Investiční celky – Morava

Investičním celkem se označuje dodávka uceleného souboru zařízení. Může se jednat o dodávku technologického zařízení na klíč typu elektrárna či uceleného technologického souboru typu výrobní linka. Firmy věnující se investičním celkům v lokalitě Morava.

1–10 firem z 68 nalezených Filtry

1Tennis Club Brno, spol. s r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Herčíkova 2499/19, Brno-Královo Pole Bezdlužná

Areál Tennis Clubu Brno, spol. s r.o. byl vybudován v roce 2004 jako soukromá investice. Od začátku slouží, kromě komerčního hraní, jako základna pro děti tenisového klubu TC Brno. K dispozici je 5 tenisových kurtů vybudovaných firmou a systémem SIBERA. Pro hraní v zimním období slouží dvě…

2ARKO TECHNOLOGY, a.s.

3.4
★★★★★
★★★★★
(10)
Vídeňská 206/108, Brno-Přízřenice Bezdlužná

Dodávky investičních celků vodohospodářských staveb (čistíren odpadních vod, úpraven pitné vody).

4MARSTON-CZ  s.r.o.2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(13)
Hvězdárenská 860/2, Brno Bezdlužná

Kompletace investičních celků. Provádíme ocelové konstrukce, zámečnické práce, svařence, kovovýrobu - frézování, soustružení, vrtání, zpracování výpalků, úpravu kovů, zakázková výroba dílů.

5A-KING REALITY s.r.o.

Vyhledávání nemovitostí dle Vašich parametrů. Nabízíme prodej, pronájem, právní servis i odhad nemovitostí. Realizace hypoték a stavebního spoření. Výkup bytů, zpracování daňového přiznání.

6JUNKER Industrial Equipment s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Chrudichromská 2423…, Boskovice
Otevřeno do 15:00

Vyrábění průmyslových pecí a zařízení technologických linek. Cílem společností koncernu OTTO JUNKER jsou celosvětové dodávky investičních celků pro oblasti tavení železných a neželezných kovů a tepelného zpracování převážně neželezných kovů (hliníku a jeho slitin, mědi a jejích slitin).

7BCS Engineering, a.s.

Akciová společnost BCS Engineering byla založena v roce 1994. Akcionáři společnosti jsou fyzické osoby (management společnosti). Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl B, číslo vložky 1396. Společnost je certifikována firmou Siemens, Rockwell Automation…

8Dukát spol. s r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Orlí 516/20, Brno-město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nakupujeme, prodáváme a pořádáme aukce mincí. Prodáváme Mince zlaté, Československé mince, České mince, Mince ostatní, mince Habsburské monarchie, mince Investiční.

9FRAJT PRO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(24)
Chropyňská 2848, Kroměříž

Řídicí, přístupové a odbavovací elektronické systémy, jak pro individuální prodej, tak pro řešení celých investičních projektů. Specializujeme se na interiérové vybavení sportovišť, center volného času, aquaparků, bazénů a balneo provozů.

10Montáže Přerov a.s.

4.1
★★★★★
★★★★★
(4)
9. května 3303/119, Přerov

Společnost Montáže Přerov a.s. nabízí především montáže a demontáže technologických zařízení a investičních celků. Dále se zabývá strojírenskou výrobou, projektovým řízením i pronájmem těžké dopravní techniky.


Investiční celky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Investiční celky v lokalitě Morava – detailní popis

Investičním celkem se rozumí obchodní případ, který je realizovaný dodavatelem na základě projektu. Na jedné straně vystupuje investor a na druhé straně výrobce, nebo jakákoliv fyzická či právnická osoba. Vzniklý kontrakt klade povinnosti každé ze smluvních stran, udává termíny a konkrétní podobu nebo způsob plnění převzatých závazků. Dodávky mohou být hmotné nebo nehmotné. Mezi hmotné dodávky patří dodávky technologických zařízeních, jako jsou např. elektrárny, čističky odpadních vod nebo pivovary. Do nehmotných dodávek patří dodávky projekčních a montážních činností, uvedení zařízení do provozu, know-how, tržby za prodané licence atd. Odběratelé investičních celků preferují především dodávku investičního celku na klíč, kdy si dodavatel výrobního zařízení převezme na starost i realizaci stavebních investic. 

Dodávky investičních celků

  • Ekologický průmysl – čističky odpadních vod, kanalizační systémy, spalovny
  • Chemický průmysl – plnicí stanice technických plynů, vodíkárna, hliníkárna, odstředivky
  • Petrochemický průmysl – čerpací stanice pohonných hmot, skladovací zařízení ropných produktů
  • Energetický průmysl – plynové elektrárny, paroplynové elektrárny
  • Potravinářský průmysl – mlékárny, sýrárny, cukrovary, pivovary, pekárenská zařízení, těstárenské linky, maso zpracovatelská zařízení