSTON-CZ  s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Hvězdárenská 860/2, Brno Bezdlužná

Kompletace investičních celků. Provádíme ocelové konstrukce, zámečnické práce, svařence, kovovýrobu - frézování, soustružení, vrtání, zpracování výpalků, úpravu kovů, zakázková výroba dílů.

4A-KING REALITY s.r.o.

Vyhledávání nemovitostí dle Vašich parametrů. Nabízíme prodej, pronájem, právní servis i odhad nemovitostí. Realizace hypoték a stavebního spoření. Výkup bytů, zpracování daňového přiznání.

5Montáže Přerov a.s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
9. května 3303/119, Přerov

Společnost Montáže Přerov a.s. nabízí především montáže a demontáže technologických zařízení a investičních celků. Dále se zabývá strojírenskou výrobou, projektovým řízením i pronájmem těžké dopravní techniky.

6PONAM - potrubí a nádrže, Muroň Veřejná obchodní společnost

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Hradě 320, Bludov Bezdlužná

Naší činností je výroba a montáže nádrží, potrubí, konstrukcí a strojních investičních celků. Zpracování ušlechtilých ocelí. Řezání vodním paprskem.

7ZENERGO Forest s.r.o.

společnost ZENERGO Forest s.r.o. spravuje a hospodaří na vlastních pozemcích v řádech desítek hektarů. Zabýváme se obchodem a investicemi v lesnickém odvětví. Hledáme nové příležitosti a investice.

8Pentia Consulting s.r.o.

Naše společnost je profesionální finanční řízení pro privátní i firemní klientelu. Pentia Consulting spolupracuje s největšími mezinárodními společnostmi, působícími v České republice i v zahraničí, aby Vám nabídla komplexní a dlouhodobé finanční poradenství.

9ENVIRMINE-ENERGO, a.s.

Máme praxi v oboru strojírenství, výstavby investičních celků, skladování a zpracování sypkých hmot, zpracování odpadů a ekologických projektů. Specializujeme se na činnost v oblasti energetiky (palivové a popílkové hospodářství), technologie pro dopravu a zpracování sypkých materiálů. Zaměřujeme…

10ARKO TECHNOLOGY, a.s.

Dodávky investičních celků vodohospodářských staveb (čistíren odpadních vod, úpraven pitné vody).


Investiční celky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Investiční celky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Investiční celky najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.